Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

26 dnů zpoždění, vyvolávačka a MS nikde

madla1980
13. srp 2015

Zdravím ve spolek, 18.6. jsem mela poslední MS (HA neberu uz od ledna 2012 - rok problémy, ale pak ok). Mám uz 26 dnu spozdení, poslední test jsem si delala 3.8., byl negativní, u dr. vyvolávacka 6.8. - na utz prý nic nevidí, zádná cysta nic...jsem týden po injekci a nic - stálé celodenní nevolnosti, coz ovsem procítám PMS - máte nekdo zkusenost, ze ani týden po injekci MS nikde a takový ohromný spozdení? Díky za radu...

bajunka
13. srp 2015

tak zkus ještě jednou těhu test, já šla na vyvolávačku a po týdnu nic, tak jsem si udělala test a bylo těhotná 🙂 ale jaké zpoždění netuším, protože jsem neměla MS skoro 2 roky skrz předchozí těhotenství a kojení

madla1980
autor
13. srp 2015

@bajunka, no ne ze bych si mimi neprála...ale ríkala jsem si, ze by dr.na utz neco videl...sla jsem po témer 20 denním spozdení - to jsem u mého prvního dítete uz mela dve cárky jak vysitý🙂 V nedeli jsem slaboulince zakrvácela, ale jen takový ranní "zblbnutí" a pak nic...no tak pockám jeste do pondelí a udelám test...nepredpokláda jsem, ze by to tehu prípadne mohlo být, tak me to uz nenapadlo...díky za tvou zkusenost🙂 hezký den

madla1980
autor
13. srp 2015

@bajunka jeste jedna vec...na utz mi dr. rekl, ze mám zvetsený vajecníky, ale ze to je asi normální...co si o tom mám myslet?? Mám dnes i sílene citlivý bradavky, který na dotek bolí ☹

bajunka
13. srp 2015

já bych fakt měla podezření na to těhotenství a asi bych si sehnala test ještě dřív než v pondělí( nevydržela bych čekat) pokud by byl negativní volala bych dr(to vlastně v obou případech) u těch vaječníků nevím... u mně vím, že dr taky těhu neviděla tak mi dala injekci,aby jsme se mohli začít snažit a přitom už se tam bobek uhnízďoval 🙂

madla1980
autor
13. srp 2015

@bajunka brala jsem pred dvouma mesíci Inofolic - cca 40 sácku...na doporucení dr....já radeji vydrzím az do toho pondelí, abych nebyla zklamaná - moc dekuju za podporu 🙂

scruffy
13. srp 2015

Stát se může cokoliv, já měla zpoždění dva měsíce🙂, testy negativní, tak jsem šla na vyvolávací injekci, na utz dr. taky nic neviděl, tak mi vzali krev a druhý den mi volal, že jsem těhotná a vše bylo ok.

madla1980
autor
13. srp 2015

@scruffy tak to je pekné🙂 ve své podstate by se dalo ríct, ze mám i príznaky podobné tehotenství, ale na druhou stranu jsou to príznaky srovnatelné s PMS a vzhledem k tomu, ze jsem spís realista, tak si myslím, ze MS nejak dorazí - ale ty bolavý bradavky neznám 😕 no, v pondelí uvidíme...a nebo do té doby MS prijde

scruffy
13. srp 2015

@madla1980 Tak uvidíte, ono to nějak dopadne, u mě to bylo tak, že první měsíc mi MS vynechala poprvé v životě, bylo to asi ze stresu, a pak mezitím jsem otěhotněla, takže nepřišla ani druhý měsíc.

schybolova
13. srp 2015

@madla1980 Mě doktorka nechala dělat test, koukala na utz vsechno negativni tak mi dala vyvolávačku (druhou, po první jsem to do 5 dnu dostala) po mesici jsem zjistila ze jsem tehotna (už jsem byla i v dobe kdy jsem byla u dr. vyzkousej jeste jeden test 😉

pampalin
14. srp 2015

@madla1980 Tak já bych počítala spíš s tím těhu. 🙂

nonnni
14. srp 2015

@madla1980 tak s opozdenou ovulaci bys klidne tehotna byt mohla, ale ja dostavam po vyvolavacce MS 13. az 14. den...opravdu na horni hranici.

petucelli
16. srp 2015

Ahoj,tak ja mam 6 dni zpoždění a testy negativní...par příznaků bych na sobě i pozorovala,ale je to lehce zaměnitelné s PMS ze.No a vcera i dnes rano jsem měla slabý naruzovely výtok a tak jsem myslela,ze uz se to rozjíždí a ono nic....Přemýšlím,ze zkusím zitra zajít na krev jako samoplatce nebo je lepsi jít na vyvolavacku?Muze byt HCg v krvi prokazatelne vyšší než v moci?
Madlo jak to u tebe vypadá?

Sem začni psát odpověď...

Odešli