5. den zpozděná menstruce - test negativní

nadrinka
7. lis 2016

Ahojte holky 🙂

píšu jako úplný začátečník... S přítelem se snažíme 7. měsíc o miminko. Teď poprvé zpoždění MS, dnes je to 14DPO, ale test negativní. Cítím tlak v podbřišku, chodím mnohem častěji čůrat, pocit jako by MS měla přijít, ale pořád nic. Dnes jsem cítila i malé křeče, vůbec nevím co si o tom myslet zda otravovat lékaře, jelikož je nejspíš brzo aby cokoliv viděl. Děkuji za veškeré názory 🙂 Jana

lucky22
7. lis 2016

@nadrinka Ahojky. Doktor by urcite jeste nic nevidel, ale jestli chces jistotu muzes si zajit na krev jako samoplatce. Nebo jeste par dni pockej jestli u tebe zpozdeni neni bezne, tak si treba opravdu tehu akorat ovulace byla pozdeji. Drzim palce

lucijejeje
7. lis 2016

@nadrinka Ahoj, vím, že se to lehce říká, ale zkus vydržet s testem do pátku. Jestli jsi těhotná tak se Ti // určitě ukážou 🙂, hodně štěstí a ať to dobře dopadne

nadrinka
autor
7. lis 2016

Díky moc holky @lucky22 a @lucijejeje 🙂 ta nejistota je šílená, ale to čekání za to asi stojí... kéž by to chtělo vyjít :P Budu ještě testovat a uvidím, každopádně vás budu informovat 🙂

lucijejeje
8. lis 2016

@nadrinka Ahoj, dneska jsem byla u Dr., TT //, UTZ nic a krev 200, tak doufám, že tam je 🙂

nadrinka
autor
8. lis 2016

@lucijejeje tak to moc gratuluji a budu držet palečky aby bylo vše v pořádku 🙂 já s testem čekám na zítra, dr. popřípadě ve čtvrtk.... nervozita stoupá, mrcha nikde, tak snad to klapne 🙂

nadrinka
autor
9. lis 2016

@lucijejeje tak já už fakt nevím :/ mrcha nikde... jen tak ze zvědavosti jsem si změřila poslední dva dny BT. Včera 36,7 a dnes 37, ale jelikož měřím poprvé tak nevím jestli to vůbec něco znamená. Každopádně dnes zase jen / :( Zítra ráno si skočím k Dr. a asi zkusím tu krev ať vím na čem jsem

lucky22
9. lis 2016

@nadrinka To bohuzel musis merit alespon cely dva cykly, at muzes pozorovat jak teplota stoupa, klesa. Takhle to opravdu nic neznamena. A kolik dnu mas tedy dnes zpozdeni?

adji
9. lis 2016

A co koupit digitalní ClearBlue? Ten by ti to měl ukázat 😉

nadrinka
autor
9. lis 2016

jestli by měl ukázat, tak jdu dnes pro nej, protože už začínám být fakt nervozní :D MS mívám 28-30 DC dnes je to asi 38DC

adji
9. lis 2016

@nadrinka tak sup pro něj 😉

nadrinka
autor
9. lis 2016

jsem v práci ale polední přestávka to jistí :D musí to být ranní moč, nebo můžu testovat i přes den? a kolik penízek si cca vzít? Díky za odpověď 🙂

adji
9. lis 2016

@nadrinka pokud je po očekávaný MS, tak nemusí byt ranní moc. Stoji cca 250 Kč, ale je fakt citlivý. Ja testovala 10 dpo a ukazal, co jsem potřebovala vidět 🙂 tak dej pak vedet

lucijejeje
9. lis 2016

@nadrinka Ahoj, já si teplotu nikdy neměřila, takže v tomhle Ti bohužel neporadím, každopádně na tebe myslím ať ten clear blue vyjde podle tvých představ 🙂 držím pěsti

nadrinka
autor
9. lis 2016

holky tak už jsem zakoupila odpoledne otestuji, určitě se ozvu 🙂 Držte palečky :P

nadrinka
autor
9. lis 2016

Holky tak nic :( test ukazuje -
Zítra si skočím doktorovi jestli není nějaký jiný problém, ať jsem klidná a můžeme se dál snažit o prcka :(

adji
9. lis 2016

@nadrinka To mě moc mrzí ☹ Snad zjistí, v čem je problém a brzy se ti ukáže + Držím pěstičky

nadrinka
autor
10. lis 2016

Tak pořád nevím... Dr. mě poslal na krev a výsledky až zítra... ale mám cystu krásných 5 cm, takže pokud se nepotvrdí těhotenství, které nevyvrátil tak v lednu operace :(

lucijejeje
10. lis 2016

@nadrinka Ahoj, to mě moc mrzí, doufám, že bude brzo vše v pořádku.

adji
10. lis 2016

@nadrinka no teda ☹ drž se a děj vedet, jak jsi dopadla.... Každopádně porad držím pesticky

babulinka1
10. lis 2016

Holky mám už také pět dní zpoždění, s manželem jsme měli nechráněný styk před 10 dny a test je negativní. Myslíte si že je brzy testovat? Zádne príznaky nemám, jen ráno ted dva dny bílý výtok.

nadrinka
autor
10. lis 2016

@babulinka1 těžko říct jestli je brzo, nebo je.. Nejde tak o počet dní po sexu ale dnů po ovulaci. Ovšem jak to tady všude čtu, každá to máme jinak... někdo to ví už před očekávanou MS a někomu se ukáže pozitivní TT až po 14ti dnech zpoždění. Dnes mi bylo u Dr. řečeno, že jsem měla přijít až po 3 týdnech zpoždění, že týden je málo, nic nejde vidět a zbytečně si vybírám vyšetření hrazené pojišťovnou, které budu potřebovat později pokud se těhotenství potvrdí. Ovšem, když viděl tu moji krasavici (cystu) tak byl asi i rád, že jsem se ukázala

babulinka1
10. lis 2016

@nadrinka Taky mě napadlo, že by to mohlo být třeba něco jiného, ale byla jsem před měsícem na pravidelné prohlídce a vše bylo v pořádku, ale taky je možné že se mi mohlo něco udělat ted ze? Opravdu nevím, asi bude nejlepší pár dní počkat a zkusit test udělat znovu.

nadrinka
autor
11. lis 2016

Holky, tak nic :( HCG v krvi 0.. sestřička říká tak dobrý těhotná nejste.. kdyby jen věděla :( Takže se poperu s cystou a pak se budeme zase snažit. Držím palečky ať všechny máte o něco víc štěstíčka než já 🙂 :*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru