Bolavé bradavky, může to způsobovat Utrogestan?

gambrinkax
22. zář 2013

Holky mam na vas otazku. Od 17DC beru utrogestan dnes jsem 25DC a bolej me bradavky ,muze to zpusobovat utrogestan ? Ty bradvaky me boli cca 3 dny takze od 22DC. Ms mam mit za 5 dni tt je zatim negativni.

gambrinkax
autor
29. zář 2013

@suzik161 nezadarilo se tt negativni. Dnes jsem to dostala jsem sice zklamana ale na jednu stranu rada ze se muzem zacit zase hned po ms nsazit a verim ze ted uz ba podruhe to vyjde 🙂

suzik161
2. říj 2013

@gambrinkax To víš že to teď už vyjde 😀 Nemůže to čekat donekonečna

gambrinkax
autor
3. říj 2013

@suzik161 to mas pravdu citim ze rijen je silny mesic tak doufam ze se nam zadari 🙂

suzik161
4. říj 2013

@gambrinkax Je to silný měsíc, snad to vyjde. Já jsem byla včera na kontrole, dostala jsem clostylbegyt, mám polycystické ovárium, tak se uvidí. Teď musím počkat na nový cyklus a jdeme do toho. Manžel nebyl moc nadšeý, když jsem mu řekla, že pak by bylo dobré mazlit se obden, tak uvidíme, třeba změní názor 😀 Navedla jsem ho na myšlenku, že když by se to povedlo teď, tak by to srpnové mimčo, po čem on touží. tak uvidíme 😀

gambrinkax
autor
5. říj 2013

@suzik161 domluv se se svou dr az budes brat clostil tak at ti udela utz foliku .... ona vam pak podle utz aspon rekne kdy sexovat a to uz by pak chlap zvladnul 🙂

suzik161
5. říj 2013

@gambrinkax To mi říkala, mám přijít 13. den na utz. já myslím, že minulý měsíc jsem měla 100% ovulaci, bolelo mě břicho hodně. Včera jsem měla takový výtok, což by odpovídal na ovulační, to jsme pokryli, tak uvidíme. Moje doktorka si mě zve na utz, ale minule jsem tam byla 13. den, to nic nezjistila, tak mě nechala být. Ale ovulace přišla asi 15. den. Tak uvidíme jak to bude dál, jen se bojím vedlejších účinku clostíku. Má na tebe nějaký vliv? Mylsím přibýrání.

gambrinkax
autor
6. říj 2013

No pokud 13 den si na utz nic nemela tak ovulace nemohla byt 15 den 😒 Jinak zadny vedeljsi ucinky po clostilu nepozoruju a co se tyce vahy tak nepreibiram po nem 😉

suzik161
6. říj 2013

@gambrinkax Byly tam ale neměly správnou velikost a doktorka řekla že z toho nic nebude, když jsem ji popisovala co se dělo minulý měsíc, tak mi řekla, že to byla ovulace určitě, tak nevím co si myslet. Říkala, že se to občas stane, když má někdo anovulační cykly, že se občas ovulační vyskytne. Děkuji za odpověď, to jsem ráda, já dneska začala naposledy brát utrogestan samotný, příští cyklus i clostík, tak uvidíme...jinak držím palce!!

gambrinkax
autor
6. říj 2013

@suzik161 priroda je mocna carodejka takze je to opravdu mozne 🙂 Jinak ja jsem dnes 8DC v patek na foliky tak snad tam nejaky budou a snad nam to tentokrat vyjde 🙂 i ja tobe drzim palce at vam to vyjde !! 😉

suzik161
7. říj 2013

Já mám dnes 18DC, takže ještě dlouhých 10 dní a pak snad clostík. To víš, že to vyjde a něco tam bude!! 😉

suzik161
7. říj 2013

@gambrinkax Já mám dnes 18DC, takže ještě dlouhých 10 dní a pak snad clostík. To víš, že to vyjde a něco tam bude!! emoticon

gambrinkax
autor
7. říj 2013

Snad mas pravdu pac uz me to prestava bavit a sex na doporuceni me uz vubec neba :(

gambrinkax
autor
7. říj 2013

@suzik161 vsak ono ti to utece 10 dni mas zachvilku 🙂

suzik161
8. říj 2013

@gambrinkax To věřím,je to na nic, manželovi se to taky moc nezamlouvá. Jezdí na montáže, takže dělá 12hodin denně a pak večer už nemá na nic náladu, je rád, že se dostane do postele. Jednou, dvakrát snad jo, ale když jsem mu řekla, že by bylo potřeba obden asi 10 dní, tak to se mu moc nelíbilo. Uvidíme co bude dál. Teď to nějak přestávám řešit, jsem učitelka a čeká nás česká školní inspekce, takže myslím jen na to a nějak jsem toto vypustila.

gambrinkax
autor
8. říj 2013

@suzik161 ten muj se taky nato netvaril moc pozitivni kdyz sem mu rekla ze od 10dc bych chtela obden a taky prijde z prace vyrizenej a nutit ho do toho nechci :( Takze ted nam to dr hlida na utz a i kdyz se sexuje treba jen 2 dny po sobe tak i tak ta nechut ten druhej den je .... no uvidime kazdopadne ho nutit nebudu . Porad si rikam ze do konce tohohle roku se zadarit proste musi 🙂

suzik161
8. říj 2013

@gambrinkax To jsme na tom stejně, taky ho nutit nechci, dře v práci a pak ho do něčeho nutit, to né. Taky si říkám, že do konce roku se to povede 😉

gambrinkax
autor
9. říj 2013

@suzik161 jsem rada ze je na tom nekdo stejne jak ja co se toho snazeni a chlapa tyce 😉 to by bylo aby se nam nezadarilo 🙂

suzik161
9. říj 2013

@gambrinkax Já mohu říci to samé, jsem ráda, že jsme se spojily a komunikujeme, jsi tedy trochu přede mnou. Ale podporuješ mě, i přesto. Myslela jsem si, že jsem snad jediná, kdo má takové problémy, ale toto mě trošku uklidňuje, říkám si, že se nám to musí povést oběma 😀 Je to trochu psychicky náročné, nikdo z mého okolí to nechápe, protože takový problém nemá, jsem ráda že se o tom mohu s někým bavit a svěřit. Děkuji!!

gambrinkax
autor
10. říj 2013

@suzik161 Ty me dekovat nemusis spis ja dekuji tobe 🙂 Samozrejme podporu citim i z tve strany a i ja jsem zato rada aspon v tom nejsem sama 🙂 Ja jdu uz zitra na utz foliku tak jsem zvedava doufam ze clostil podruhe zabral ...to zas bude az prijdu a chlapovi reknu kdy mame opet sexovat :D

suzik161
10. říj 2013

Bude víkend, tak to snad pochopí, manžel nejvíce protestuje v týdnu, kdy je po práci 😀 Budu držet palce!! 😉

suzik161
11. říj 2013

Povedlo se?

gambrinkax
autor
12. říj 2013

@suzik161 tak bohuzel :( tento cyklus clostil nezabral foliku mam pry hodne ale maji jen 10mm :( takze prej uz bud byla a nebo nic ach jo :(

kathrin17
12. říj 2013

@gambrinkax ja som ho mala pozitivny na 11DPO

suzik161
13. říj 2013

@gambrinkax Tý jo, to je také možný? To mě mrzí, tak se to povede příští měsíc 😉

gambrinkax
autor
13. říj 2013

@suzik161 no ja si spis myslim jestli zato nemuzou ty analgetika co jsem mela ...me totiz chytli zada a tak me opichali zada a jeste mi k tomu dali silnej driak kdyby se ty bolesti vratili no a ja to uzivala v tech bolestech 2 dny tak si myslim jestli diky tomu ty ucinky se nesnizily no :(

suzik161
14. říj 2013

@gambrinkax Takže příští měsíc už to určitě vyjde!!

suzik161
15. říj 2013

@gambrinkax Tý jo, tento měsíc žádná bolest badavek, ale strašně se mi mastí vlasy a obličej. To jsem nikdy neměla, myji si vlasy každý den. Jinak MS by měla dorazit zítra, a pak už clostík 😉

suzik161
20. říj 2013

@gambrinkax Ahoj, tak jak se máš? Já jsem to dnes dostala, tak v úterý poprvé clostík, tak uvidíme. Už se to povede, neboj!! 😉

gambrinkax
autor
22. říj 2013

@suzik161 snad mas pravdu doufam ze dalsi cyklus bude chlap vic na tom makat :D ja cekam na ms za tyden tak snad dorazi bez spozdeni

suzik161
22. říj 2013

Věř v to, já jsem to včera chlapovi oznámila, aby s tím dopředu počítal, že příští týden je naše šance..on se jen usmál, ale vím, že to zvládneme. Tvůj chlap se taky snaží, neboj, ono to přijde. Já si zase říkám, že až to bude mít přijít, tak to přijde, kdyby se to povedlo a měla bych o to přijít, tak bych se asi zbláznila. Když to přijde tak jak má, tak to bude v pohodě, do konce roku to zvládneme, neboj!! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru