Bolest prsou jako příznak těhu. Jak vás bolela při zjištění těhotenství?

deliba
4. pro 2020

Ahoj holky, už pár dnů mě bolí prsa. Bolí mě teda více levé. Bolest je hlavně ale ve spodní časti prsou a na bocích. MS má přijít za pár dnů, ale to mám jen klasicky citivé bradavky a né bolest prsou. Teď citlivé bradavky nemám. Jak vás bolela prsa, když jste zjistily, že jste těhu? 🙂

jjasmina
4. pro 2020

Mě třeba nebolela vůbec

marketka_m
4. pro 2020

a me strasne..nemohl se me nikdo dotknout...ani ja sama..katatrofa kdyz si na to vzpomenu

littleannie
4. pro 2020

Mě se strašně nalila a zvětšila, dřív než nedorazila ms. Vyskočily mi na nich žíly dost 😄

ellyem
4. pro 2020

Mě strašně bolela a podle přítelových slov se i zvětšila.

amazonkajanik
4. pro 2020

@deliba mě paradoxně nebolela. Normálně při pms bolavá,že jsem nesnesla ani otření ručníkem a pak najednou klid do cca 9tt. A po porodu zase zmizelo a už nemám ani jako pms...

tynka9
5. pro 2020

U prvního mě prsa bolela dost, i když před ms jsem moc rozdíl oproti PMS neviděla. Ale hodně se mi zvětšila - ve 4/5. měsíci jsem měla z nějakých B tak F 🙈. U dalších tehotenstvi absolutně bez bolesti, trochu začala růst tak kolem 15. tt, ale ne tak výrazně. Hodně se nalila po porodu, ale zase se pak rychle vrátila docela do normálu. Možná to bylo tím, že jsem pak ještě kojila jako těhotná 🤷‍♀️

ema90
6. pro 2020

Prsa me bolivaly vzdy tak pet dni pred ms.
Pri tehotenstvi me zacaly bolet snad hned po ovulaci 😀
Pak se k tomu pridalo i paleni a stipani bradavek.
Takze ano, muze to byt priznak. Ale taky to muze byt priznak prichazejici ms, jako spoustu dalsich priznaku.
Pockala bych na nejspolehlivejsi priznak a to je vynechani ms 😊

klea81
7. pro 2020

@ema90 ale někdo má ms i během těhotenství, mé 2 kamarádky tak odhalily těhotenství až ve 20 a 24 tt, neuvěřitelné, ale je to pravda 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru