6 těhotenských testů a čárka zesiluje. Může to být těhotenství? Můžu už jít na krev?

ronda2114
7. říj 2019

Ahoj, už 4 dny si dělám těhotenské testy a pokaždé tam mám dvě čárky, chci slyšet aji Vás názor. Myslíte, ze je možnost ze by to nebylo těhotenství? Dělala jsem celkem 6 testu a všechny měly podobný výsledek, spis mi přijde ze čárka zesiluje. A jestli muzu jít ke gynekolozce na krev už teď. Děkuji za odpovědi 🙂

jituli84
7. říj 2019

@ronda2114 Mě doktorka objednala podle poslední menstruace, myslím že aby to vychaázelo na 6-7 tt

jituli84
7. říj 2019

Jinak si myslím, že by to mohlo bejt těhu, já to měla podobně 🙂 Budu držet palce

lucinkaab
7. říj 2019

zalezi jak dlouho mas spozdeni je lepsi tak nak volat kolem toho 6tt aby tam mohlo byt 💖

berunve
7. říj 2019

Ahoj já si dělala jeden test včera, a ukázala se mi slaboucka čárka viz na fotce. A dnes sem si dělala test druhý a čárka mi přijde silnější. Mám dnes 2 dny zpoždění. A poslední MS byla 4.9. Tak jestli už má cenu chodit k dr aspoň na krev. Děkuju moc za odpovědi.

lucinkaab
7. říj 2019

jeste bych zkusila pozitri ale vypada to nadejne 😉😊

berunve
7. říj 2019

@lucinkaab Určitě budu zkoušet testy dál. 🙂

jaja01k
7. říj 2019

@ronda2114 Doktorce klidně zavolej, ona si sama spočítá, kdy tě bude chtít vidět, aby to mělo smysl.

kristynapokorna
7. říj 2019

Ahoj holky a jak dlouho po spoždění se vám ukázal duch?

berunve
7. říj 2019

@kristynapokorna mě se ukázal právě ten jeden den po zpoždění.

kristynapokorna
7. říj 2019

@berunve já mám dnes mít ms a zatím nic a na testu taky nic

ronda2114
autor
7. říj 2019

Zkusila jsem test znovu a ukazuje mi silnější čárku

lucinkaab
7. říj 2019

@ronda2114 juchu to je krasny

lucinkaab
7. říj 2019

@ronda2114 tak zavolej zitra doktorce 😉

lucinkaab
7. říj 2019

@berunve ty jsi mela ms 4.9. a mas spozdeni dva dny??? ja mela 8.9. a mam spozdeni jeden den, ty mas delsi cyclus??

enjoyerka
7. říj 2019

@ronda2114 tohle byl můj těhu 😋

berunve
7. říj 2019

@lucinkaab jo přesně. Měla sem MS 4.9 a zpoždění mám dva dny. Mám ho trochu delší ten cyklus.

berunve
7. říj 2019

@kristynapokorna tak zkus další zítra nebo pozítří 🙂

lucinkaab
7. říj 2019

@berunve a zitra zkusis???

berunve
7. říj 2019

@lucinkaab jo asi zkusím zase 😊. Dám vědět 🙂

tynka9
7. říj 2019

Na krev ke gynekologovi vůbec v začátku nemusíš, bere se až časem klasický krevní odběr, a pak kvůli screeningu ... u nás dr rovnou objednává na ten cca 6-8tt na ultrazvuk, kdy už jde něco vidět. To, že ti vyšel pozitivní test neznamená, že musíš hned do ordinace na kontrolu hcg, stejně se takhle ze začátku může stát cokoliv a jestli máš těhotenství potvrzené i z krve v tom roli nehraje, jen "zbytečné" vyšetření navíc... ale jinak gratuluju k parádní zprávě

lucinkaab
8. říj 2019

dnes 31dc 2spozdeni ja neverim vlastnim ocim....

berunve
8. říj 2019

@lucinkaab No vidím ji tam 😊

berunve
8. říj 2019

Můj test dneska ráno. Přijde mi ta čárka o něco slabší než včera, nebo se mi to možná zdá, nevím 🤔🙂

lucinkaab
8. říj 2019

@berunve zalezi zda mas stejnou znacku

berunve
8. říj 2019

@lucinkaab jo mam stejnou značku jako jsem zkoušela včera, jen je papírový tenhle 🙂

teplaka1
8. říj 2019

U me takhle..Jsem 30DC 17dpo..2 dny zpoždění 😊

eithelwing
8. říj 2019

Mně prostě přijde lepší počkat. Po týdnu zpoždění jsem si udělala test. Za 30 s byly dvě čárky jak vymalované.
Bohužel gynekolog má dovolenou, takže na prohlídku se dostanu až skoro v 10. týdnu.

jituli84
8. říj 2019

Jako asi takhle těhotenství to je, ale jestli prosperující to vám stejně řekne až ultrazvuk, moje dr objednava na 6-7 tt, to se objevuje srdíčko. Ono na tom zařčátku je to bud anebo no..

michelle_01
8. říj 2019

Počkala bych. Není kam spěchat a k doktorce se ještě nachodíš až až. Já těhotenství zjistila v 6tt a jak vidím, jedině dobře. Ušetřila jsem si tím spoustu nervů z hlídání intenzity čárek a peněz za testy. Žádné lovení duchů u mě neproběhlo, vyskočily na mě dvě polena po počůrání testu do 10 vteřin. Jsem objednaná za týden, to bych měla být cca 7+2. Doktorce určitě zavolej, objedná tě pravdpodobně na 7-8tt.

enjoyerka
8. říj 2019

@ronda2114 nám krev si klidně zajdi k obvoďákovi, do zítra budeš mít výsledky 😋

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru