6DPO mě bolí bradavky a podbřišek, měly jste to tak?

makula18
19. zář 2014

Ahoj holky. Jsem 6 DPO a předevčírem mě začaly docela dost bolet bradavky. Navíc se mi zdá, že je mám takový nateklý, nebo spíš zvětšený. Podbříšek mě taky celkem dost bolí a příjde mi, jako by se mi nějak natahoval, cítím jako by pnutí. Měla jste to někdy některá? Děkuji za odpovědi. 🙂

lencak80
19. zář 2014

ano, měla jsem to tak když se vajíčko uhnizďovalo, bardavky ne, ale podbřišek ano a nejvíce jsem to cítila v noci. Takže to tak být může, ale víš jak, takových bolestí a příčin může být moc, hlavně když chceme být těhu, tak to potom moc slehudejem, ale jinak jak říkám, bolesti jsem měla a pak jsem těhu byla.

makula18
autor
19. zář 2014

@lencak80 jasan. Každopádně děkuji za odpověď. 🙂 Uvidíme jak to dopadne. 🙂 Kolikrát mě přijde, jako když to už dorazí a pořád nic. ☹

xxlucix
20. zář 2014

Ja mam ted to same, uz asi tyden… Boli mi bricho, picha… docela neprijemne. do toho mi je sem tam na zvraceni… MS cekam cca pozitri, takze kazdou chvilku beham a kontroluju… Snad nebude 🙂

makula18
autor
20. zář 2014

@xxlucix já právě taky pořád kontroluju. Dneska jsem měla narůžovělý výtok, tak jsem myslela, že už to přijde a zatím nic. 🙂 tak uvidíme. Budu ti držet palce, aby ti to dopadlo dobře. 🙂

anna159
20. zář 2014

@makula18 uplne popisujes moje prvni priznaky tehotenstvi, za par dni na to( ve stredu 🙂 ) jsem si udelala test a byl pozitivni..takze drzim palce!

makula18
autor
20. zář 2014

@anna159 to bych byla nejšťastnější na celém světě. 🙂 děkuji.

xxlucix
20. zář 2014

@makula18 Napodobne 🙂 u nas s pritelem je to teda omyl, ale… nejak se ve mne probrala touha a plasim… 🙂
Ja teda nevim jak prsa, ale brisko mne boli intenzivne uz tyden… Podle kalkulacky na netu bych mela byt na zacatu 4tt… 🙂 Snad to tam bude

makula18
autor
20. zář 2014

@xxlucix a dělala jsi test? to už by mohlo být vidět. 🙂

makula18
autor
21. zář 2014

Tak dneska mě nějak nic nebolí. Až na to, že mám rýmu a pořád smrkám. 🙂

lemona
21. zář 2014

Ahoj holky, mám takovou možná hloupou otázku... jak se pozná rozdíl mezi časnou fází těhotenství a zánětem močáku? 😀 Zatím jsem tedy v životě nezažila ani jedno, ale ta bolest a pnutí v podbřišku, jak popisuje makula, trvá už asi 4 dny, a je dost intenzivní... tak mně napadlo, jestli bych místo čekání na test neměla mazat k doktorovi se zánětem ☹

saija
21. zář 2014

@lemona Mi se zánět močáku projevu pálením při močení (velmi intenzivní a nezaměnitelná bolest a je to jeden z prvních příznaků). To bolení a pnutí u mě trvá většinou jen pár hodin, rozhodně ne dnů. Ale nevím, jak u ostatních, protože jsem na záněty jednu dobu trpěla dost často. 😉

makula18
autor
21. zář 2014

@lemona já když měla zánět močáku, tak jsem chodila často na záchod a většinou jsem se nemohla moc vyčůrat, protože to hrozně pálilo. 🙂

lemona
21. zář 2014

@saija
@makula18
Díky za odpovědi, záhada se vyřešila. Zánět močáku to není, je to MS, přišla o několik dní dřív ☹ ☹ ☹

makula18
autor
21. zář 2014

@lemona tak to mě mrzí. Já zatím ještě nic. Tak uvidíme. Dneska jsem 7 DPO. 🙂 Ale mám pořád pocit, jako kdybych to měla každou chvíli dostat. 😒

lemona
21. zář 2014

@makula18 To přece může být taky jeden z příznaků těhotenství, ne? 🙂

makula18
autor
21. zář 2014

@lemona tak to nevím. Minulý měsíc mi taky přišlo, že to dostanu, pořád jsem to chodila kontrolovat a nakonec jsem to opravdu dostala. 😒 Uvidíme jak to dopadne tento měsíc. 🙂

xxlucix
22. zář 2014

@makula18 dneska mi delali z krve… <0.1 … ☹

makula18
autor
22. zář 2014

@xxlucix taky jsem přemýšlela, že bych zašla na krev. Dneska mám 11 dní zpoždění a jsem 9 DPO. A zatím nic. Ale bojím se. 😒

sasanka033
22. zář 2014

@makula18 jak muzes mit 11 dni zpozdeni a k tomu bejt 9 DPO?

makula18
autor
22. zář 2014

@sasanka033 protože jsem měla pozdě ovulaci. Normální cyklus by měl být 28 dní. A vždy jsem to tak měla, ale poslední dva měsíce se mi to posunulo. Ale jo, máš pravdu důležité je, že jsem 9 DPO. 🙂

xxlucix
22. zář 2014

@makula18 Na krev jdi 🙂 ja se tak trochu trapim mym vysledkem… Jsem z toho docela zklamana, i kdyz to byl "omyl"

sasanka033
22. zář 2014

@makula18 takze jsi mela ovulaci dva dny po tom, co ti mela zacit ms? to bys mohla mit cystu, ta delava takovejhle bordel...

makula18
autor
22. zář 2014

@sasanka033 Jo jo přesně tak. Byla jsem měsíc před tím u doktora a žádnou cystu neviděl, takže mi dal injekci a tenhle měsíc přišla ovu pozdě.

makula18
autor
22. zář 2014

@xxlucix to je jasný. I když si říkáš, že to byl omyl, tak si potají promítáš jaký by to bylo. 🙂 to znám. 🙂

sasanka033
22. zář 2014

@makula18 a vis, jak dlouhou mas lutealni fazi? pac podle toho bys vedela, zda realne mas zpozdeni nebo jeste ne.

makula18
autor
22. zář 2014

@sasanka033 hele tak až takhle to vůbec neřeším.

xxlucix
22. zář 2014

@makula18 Tady to zpusobil tak trochu pritel… zacal "dedukovat", ze jsem tehotna a ja kdyz jsem si sla pro vysledky, celou dobu jsem doufala, ze jsem :D i kdyz jsem predtim byla vydesena jako kure :D

makula18
autor
22. zář 2014

@xxlucix třeba to ještě dopadne. 🙂 nevzdávej se. 🙂

xxlucix
22. zář 2014

@makula18 myslis, ze se to z 0.1 zvedne? Mam druhy den zpozdeni, a myslim, ze by ta hodnota mela byt vyssi…. taky se mohli splest :D :D coz je jeste nizsi pravdepodobnost :D takze to asi bude opravdu jen zpozdeni nebo jiny problem

makula18
autor
22. zář 2014

@xxlucix já osobně bych počkala na týden zpoždění. 🙂 a pak bych to zkusila znovu. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru