4 dny zpožděná menstruace, připadám si nafoukle

charlot16
10. črc 2017

Ahoj,chtěla bych slyšet názor snad nejvíc co víte 😄 Za 2 měsíce mi bude 16 ..... s přítelem máme prerusovany sex a bez ochrany .... nikdy se do mě neudělal ... ale už mám 4 dny zpoždění .... připadám si strašně nafouklé,nevíte co to muže znamenat ??:( nemůžu to nikomu říct protože by byl problém ... prosím pomoct a rady :(

nafuka
10. črc 2017

praktikuju to tak s manželem už několik let a nehoda žádná. Dceru máme plánovanou. Pokud nechceš miminko, měla by ses raději líp chránit, aspoň kondom.

boukalinka
10. črc 2017

@charlot16 může to znamenat buď a nebo...udělej si test a budeš moudřejší 🙂

sassanca
10. črc 2017

Vytahneme vestecke koule...udělej si test a používej ochranu. Nic jiného ti nemůžeme ani poradit.

charlot16
autor
10. črc 2017

Jenže ani nevím jak co mám říct v lékárně. Nebude to divné ... jít si pro tt..

boukalinka
10. črc 2017

😀 Ano seš jediná na světě...Přijdeš, pozdravíš a poprosíš je o těhotenský test...stejně dobře se dají sehnat v drogerii 🙂

bamishop
10. črc 2017

@charlot16 tehu test maji v lekarne, drogerii nebo supermarketu, neres jak na tebe kdo kouka, 15 uz ti bylo a jedina stoprocentni antikoncepcni metoda je nesoulozit, at se k tomu stavis sebezodpovedneji, tohle se stat muze i treba na hormonalni antikoncepci... Pokud ste na to nekdy skocili dvakrat, tak druhy styk uz musi byt kryty kondomem, jinak prerusovany styk nema jiz ochrannou funkci, neb je zbytkove sperma jiz v trubici a to do tebe prejde a je ho tam dost k oplodneni, pokud ma pritel zdravy spermiogram...

charlot16
autor
10. črc 2017

@boukalinka a nevíte prosím kde co a jak v té drogerii? a kde mám hledat 😇

bamishop
10. črc 2017

@charlot16 mezi lekama a naplastma byva, treba v DMku, rosmanovi...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru