2. den po mensesu, kdy mám zkusit těhotenský test?

kackalaya
15. kvě 2015

Ahoj všem..Potýkám se se zvláštím problémem ale chtěla bych od Vás názory nebo zkušenosti..Již několik let se lečím s Biologickou léčbou(kapačka) jednou měsíčně, výsledky jsou velmi dobré co se týče krevních odběrů atd...Miminko bych chtěla, ale nenaléhám..Mám problém v tom, že během léčby těhotná nemohu být, aniž bych mohla užívat antikoncepci...Takže sex bývá nechráněný...Musela bych léčbu vysadit po dobu 3.měsíců a snažit se o mimčo..Ale teď k věci..cca před 14ti dny, se nám s přítelem stala nehoda..za pár dní na to jsem dostala menses, ale po někud odlišný než bývá...krvacení první den silný, i bolesti byli normální,druhej den v pořádku tak jak to má být , jen jsme měli sex a udělal se do mě, třetí den ze mě skoro vůbec nic neteklo jen jsem měla příšerný bolesti podbřšku a více na pravém vaječníku píchlavá bolest, při tom se mi chtělo na velkou, a co bylo nejvíce zarážejicí byl tlak kterej mě píchlavosti tlačit na močový měchýř a aby toho nebylo málo, mám neustále nutkání močení..i tu poslední kapku musím ze sebe dostat... Kdysi když jsme se daváli pozor nic takového jsem na sobě nepociťovala...další dny krvacení bylo velmi mírný, až do hněda..Behěm mensesu jsem si dělala Mamatest..byl negativní..vím,že během mensesu to nebyl moc dobrej nápad ale přece jen se ve mě obavy šířily..momentálně jsem 2.den po mensesu, kdy mám zkusit test? 19.5 mám jít opět na kapačku..a já musím do té doby zjistit jestli jsem těhotná nebo ne..v případě že ano, léčbu by museli přerušit, aby neohrozily plod...Jinak žádné těhu příznaky nemám aspoň zatím, kromě neustále nervozity a skleslých nálad..Děkuji a budu ráda za veškeré vaše komentáře holky.. 😖

adrianapetrova
15. kvě 2015

Určitě si test udělej, za to dáš pár korun, lepší než ohrozit miminko!

summ
15. kvě 2015

Domácí test si udělej, každopádně bych požádala o test HCG z krve, ať tady nedumáš nad poloviditelnýma čárkama na papírku, ale víš přesnou hladinu. Pokud nebudeš těhotná, tak silně doporučuju propříště kondom, antikoncepce není jen hormonální a spoléhat se na přerušovanou soulož je naprostá blbost, jak už jsi poznala.

kackalaya
autor
15. kvě 2015

No tak na své naléhání jsem si dnes ráno udělala test ClearBlue vyšel negativní..přišla na mě tupá bolest břicha, vůbec nevím z čeho to může být...Přemýšlela jsem nad tou krví že si nechám odebrat protože už v úterý jedu..Jak říkám miminko bych chtěla ale nenalehám takže chraněný sex nemusí být, jen jsem tu psala jak mám zjistit do toho úterý jestli jsem těhotná...žádnej test mi to neukázal 😒 ..a testy nemusí ukázat ještě dlouho, i když žena je těhotná...

angipe
15. kvě 2015

Stoprocentni jistotu budes mit az z te krve. Zajdi na gyndu a vysvetli situaci. Dr. pomuze 😉

im4fun
15. kvě 2015

Určitě jdi k doktoru tak jako tak, ať nemáš nějaký problém, protože jak to popisuješ, to může být cokoliv, i třeba zánět močáku nebo jiný zánět. Snad to ale bude vše v pořádku

veruska007
15. kvě 2015

Mně to spíš připomíná zánět močáku.

im4fun
15. kvě 2015

@veruska007 taky mi to tak přijde. Ale jak jsem psala, může jít v podstatě o cokoliv...

kackalaya
autor
16. kvě 2015

Tak teda v pátek ráno jsem byla na gyndě, popsala své pochybnosti a bolesti, a že prý po mensesu je sliznice v děloze Nízká..takže těhotenství je nepravděpodobné...Udělali mi ultrazvuk a sliznici mám vysokou že nakonec těhotenství nelze vyloučit...upomenula jsem že jsem testy dělala a byli negativní a prý je na testy brzo..v pondělí mám odevzdat moč a krev na HCG...takže uvidím zda se jedná o mimčo nebo nějaký zánět...ale nevolnosti jsou nějaké divné..hlavně to, jak všechno jinak vnímám..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru