2 dny po styku jsem nedostala MS, břicho bolí, bílý výtok

jaydeep
20. srp 2014

Min tyden ve Stredu jsme meli s pritelem styk, v Pa jsem to mela dostat - nedostala. Bricho me boli, jako kdybych to mela mit, ale misto toho jen bilej vytok. Na test se mi zda brzo, navic jsem prestupovala k jinemu dr. A a min Pondeli mi delal vstupni vysetreni, nikde nic nebylo, takze jestli, tak v tu St. Co si o tom myslite? Dekuji

jenny.kay
20. srp 2014

@jaydeep Na UTZ by ještě nebylo v žádném případě nic vidět. Počkej a pak udělej test.

jaydeep
autor
20. srp 2014

Vim, ze videt nic nebude. Jen jsem z toho zmatena :(

werumka
20. srp 2014

@jaydeep Mohlas mít o pár dní posunutou ovulaci a pak se i menstruace zpozdí, žádný stres 😉 V létě to bývá dost časté.

jaydeep
autor
20. srp 2014

@werumka - to u me nehrozi, mam to pravidelne jako hodinky, at je jaro, leto, podzim nebo zima..

dotinka
20. srp 2014

@jaydeep to ze mas ms jako hodinky neznamena ze to tak bude vzdy ;) telo se meni a muze se parkrat stat ze se ms opozdi nebo proste bezduvodne nedorazi a budes muset na vyvolavacku...kazdopadne pokud jsi styk mela ve stredu a mela to dostat v patek tak mi prijde nepravdepodobne aby jsi otehotnela...za prve by jsi musela mit ovulaci tesne pred ms a za druhe i kdyby to tak bylo tak za dva dny jeste ani spermije nedoputuji k vajicku a tim padem by telo nemelo vykazovat znamky tehotenstvi....kdyby jsi ale presto tu ovulaci mela a mela byt tehotna tak jsi 10dni po ovulaci a test uz by neco malo treba slboulinkou carku ukazat mohl ale doporucim spis krevni test 🙂 nech si nabrat krev na hcg 🙂 drzim palce at to dopadne podle tvych predstav

jaydeep
autor
20. srp 2014

@dotinka - necham se prekvapit, pockam do pristiho tydne, a skocim si k dr... A dekuji

dotinka
20. srp 2014

@jaydeep tak drzim pesti a zaroven jsem se zdesila te me chyby!!!! Spermije!!! Proboha! Oprava spermie :D

jaydeep
autor
21. srp 2014

@dotinka - nic se nedeje, nikdo neni neomylny 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru