5 dní zpožděná menstruace, testy negativní

kristynasch
28. zář 2016

Ahoj 🙂 Mám už 5 dní zpoždění MS a testy jsou stále negativní. Asi se zblázním 😀 Ukázal Vám test druhou čárku některé až později? Popřípadě kdy? 🙂

kattherinne
29. zář 2016

@tereza1234566 nene,nepočítala,u malé mi to vyšlo hned na poprvé,tak jsem to ted taky nechtěla hrotit,akorát u nás je problém,že to denně nemůže být,vždy jen jeden nebo dva dny o víkendu,když je chlap doma,jezdí kamionem...☹

kattherinne
29. zář 2016

@tereza1234566 jo a testy už jsem dělala 3...😀

tereza1234566
29. zář 2016

@kattherinne jo takhle,ale tak aspon bych verila,ze se to povedlo 🙂 no ja testuju jak blazen :D uvidime zitra,tak si dame rano vedet,drzim palecky,snad se na tom povede a najdeme ne tam // ! 🙂

kattherinne
29. zář 2016

@tereza1234566 snad usnu,nebudu moct dospat...😀 Hned jak se ráno vzbudím at už to bude kdykoliv,hned půjdu na to a písnu,tak tfuj tfuj a vstát levou nohou...😀 Držím všechny palečky,co mám...😉 A pro dnešek dobrou noc...😉

kattherinne
30. zář 2016

@tereza1234566 ahojky a dobré ráno,tak u mě ani duch...☹ divný

tereza1234566
30. zář 2016

@kattherinne tak testni zase za dva dny a uvidis. Kolik dni mas zpozdeni? Ja budu testovat az za chvili tak hned dam vedet

kattherinne
30. zář 2016

Dnes týden meškání MS...

tereza1234566
30. zář 2016

@kattherinne ja mam dnes 5 dní a test dnes negativni..achjo ::

kattherinne
30. zář 2016

@tereza1234566 asi nějaké erupce na slunci,tak zase pozítří teda...😉

tereza1234566
30. zář 2016

@kattherinne snad nedorazi :D a my se dockame..

tereza1234566
30. zář 2016

@kattherinne to snad ani nevydrzim:D

kattherinne
30. zář 2016

@tereza1234566 no i kdyby dorazila,ale at uz se aspon něco děje...

tereza1234566
30. zář 2016

@kattherinne kez by se to podarilo,hlavne jsem prvni mesic po vysazeni HA tak snad 🙂

tereza1234566
30. zář 2016

@tereza1234566 budu testovat pristi tyden,kdy to nedostanu 🙂

kattherinne
2. říj 2016

@tereza1234566 ahojky, tak u mě stále test negativní, mrcha nikde, takže kašlu na testování, počkám do pátku a uvidím, bud přijde MS, nebo udělám test...😉

tereza1234566
2. říj 2016

@kattherinne ja taky nemam jeste MS ,netestovala jsem dva dny ,tak asi zitra 🙂

kristynasch
autor
2. říj 2016

@tereza1234566
@kattherinne holky já dneska už devátý den bez MS, v pátek dělaný test negativní. :(

kattherinne
2. říj 2016

@kristynasch ahojky, tak to jsme na tom stejně...Jak budeš postupovat dál? Budeš dělat zítra test a když bude zase negativní, budeš volat na gyndu, nebo ještě počkáš? Já pořád uvažuju, jestli si zítra ještě nemám test udělat a dyžtak tam asi zavolám...

tereza1234566
3. říj 2016

@kattherinne tak stale nic. Ale dnes me poboliva docela dost bricho a podbrisek tak uvidime,testovat budu v tomhle tydnu 🙂 a zkusim mamatest

petullka927
3. říj 2016

@tereza1234566 @kattherinne @kristynasch holky neklesejte namysli, já testovala digitalem clearblue - 2 tydny zpoždění ms - vždy negativní, poté jsem odjela na 2 tydny na dovolenku a přijela jsem těhotná 🙂 takže já testům zásadně nevěřím 🙂

kattherinne
3. říj 2016

@tereza1234566 tak u mě také stále nic...☹ Ani MS, ani duch...😀 Tak už teda nevím...😀 Počkám asi do pátku ještě a uvidím...😀

iwet91
3. říj 2016

Nejspolehlivější je odběr HCG, tak si zajděte holky na krev a budete vědět hned 😉

kristynasch
autor
3. říj 2016

@kattherinne ahoj 🙂 četla jsem, že někomu se to ukázalo až třeba za 14dní, je to celé néjaké zvláštní :D kdybych to aspoň dostala kdyby se nejednalo o těhu, ale ta nejistota je k zblazneni. :/ já už s testama teď nachvíli končím, když to nedostanu teď v průběhu týdne tak budu testovat v pátek 🙂 pokud se stále nebude nic dít tak příští pondělí volám k DR. 🙂

kattherinne
3. říj 2016

@kristynasch ahojky a jak dlouho to mešká tobě? Udělám to asi taky takhle, počkám do pátku, v pátek udělám test a pokud to nedostanu, tak v pondělí volám Dr...😉

kattherinne
3. říj 2016

@kristynasch jo už jsem si všimla, nějak se mi ty jména míchají...😀 Tak uvidíme v pátek...😀

kristynasch
autor
3. říj 2016

@kattherinne Dnes desátý den ;) Ty dneska meškáš přesně jaký den? Jsme zvědavá, jak to vše dopadne.. stále doufám.

kattherinne
3. říj 2016

@kristynasch jsme úplně stejně...😀 Taky dnes desátý den..😉 Taky jsem zvědavá, jak to dopadne, nejistota je hrozná...A ty jsi to předtím měla pravidelně? Nebo ne? Já to právě měla pravidelně, nikdy mi to takhle dlouho nemeškalo...☹

kristynasch
autor
6. říj 2016

@kattherinne Bohužel jsem to v úterý večer dostala, takže jedeme další kolo snažení 😀

kattherinne
6. říj 2016

@kristynasch ahojky, já včera začala špinit a dnes se mi to rozjelo v plné parádě, takže jsem na tom stejně...:D

k.chilli
11. říj 2016

Ahoj holky,snazime se odruhe mimco a dnes mam uz 5 den zpozdeni,ale testy negativni...☹ zatim jsem ale delala jen ty od dr.Maxe...dnes jsem koupila i dve dalsi znacky,tak rano budu opakovat...doufam,ze tam ty dve carky uz brzo nabehnou;)...a nebo at prijde tablba Ms amuzem se snazit dal...trochu uz me tlaci cas kvuli RP :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru