Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

5. den zpozděná menstruce - test negativní

nadrinka
7. lis 2016

Ahojte holky 🙂

píšu jako úplný začátečník... S přítelem se snažíme 7. měsíc o miminko. Teď poprvé zpoždění MS, dnes je to 14DPO, ale test negativní. Cítím tlak v podbřišku, chodím mnohem častěji čůrat, pocit jako by MS měla přijít, ale pořád nic. Dnes jsem cítila i malé křeče, vůbec nevím co si o tom myslet zda otravovat lékaře, jelikož je nejspíš brzo aby cokoliv viděl. Děkuji za veškeré názory 🙂 Jana

lucky22
7. lis 2016

@nadrinka Ahojky. Doktor by urcite jeste nic nevidel, ale jestli chces jistotu muzes si zajit na krev jako samoplatce. Nebo jeste par dni pockej jestli u tebe zpozdeni neni bezne, tak si treba opravdu tehu akorat ovulace byla pozdeji. Drzim palce

lucijejeje
7. lis 2016

@nadrinka Ahoj, vím, že se to lehce říká, ale zkus vydržet s testem do pátku. Jestli jsi těhotná tak se Ti // určitě ukážou 🙂, hodně štěstí a ať to dobře dopadne

nadrinka
autor
7. lis 2016

Díky moc holky @lucky22 a @lucijejeje 🙂 ta nejistota je šílená, ale to čekání za to asi stojí... kéž by to chtělo vyjít :P Budu ještě testovat a uvidím, každopádně vás budu informovat 🙂

lucijejeje
8. lis 2016

@nadrinka Ahoj, dneska jsem byla u Dr., TT //, UTZ nic a krev 200, tak doufám, že tam je 🙂

nadrinka
autor
8. lis 2016

@lucijejeje tak to moc gratuluji a budu držet palečky aby bylo vše v pořádku 🙂 já s testem čekám na zítra, dr. popřípadě ve čtvrtk.... nervozita stoupá, mrcha nikde, tak snad to klapne 🙂

nadrinka
autor
9. lis 2016

@lucijejeje tak já už fakt nevím :/ mrcha nikde... jen tak ze zvědavosti jsem si změřila poslední dva dny BT. Včera 36,7 a dnes 37, ale jelikož měřím poprvé tak nevím jestli to vůbec něco znamená. Každopádně dnes zase jen / :( Zítra ráno si skočím k Dr. a asi zkusím tu krev ať vím na čem jsem

lucky22
9. lis 2016

@nadrinka To bohuzel musis merit alespon cely dva cykly, at muzes pozorovat jak teplota stoupa, klesa. Takhle to opravdu nic neznamena. A kolik dnu mas tedy dnes zpozdeni?

adji
9. lis 2016

A co koupit digitalní ClearBlue? Ten by ti to měl ukázat 😉

nadrinka
autor
9. lis 2016

jestli by měl ukázat, tak jdu dnes pro nej, protože už začínám být fakt nervozní :D MS mívám 28-30 DC dnes je to asi 38DC

adji
9. lis 2016

@nadrinka tak sup pro něj 😉

nadrinka
autor
9. lis 2016

jsem v práci ale polední přestávka to jistí :D musí to být ranní moč, nebo můžu testovat i přes den? a kolik penízek si cca vzít? Díky za odpověď 🙂

adji
9. lis 2016

@nadrinka pokud je po očekávaný MS, tak nemusí byt ranní moc. Stoji cca 250 Kč, ale je fakt citlivý. Ja testovala 10 dpo a ukazal, co jsem potřebovala vidět 🙂 tak dej pak vedet

lucijejeje
9. lis 2016

@nadrinka Ahoj, já si teplotu nikdy neměřila, takže v tomhle Ti bohužel neporadím, každopádně na tebe myslím ať ten clear blue vyjde podle tvých představ 🙂 držím pěsti

nadrinka
autor
9. lis 2016

holky tak už jsem zakoupila odpoledne otestuji, určitě se ozvu 🙂 Držte palečky :P

nadrinka
autor
9. lis 2016

Holky tak nic :( test ukazuje -
Zítra si skočím doktorovi jestli není nějaký jiný problém, ať jsem klidná a můžeme se dál snažit o prcka :(

adji
9. lis 2016

@nadrinka To mě moc mrzí ☹ Snad zjistí, v čem je problém a brzy se ti ukáže + Držím pěstičky

nadrinka
autor
10. lis 2016

Tak pořád nevím... Dr. mě poslal na krev a výsledky až zítra... ale mám cystu krásných 5 cm, takže pokud se nepotvrdí těhotenství, které nevyvrátil tak v lednu operace :(

lucijejeje
10. lis 2016

@nadrinka Ahoj, to mě moc mrzí, doufám, že bude brzo vše v pořádku.

adji
10. lis 2016

@nadrinka no teda ☹ drž se a děj vedet, jak jsi dopadla.... Každopádně porad držím pesticky

babulinka1
10. lis 2016

Holky mám už také pět dní zpoždění, s manželem jsme měli nechráněný styk před 10 dny a test je negativní. Myslíte si že je brzy testovat? Zádne príznaky nemám, jen ráno ted dva dny bílý výtok.

nadrinka
autor
10. lis 2016

@babulinka1 těžko říct jestli je brzo, nebo je.. Nejde tak o počet dní po sexu ale dnů po ovulaci. Ovšem jak to tady všude čtu, každá to máme jinak... někdo to ví už před očekávanou MS a někomu se ukáže pozitivní TT až po 14ti dnech zpoždění. Dnes mi bylo u Dr. řečeno, že jsem měla přijít až po 3 týdnech zpoždění, že týden je málo, nic nejde vidět a zbytečně si vybírám vyšetření hrazené pojišťovnou, které budu potřebovat později pokud se těhotenství potvrdí. Ovšem, když viděl tu moji krasavici (cystu) tak byl asi i rád, že jsem se ukázala

babulinka1
10. lis 2016

@nadrinka Taky mě napadlo, že by to mohlo být třeba něco jiného, ale byla jsem před měsícem na pravidelné prohlídce a vše bylo v pořádku, ale taky je možné že se mi mohlo něco udělat ted ze? Opravdu nevím, asi bude nejlepší pár dní počkat a zkusit test udělat znovu.

nadrinka
autor
11. lis 2016

Holky, tak nic :( HCG v krvi 0.. sestřička říká tak dobrý těhotná nejste.. kdyby jen věděla :( Takže se poperu s cystou a pak se budeme zase snažit. Držím palečky ať všechny máte o něco víc štěstíčka než já 🙂 :*

Sem začni psát odpověď...

Odešli