13,14,15,16 den po Ovitrelle pozitivní testy. Můžu mít naději?

marymaryk
6. říj 2019

Co myslíte holky? Můžu mít naději? 🙂
Zítra nebo v úterý má přijít termín ms, poboliva mě břicho jako před menstruaci ale tak vic slabě, asi 5 dnu zpátky mě boleli kříže, teď mám klid. Prsa mě pobolivaji jako u PMS tak jsem zmatená 😕

clo1
6. říj 2019

@marymaryk určitě testuj stejnou značkou. Zítra udělej zase ten fialový. Je to ale už dlouho po injekci, pokud je tam čárka i 16 dní po....bude to nejspíš těhotenství.

vitezove
6. říj 2019

Ovitrelle se drží tak do 11 dne. Takže nejspíš jsi těhotná.

misicka1988
6. říj 2019

@marymaryk Si myslím že by to mohlo vypadat nadějně, čárka trochu sílí. Já taky testovala i různými značkami, testovala jsem od 9 dne po vkladu, až do 16 dne.

marymaryk
autor
6. říj 2019

Uvidím, spíš mě matou ty pms příznaky. Bojím se aby jsme nebyly zklamání. Zítra si udělám další test, chtěla jsem zkusit i digitální... Ale mám den ode dne větší strach dělat test že čárka zmizí 😁

misicka1988
6. říj 2019

@marymaryk To pobolivani břicha jako při MS je úplně normální.. Jsem chodila pořád na WC se kontrolovat jestli mrcha nedorazila 😊 Každopádně držím palce 🍀

krtikkrtovaty
6. říj 2019

Já měla u všech těhu vždy stejné příznaky jako před MS, bývá to mnohdy dost podobné. Na té první fotce mi přijde, že ta čárka i malinko sílí, takže bych řekla, že těhotná budeš, ale před MS je to vždy nejisté. Kdyby to byl ještě pozůstatek injekcí spíš slábne ne? S digitalem bych počkala den dva po vynechání a budeš vědět.

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
marymaryk
autor
7. říj 2019

Holky test z dnešního rána 🙂 co myslíte? 🙂

clo1
7. říj 2019

@marymaryk řekla bych, že jsi těhotná. 😀
Gratuluju

marymaryk
autor
7. říj 2019

@clo1 taky se pomalu raduji. Je to krásný pocit nebýt zklamaná a vidět čárky 😊

lucijeennaa
7. říj 2019

@marymaryk Moc gratuluji ☺️

marymaryk
autor
10. říj 2019

Holky, tak dnes na klinice mi bylo potvrzeno těhotenství 🙂 Jsem v necelém 5tt gestacni vacek je teprve 3 mm velký, ale doktorka řekla že je dobre umístěný a mělo by být vše v pořádku, jdu na další kontrolu za 14dni tak mi držte pěsti ať je vše v pořádku 😊 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru