3 testy slabě pozitivní a 2 negativní. Můžu být těhotná?

17. únor 2023

ahoj holky, užívám antikoncepci avšak menzes byl velmi krátký. Styk byl 31.12 a 13.2. Takže jedině kdy jsem mohla otěhotnět je právě z toho 31. 12 ale nechápu proč mi čárky vyšly až teď. První test značky rapiclear jsem si dělala ve středu kde vyšla slabá čárka. Ve čtvrtek dr Max byl negativní, nic jsem tam neviděla. Dnes znovu rapiclear a úzká růžová čárka, tak jsem zopakovala test značky ba baby top test a znovu cosi bylo vidět i když čárka nebyla růžová a proto jsem zkusila i livsane test a ten byl negativní..(všechny testy jsem dělala z ranní moči). Volala jsem gynekologovi ohledně te testů a mám přijít v pondělí. Myslíte že můžu být těhotná pokud mi čárka ze středy nezesílila a ty čárky jsou téměř neviditelné? Bojím se a do pondělí mi asi přepne.

kocvarovas
17. únor 2023

Při užívání antikoncepce se menzes může zkrátit. Pokud ji užíváš, tak jak máš, těhotenství bych se nebála.. Testy bych vůbec nedělala..

autor
17. únor 2023

@kocvarovas Ani bych je nedělala, ale byla jsem neustále unavená a tak mi to nedalo. A už vůbec to ne, že jak je možné, že testy od stejného výrobce čárku mají a ostatní ne. V pondělí se dozvím že na čem s jsem.

lencaa11
17. únor 2023

Na TT bych to neviděla občas tělo funguje úplně jinak od prosince to bys te musela mít už dalnici 😉

autor
17. únor 2023

@lencaa11 asi jo, ale jelikož se mi tam ukázala čárka hoc slabá. Tak přece jen. Možná tam půjdu zbytečně, ale tak alespoň se to zkontroluje.

lencaa11
17. únor 2023

Záleží zda byla v limitu nebo po nektere TT občas udělají 👻 nebo ryska každopádně lékař bude vedet víc to je jasný a je lepší pro svůj klid tam jdete

autor
17. únor 2023

@lencaa11 v limitu téměř nic, fakt téměř neviditelná čárka. A po limitu už byla viditelnější. Ale je pravda že za dva dny nezesílila a byla jen na testech od rapiclear. zůstane byly negativní. Snad to bude v pondělí

autor
17. únor 2023

Ok

jjasmina
17. únor 2023

Po limitu se to nepočítá.. Negat

katrin1994
17. únor 2023

Dobrý večer maminky chci se zeptat,dělala jsem si těhotenský test mamatest a vše pozitivní i ráno i odpo. Ale skousela jsem test z krve a negativní...tak nevím no. MS jsem měla normálně 24.1.2023..ale skončilo mi to asi po 4dnech a Od té doby prsa bolí hrozně sem tam bolesti . Ale ty prsa hrozné no kolem bradavek tmavé. Děkuji všem předem

autor
18. únor 2023

@jjasmina děkuji, dnes jsem dělala další test i když rapiclear je výrobce jen pod jiným názvem a ten byl negativní. I clearblue byl negativní tak nevím. Určitě půjdu raději na vyšetření v pondělí třeba i kdyby zbytečně.

lencaa11
18. únor 2023

Tak to těhotenství nebude 👍

autor
18. únor 2023

@lencaa11 díky, snad mi doktorka nevynadá-li z toho nic nebude. 🙈

katrin1994
25. pro 2023

Dobrý večer potřebuji poradit. Dělala jsem si těhotenský test. Ale nevím zda jsem těhotná nebo ne .. jeden mi ukázal zřetelně dvě čárky ale druhý už jen jednu. Prsa mám citlivé hodně, hodně chodím čůrat. Nevím co si mám myslet děkuji všem moc

kkacca
25. pro 2023

@katrin1994 tohle je spatne udelany test, zkuste jiny

katrin1994
25. pro 2023

@kkacca dobře děkuji moc ...

lencaa11
25. pro 2023

@katrin1994 tohle je špatný test je moc namočený udělat nový test

katrin1994
25. pro 2023

@lencaa11 děkuji moc určitě udělám další. Sice jsem včera skousela ale byl strašně slabý něco jako duch. Ale prsa mám citlivé hodně a včera mě začalo bolet pod břichem. A neustále jen na WC chodím na malou

lencaa11
25. pro 2023

@katrin1994 uvidíte podle noveho testu když by to byli TT příznaky tak tam bude čárka vidět nebo to může bejt PMS

katrin1994
1. led 2024

@lencaa11 dobrý den no skousela jsem znova a byl tam jen slabí duch. Příznaky mám to že mě prsa bolí mám je ještě víc citlivější než asi zhruba před týdnem. Tak uvidíme myslím si že asi na test je brzo skusim zase aspoň za dva týdny. Všem moc děkuji

lencaa11
1. led 2024

@katrin1994 zatím je ve stavu negativní test ještě bych počkala kdyby jste měla tt příznaky test by byl pozitivní

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru