Beru antikoncepci pro kojící, ale nekojím. Můžu být těhu?

Ahoj, mám 9.měsíčního kluka a od porodu jsem ještě vůbec nedostala menstruaci, beru antikoncepci stále pro kojící(bere se v kuse bez pauzy), ale 6 měsíců nekojím. Opravdu dost přibírám, hlavně břicho až všichni se mě ptají zda nejsem těhotná. Test jsem si dělala před asi 3 měsíci a nic. Je to normální?že bych nějak extra hodně jedla se nedá říct. Můžu být těhotná?
petrusew
6. únor 2013
Já si spíš myslím, že to bude chtít vyměnit antikoncepci. Pro kojící má jiné složení hormonů, ale nemyslím si, že by jsi byla těhotná.
pavcza
6. únor 2013
Když jsem přestala kojit, tak při stejném objemu jídla jsem taky začla přibírat a hlavně na břiše, tím, že bylo volné, nezpevněné, lehce se to do něj vyplňovalo, takže jsem netěhu vypadala jak třeba v 5. měs. Ale ms jsem dostala po 8 měs. Ale když bereš tu antiko, tak si myslim, že těhotná bys neměla být.
paaajuska
6. únor 2013
Ahojky, brala jsem carezette asi 10 měsíců a myslím si, že pokud bereš opravdu pravidelně, tak by ta ochrana měla spolehlivá být...ale určitě nic není 100%🙂 Mě nevyhovovala, takže mám tělísko:)
Zkus udělat ještě test a dojít k doktorovi😉 Když už nekojíš, tak ti antikoncepci změní...třeba ti nesedí a přibíráš po ní😉

Začni psát odpověď...

Odešli