Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

2 dny po styku jsem nedostala MS, břicho bolí, bílý výtok

jaydeep
20. srp 2014

Min tyden ve Stredu jsme meli s pritelem styk, v Pa jsem to mela dostat - nedostala. Bricho me boli, jako kdybych to mela mit, ale misto toho jen bilej vytok. Na test se mi zda brzo, navic jsem prestupovala k jinemu dr. A a min Pondeli mi delal vstupni vysetreni, nikde nic nebylo, takze jestli, tak v tu St. Co si o tom myslite? Dekuji

jenny.kay
20. srp 2014

@jaydeep Na UTZ by ještě nebylo v žádném případě nic vidět. Počkej a pak udělej test.

jaydeep
autor
20. srp 2014

Vim, ze videt nic nebude. Jen jsem z toho zmatena :(

werumka
20. srp 2014

@jaydeep Mohlas mít o pár dní posunutou ovulaci a pak se i menstruace zpozdí, žádný stres 😉 V létě to bývá dost časté.

jaydeep
autor
20. srp 2014

@werumka - to u me nehrozi, mam to pravidelne jako hodinky, at je jaro, leto, podzim nebo zima..

dotinka
20. srp 2014

@jaydeep to ze mas ms jako hodinky neznamena ze to tak bude vzdy ;) telo se meni a muze se parkrat stat ze se ms opozdi nebo proste bezduvodne nedorazi a budes muset na vyvolavacku...kazdopadne pokud jsi styk mela ve stredu a mela to dostat v patek tak mi prijde nepravdepodobne aby jsi otehotnela...za prve by jsi musela mit ovulaci tesne pred ms a za druhe i kdyby to tak bylo tak za dva dny jeste ani spermije nedoputuji k vajicku a tim padem by telo nemelo vykazovat znamky tehotenstvi....kdyby jsi ale presto tu ovulaci mela a mela byt tehotna tak jsi 10dni po ovulaci a test uz by neco malo treba slboulinkou carku ukazat mohl ale doporucim spis krevni test 🙂 nech si nabrat krev na hcg 🙂 drzim palce at to dopadne podle tvych predstav

jaydeep
autor
20. srp 2014

@dotinka - necham se prekvapit, pockam do pristiho tydne, a skocim si k dr... A dekuji

dotinka
20. srp 2014

@jaydeep tak drzim pesti a zaroven jsem se zdesila te me chyby!!!! Spermije!!! Proboha! Oprava spermie :D

jaydeep
autor
21. srp 2014

@dotinka - nic se nedeje, nikdo neni neomylny 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli