Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

2 dny slabé menstruace, jsem těhotná?

renatabre
31. srp 2014

Snazime se s pritelem o miminko nejak na to nemyslime rikame si jak to prijde a ma tak to prijde ale samoarejme si to moc preji i po hroznem zazitku co jsme zazily. Dostala jsem menstruace tak jak sem mela ( ☹ ) ale mela sem to jen 2 dny a slabe .co to ?? Mam si zajit k doktorovy ?

damae
31. srp 2014

@renatabre Ahoj, odpověď je těžká. Pokud si nejsi jistá, tak bych asi začala těhotenským testem, ten by měl mnohé napovědět. Pokud bude negativní i cca týden po začátku menses, tak bych to asi neřešila. Ono když se člověk sleduje, zjistí najednou, že jeho stále stejná menses, přesná jako hodinky, je vlastně docela nepravidelná a pokaždé dost jiná. Bohužel.

arnettacek
31. srp 2014

Nejdrive zkus test. Pote lekare. Uvidis. Moc ti drzim palecky. Dej vedet jak jsi dopadla 😉

diniki
31. srp 2014

Taky bych první zkusila test. Kamarádka takhle dostala menstruaci, tak si říkala, že nic. Ale nakonec se ukázalo, že je těhulka. Což vůbec nečekala.

Já mám teď menstruaci taky kratší, ale už na to mám asi i věk ☹ a několik zásahů. Nicméně kdyby se to opakovalo, tak doktoři zjistí, jestli máš správně ovu a poté dělají ještě jeden krevní test po 21 dnech od začátku menstruace, jestli se ti tvoří dostatečné množství hormonů. Takže pokud to s miminkem myslíte vážně, tak můžeš tato vyšetření podstoupit.

Ať se vše zadaří a brzy (nebo už) očekáváte 🙂

renatabre
autor
1. zář 2014

Tak delala sem si ted test mi vyšel negativně ☹ zitra jdu na gyndu tak uvidime noo ale porad se nemuzu rozhodnout jakeho doktora ☹

damae
1. zář 2014

@renatabre Pokud ti vyšel i negativně test, tak asi těhotná nebudeš. Mimochodem, kdybys náhodou těhotná byla, tak na gyndě to asi neuvidí... Leda ti ještě můžou udělat krevní test.

Nicméně držím palce na příště. Není všem ovulacím konec! 😉

renatabre
autor
2. zář 2014

Tak byla sem rano na krev zitra uvidim vysledky tak doufam ze dostanu 2 sanci. Drzte palecky dam vedet

renatabre
autor
22. zář 2014

tak nakonec mi řekl doktor že nejsem těhotna .menstruace jsem měla 28.-29.8 a to jen slabe tedka bych měla mit a zase nic menstruace jsem měla pokažde co 21 dnu tak nevím .. :( počkam do čtvrtku a jdu k jinemu gynekologovi

zuzajda20
22. zář 2014

@renatabre Já tak mám ms už půl roku, ale podle všeho toho je proto, že mi neroste sliznice, tím pádem nemá pak ani co odcházet. Tak jsem začala brát gynex, 2x denně pila kontryhel a vypila litr červeného vína a v půlce cyklu už byla sliznice velká. Teď čekám ms, tak jsem zvědavá, jestli už konečně pořádně dorazí 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli