27 dní zpoždění MS, můžu být těhu po přeruš. souloži?

digi21
23. bře 2015

Ahoj holky, ženy, maminky a těhulky....
mám dotaz....mám o 27 dní zpoždenou menstruaci, tt mi ukazovali že těhotná nejsem...dělala jsem 3, s přítelem provozujeme nechráněný ale přerušovaný styk...podobný problém jsem měla už v loni v srpnu akorát s tím rozdílem, že menstruace nedorazila celý měsíc, a v září jo a hned začátkem měsíce...poslední ms mi začala 28.1. 2015 a skončila 1.2.2015....a od té doby nic...k doktorce jdu ve středu ale nevydržela jsem čekat a rozhodla se napsat sem....můžu být tedy těhu i po přeruš. Souloži? + to skoro měsíční zpoždění....a má s tím už někdo zkušenost?...předem děkuji za rady a názory 🙂

hollybelly
24. bře 2015

mému příteli se tak narodily dokonce 2 děti... jedno má s bejvalou a jedno se mnou 😀 takže ano, i z přerušované soulože občas vzejde dítko 🙂

digi21
autor
24. bře 2015

Takže to mé zpoždění...dnes 28 dní klidně může byt mimi? 🙂

clifulka
24. bře 2015

@digi21 Ahoj, já bych spíš věřila negativnímu testu...a tomu, že jde jen o hormonální poruchu. Ono pak čím víc na to člověk myslím, tím to ne a ne přijít. Nech si píchnout Agolutin a MS tu bude do 14 dní. Nebo nebude 😀

digi21
autor
24. bře 2015

Uvidim co na to pani doktorka....ale ja neřikám že jsem těhu...jen mě zajímaj názory a zkušenosti...akorát mě štve, že nevim na čem jsem 😀

sara84
24. bře 2015

Ja mam bezne zpozdeni 2-3 tydny a to i kdyz jsme se snazili o mimi, negativni test je podle me spolehluvejsi ukazatel 🙂

kristinatynus
24. bře 2015

Ahoj. Já jsem prakticky ve stejné situaci jako ty. Mám zpoždění 24 dnů a MS nikde. Ovšem na všech testech, co jsem si za tu dobu dělala, byl slaboučký dušík (nikdy nebyl test čistý). Poslední dušík z předešlého dne, mi připadal nejsilnější, ovšem nemohu to považovat za regulérní čárku. Na gyndu jdu 1.4., tak jsem zvědavá. Osobně si myslím, že se spíš bude jednat jak v mém, tak i v tvém případě o hormonální poruchu, i když těžko říct. Lidské tělo je dost nevyzpytatelné 😉

naomi6
24. bře 2015

@digi21 Tak pokud máš negativní těhu test, tak těhotná s největší pravděpodobností nejsi. Já jsem mívala kdysi také dlouhé cykly a střídalo se to. Může to být tím, že jeden vaječník je třeba pomalejší. Zašla bych si na gyndu, tady stejně nic nevyřešíš. Držím ti palce 😉

anjelita
24. bře 2015

Bud jsi tehotna nebo mas nepravidelnou MS. Jednou mi MS nedorazila nekolik mesicu protoze jsem drzela dietu a telo si asi myslelo ze je valka 😀

digi21
autor
24. bře 2015

Na gyndu jdu zejtra už vidim jak mi řekne źe mám zánět 😀 :-/

kristinatynus
24. bře 2015

třeba to nebude nic vážného

digi21
autor
24. bře 2015

Uvidim ale každopadně děkuju 🙂

kristinatynus
24. bře 2015

není zač a dej vědět, jak jsi dopadla. Držím pěsti, ať vše dopadne tak, jak si přeješ.

digi21
autor
24. bře 2015

Určitě sem písnu 🙂

fykyska
24. bře 2015

Cauky, to co pises se běžně stává... Pokud mas negativní test, netrpis výraznou bolesti, krvácením nebo vůbec, Stavem který by,Te nějak tizil tak se to občas stane..

Může to byt cysta, nebo hormonální bouře, anovulacni cyklus, stres, nebo třeba po požití postinoru , po vysazeni HAK, tehotenstvi , po dlouhodobém užívání léků, při dietach, potratech, pred přechodem vlastně porad 😀 se tyhle bláznivé stavy stávají.
Zajdi si na kontrolní utz, pokud nepřijde ani v termínu další MS šla bych na vyvolavacku. Můžeš zkusit i nějakou bylinku 😉

digi21
autor
24. bře 2015

Zitra mam dostat dalsi ms...bezne mam zpozdeni o tyden...kazdopadne zitra jdu na gyndu tak uvidim co mi povi doktorka...ale jinak to neresim jen mi prijde divny a trochu na palici ze jsem to jeste nedostala, jinak mam obcasny krece v podbrisku, chvilkama mi je na zvraceni a mota se mi hlava...tak jsem zvedava co se zitra dozvim 🙂

digi21
autor
24. bře 2015

A jeste bych dodala ze kdyz lezim na brise tam mi to je nepohodlny a neprijemny...nikdy pred tim mi to nevadilo 😀

digi21
autor
24. bře 2015

*tak

sunshine125
24. bře 2015

@kristinatynus pokud mate carku (u tehotenskeho testu je uplne jedno jak je silna,dulezite je za je tam) tak budete nejspise tehotna. Gratulace 🙂

kristinatynus
24. bře 2015

@sunshine125 kéž bych byla. Jenže na to, že už načínám 4. týden zpoždění, je to opravdu jen duch. Správně už by na testu měla být snad dálnice :-/

sunshine125
24. bře 2015

@kristinatynus treba mate nizsi hcg nebo to muze byt mimodelozni,zajdete si co nejdrive...

kristinatynus
25. bře 2015

@sunshine125 jsem objednaná na příští týden na středu, tak uvidím, jak dopadnu 😉

digi21
autor
25. bře 2015

No a ja si na materstvi jeste chvilku pockam...to moje zpozdeni zpusobyla mala cysta...dostala jsem vyvolavacku a za dva mesice na kontrolu...celkeme mrzi ze nejsem tehu...ale co se da delat, treba to vyjde priste 🙂

kristinatynus
25. bře 2015

@digi21 držím palečky, ať se cysta ztratí a brzy přijde miminko 🙂

digi21
autor
25. bře 2015

Děkuji 🙂

digi21
autor
25. bře 2015

Jen doufam ze ta cysta nebude mit vliv na otehotneni
....to bych se asi zhroutila...neumim si predstavit zivot bez ditete...mojeho...odnosenyho...porozenyho mnou...

fykyska
25. bře 2015

@digi21 neboj se, cysty jsou taky běžnou součástí 😉 doktor ji určité změřil, zkontroloval, a ted uvidis jestli praskne nebo ne, kdyby se zvětšovala všechno se da dneska, odstranit, vylecit , záleží co je to za cystu, kde je ATP kdyby to byla nějaká velká cysta na špatným místě lékař by ti to sdelil 😉 důležité je ze vis na čem jsi...

digi21
autor
25. bře 2015

To jo no 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru