• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolavé prsa a kříže, jsem nafouknutá. Můžu být těhotná?

7. ledna 2013 
Mám dvě děti a tohle se mi u nich nestalo .Poznala jsem hned,že jsem těhotná ...S mým novým přítelem se snažíme skoro rok o miminko.Měla jsem to dostat 23.12.,ale nedostala.Bolela mě prsa na dotek,jsem nafouklá,bolí v podbřišku a v kříži.O změně nálad ani nemluvím.Ale včera 6.1. jsem začala nepatrně špinit a dneska to je jako by mi právě končily měsíčky.Skoro nic.Nevím co si myslet.... :frowning2: Poradíte mi?...Miminko by jsme moc chtěli ....
6. led 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajdi do lékárny, polož na pult padesátikorunu a poruč si krabičku s dvěma papírkama, který se počůrají a podle počtu čárek zjistíš, jestli těhotná jsi, nebo ne :o( :o( Tady fakt nejsme vědmy, aby jsme ti mohli na dálku změřit hladinu HCG v těle :o(
6. led 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
A test????? Keby si bola tehu, tak už určite ukáže...
6. led 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
těžko říct, test ukáže, ale musím říct, že já když byla cca v 7. týdnu, žačla jsem špinit taky a nebyla možnost zajít k lékaři - žila jsem v Emirátech- a nic to nebylo, celé těhotenství bylo potom ok
6. led 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
test a lekar :slight_smile: moze ist o tehu a ak by vysiel negativ tak isto ist na vystrenie preco meska a preco spinim
6. led 2013 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojanda00 mam tie iste symptomy a tehu som :slight_smile:
7. led 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle byly mé příznaky těhotenství. Bolest v kříži, nafouknutá jak na pátým měsíci. Kromě toho první dny zimnice a zvýšená teplota, poté píchání v čípku. Myslím, že jsi těhotná. To špinění nevim, vlítni do krámu pro test a pokud bude pozitivní, držim palečky, aby se udrželo
.-)
7. led 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vojanda00

Ja si myslim, ze je tam velka sanca.. A to spinenie bolo asi uhniezdovanie.

Drzim palce
7. led 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek