• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Beru antikoncepci pro kojící, ale nekojím. Můžu být těhu?

6. února 2013 
Ahoj, mám 9.měsíčního kluka a od porodu jsem ještě vůbec nedostala menstruaci, beru antikoncepci stále pro kojící(bere se v kuse bez pauzy), ale 6 měsíců nekojím. Opravdu dost přibírám, hlavně břicho až všichni se mě ptají zda nejsem těhotná. Test jsem si dělala před asi 3 měsíci a nic. Je to normální?že bych nějak extra hodně jedla se nedá říct. Můžu být těhotná?
6. únor 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si spíš myslím, že to bude chtít vyměnit antikoncepci. Pro kojící má jiné složení hormonů, ale nemyslím si, že by jsi byla těhotná.
6. únor 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem přestala kojit, tak při stejném objemu jídla jsem taky začla přibírat a hlavně na břiše, tím, že bylo volné, nezpevněné, lehce se to do něj vyplňovalo, takže jsem netěhu vypadala jak třeba v 5. měs. Ale ms jsem dostala po 8 měs. Ale když bereš tu antiko, tak si myslim, že těhotná bys neměla být.
6. únor 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, brala jsem carezette asi 10 měsíců a myslím si, že pokud bereš opravdu pravidelně, tak by ta ochrana měla spolehlivá být...ale určitě nic není 100%:slight_smile: Mě nevyhovovala, takže mám tělísko:slight_smile:
Zkus udělat ještě test a dojít k doktorovi;) Když už nekojíš, tak ti antikoncepci změní...třeba ti nesedí a přibíráš po ní;)
6. únor 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek