4 dny do ms. Vidíte něco?

paumerka
7. kvě 2020

Ahoj vím je to tady pořád ale nedá mi to udělala jsem test viz foto a ráno také a nic tam nebylo mám 4 dny do ms a prsa mě děsně bolej.co myslíte já už jsem z toho v....

zrzeckas
7. kvě 2020

Neco vidim.... Tak at to sili a ta mrcha nedojde 🍀

e7
7. kvě 2020

Je tam, takového ducha jsem měla dva dny před MS a postupně sílil 👍 udělala bych další ale třeba až za dva dny. Hodně štěstí 💐

krupka3
7. kvě 2020

Je tam duch 🙂

nikishkaaaa
7. kvě 2020

Krásně vidím 🙂

tasimia
7. kvě 2020

@paumerka vidím.

veronikav31
7. kvě 2020

vidím pěkně ducha 😉

roxanalit
7. kvě 2020

@paumerka vidím 👻 ať sílí 🍀

paumerka
autor
7. kvě 2020

@nikishkaaaa děkuji doufam že z toho něco bude ach jo to jsou nervy děkuji moc

nikishkaaaa
7. kvě 2020

@paumerka buď ráda, že je aspoň dušík, to máš velkou naději 😉 tiše závidím, já 4 dny do MS sněhobílo, takze tiše závidím, ale moc přeji 🙂

paumerka
autor
7. kvě 2020

@nikishkaaaa určitě ti to taky vyjde.drzim moc palečky třeba mě to nevyjde.ted jsem zkousela pepino plastovy a je na něm jen malinký duch sotva vidět tak vůbec nevím

paumerka
autor
7. kvě 2020

Tady je asi nic co 😒

nikishkaaaa
7. kvě 2020

@paumerka vyjde ti to! Však je večer, takže duch je super! Uvidís, že z ranni moci bude silnejsi 🙂

nikishkaaaa
7. kvě 2020

@paumerka zkus spíše ráno, na pozitivni test večer je ještě brzy, kolikátý jsi DPO?

paumerka
autor
7. kvě 2020

Tady taky vidíš něco?

paumerka
autor
7. kvě 2020

Dnes jsem 10dpo

nikishkaaaa
7. kvě 2020

@paumerka tam ne, ale tyhle pry nejsou tak presne jak papirove

nikishkaaaa
7. kvě 2020

@paumerka udelej zitra rano 🙂

tasimia
7. kvě 2020

@paumerka bohužel na tom druhém testu nic nevidím, ale jak ti radí holky, ráno! 🙂 už si slabého ducha měla, tak držím palce!!

paumerka
autor
8. kvě 2020

Tak test asi negativní čárka se tam objevila ale pak zmizela

kixi
8. kvě 2020

Neber to zle, ale kolik penez musis dat za vsechny ty testy? Tohle testovani pred ms je fakt na nic, vidis, jednou tam mas ducha, pak zas nic, akorat nervujes sebe a ta psychika je bohuzel v tomto pripade mocna...Ono i kdyz budes mit pozitivni test, tak se nic nezmeni a zas budes cekat na kontroly atd...Jinak ty prvni testy, ducha vidim, na tom dalsim ne, ale neni to zas jina znacka? Pockat do terminu ms a pak udelat test z ranni moci a to bude aspon nejak prukazne.

paumerka
autor
8. kvě 2020

@kixi jo ale tak jsou to moje peníze dnes už manažer nekoupim tak počkám zda přijde ms ale myslím že dorazí díky

balogis
8. kvě 2020

Pokud je to Pepino tak ten má málo barviva, dělala sem Dr max a Pepino a koukej ten rozdíl

sobtik1986
8. kvě 2020

Já dělala spodní před 3 dny tam byl duch a vceta, už krásné viditelná čárka v limitu

2op
8. kvě 2020

@paumerka já tam stejně něco málo vidím 🙈. Měla jsem takhle před ms úplně stejně "neviditelnou" čárku jako ty takže držím palce, ale určitě to vyjde pak dej vědět ☝🏼️🤗

paumerka
autor
8. kvě 2020

@2op děkuji také jsem viděla ale čárka je už fuč tak nevím a není to divné že 4 dny před ms je možná nějaký malý duch.

2op
8. kvě 2020

@paumerka já měla tuším že 3 dny před ms takovouhle žádnou čárku 😁. Takže fakt to bude dobrý uvidíš

paumerka
autor
8. kvě 2020

@2op ještě jsem udělala intime 25mlu a za chvilku vyskocilo tohle do 2 minut já nevím zda to brát za čárku

sobtik1986
8. kvě 2020

@paumerka já tam čárku vidim, ale nejlepší je testovat stejnou značkou a nejlépe Ob den já vždy testuji značkou Dr. Max

oresvo
8. kvě 2020

@paumerka Já před ms netestovala, muže být falešně negativní i pozitivní, já měla v den MS negativní test, dva dny po už viditelná ale slabší čárka, další dva dny už dálnice. vždy záleží na tom kdy byla ovulace a kdy došlo k oplodnění vajíčka. Já měla třeba ovu až 20 dc . Držím palce

2op
8. kvě 2020

@paumerka je tam. Já ji vidím 😁 přijde mi stejná jk na té mojí fotce co jsem tady dávala ☝🏼️ takže ještě zítra třeba dvakrát během dne, nejlépe 10 mlu dvakrát denně protože mě ukázal test ráno tu fotku co jsem přidávala a odpoledne už celkem pěkneho ducha/čárku a teď jsem 13 tt a v úterý jdu Na první screening 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru