• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

22. DC bolesti podbřišku, výrazné zvětšení prsou

1. července 2014 
Tak dnes se mi k příznakům přidala i hrozná bolest prsou... Dojela jsem po dvanácti hodinové šichtě domů... Doma jsem se chystala do sprchy a po svléknutí jsem zjistila, že se mi najednou zvětšily prsa... Pravé prso má najednou bradavku ve velikosti citronu.... Po jaké době zajít na krev , když mě gynda vezme až za tři týdny ? A testy mi vycházejí negativní... :frowning2:
28. čer 2014 ve 21:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
22 DC je ještě hodně brzo na test.
28. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
treba pockat na meskajucu MS, potom urobit testy s odstupom niekolkych dni a az potom sa objednavat na gyndu a na krv...staci aj v 8tt, nech ti uz potvrdi aj srdiecko...zbytocne riesit nieco skor, ak nemas nejaku diagnozu, pri ktorej je nutne sledovat pripadne tehotenstvo od uplneho zaciatku...zatial staci jest kyselinu listovu a spravat sa ako tehotna (vyvazena strava, ziaden alkohol, cigarety, solarko, sauna, lieky,...)
ja som mala prve tehu potvrdene v 6+4tt na UTZ, ale o par tyzdnov plod odumrel...pri druhom som chcela vydrzat co najdlhsie a isla som az v 8tt a aj tak som este tehuprukazku nedostala...
drzim palce, aby sa ti tehotenstvo potvrdilo, ale ozaj netestuj, pokial nevynecha MS....psychika je potvora a existuje aj biochemicke tehotenstvo...
28. čer 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajana po vysazení HA to mám dost nepravidelné, tak v jakém cca DC zkusit udělat test ? Tolik bych si přála, aby to vyšlo, ale opravdu se mi zdá, ze to šlo poněkud rychle... Jsem zmatená... :(
28. čer 2014 ve 22:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 ja mavam kratsie cykly s ovulkou 8-12 DC, ale vzdy som cakala do 28DC a to som uz nasla kolajnice...vies, kedy si asi mala ovulku? test spolahlivo ukaze az aspon nejakych 14 dni po nej....
28. čer 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajana JoJo tak to vim zcela přesně, porad je tedy brzy... No zkusim vydržet týden, kdybych na testu alespoň našla ducha. Bojím se , že to mám vsugerované a proto ty příznaky :slight_smile: Snad se nepletu :slight_smile: Ale děkuji za radu :slight_smile:
28. čer 2014 ve 22:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 nie je zac....drzim palce, nech to vyjde :wink:
28. čer 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@bajana Děkuji :slight_smile:)
28. čer 2014 ve 22:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 já měla také bolesti v podbřišku, 22 a 23 DC test úplně bílý a dnes 24 DC vidím čárku, tak neztrácej hlavu, ono to přijde :slight_smile:)
28. čer 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuji moc :slight_smile:) a zároveň gratuluji :slight_smile:)))!
28. čer 2014 ve 22:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera jsem měla 24 DC a druhá čárka porad někde zatoulaná :(
@p3tulkaa
1. črc 2014 ve 14:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 ještě to může přijít, já měla zase 25 DC, že jsem nic neviděla, teď po 3 dnech mám stále tu slabší čárku a nepřipadá mi, že by to sílilo, ale říkám si, že budu testovat až tak za další 3 dny, ve ČT bych to měla dostat, tak zkusím pátek :slight_smile: to by bylo aby nebylo :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@p3tulkaa no to rozhodně, když já se dneska cítím poněkud fit... :( až si říkám zda se to někam neztratilo :( jen jsem dneska hrozně vyčerpaná a to nemám být z čeho :(
1. črc 2014 ve 14:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 já byla mimo minulý čtvrtek tak, že jsem odešla dříve z práce - v tu chvíli jsem také netušila z čeho, ale zjistila jsem to až o 3 dny později, jelikož testy byly negativní :slight_smile:
1. črc 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@p3tulkaa akorát cítím prsa pravé se mi poměrně zvětšilo i bradavka, ale jde i tohle tělu vsugerovat ? :(
1. črc 2014 ve 14:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasenka888 já zas necítím vůbec nic .... tak nevím co je špatně :slight_smile: ale každá to má jinak
1. črc 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@p3tulkaa to je pravda :slight_smile: už aby tam byli // :slight_smile:)
1. črc 2014 v 18:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek