Bolest bradavek, mohla bych být těhotná?

sarikslezak
26. črc 2016

Ahoj, vím, že mi to tu nikdo neřekne jistě, ale jsem uz jak maniak a potřebuju si někde vylít srdíčko a slyšet i jiné názory 😀 Vůbec nevím, kdy mohla proběhnout ovulace, řekla sem si, že už to nebudu tak hrotit a nechám tomu volný průběh, nicméně poslední MS 4.7 - 9.7 (přišla o 2 dny déle.- nevím proč). Dva dny mě bolí bradavky, jsou citlivé na dotyk, měla jsem předevčírem hnědý výtok ale opravdu jen slabounce. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Nebo si mám s těma bradavkama raději dojít ke gynegologovi ? Z pravé bradavky mi po vysazení HA začala vytékat sekrece (je to cc 5 měsícu)- prolaktin OK. Mohla by ta bolest bradavek souviset s nějakým jiným problémem ? Děkuji

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Bazální teplota 37.1

misula29
26. črc 2016

řekla bych ,že to může být k ovulaci

machmalka
26. črc 2016

Ahoj mam dotaz 12.6 jsem sla k doktorce prooze mi nechodila menstruace dostala jsem vyvolavacku ms prisla do 4 dnu. 15-25 jsem dostala gynprodyl na srovnani

machmalka
26. črc 2016

A kyselinu listovou od 28 dne cyklu me boli bradavky...a ms nikde ...test zatim negativni co to muzw byt ?

sarikslezak
autor
26. črc 2016

machmlka - prosím, založ si svoji novou diskuzi. Děkuji

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Misula29 - ovulace uz proběhla a nikdy me pri ni nebolela prsa..

misula29
26. črc 2016

@sarikslezak ono vše je jednou poprvé 🙂 Test jsi zkoušela? jak dlouhé máš cykly cca?

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Nezkoušela, na to je ještě brzy. Navíc dnes mě hrozně píchalo v podbříšku a pak se objevil hustý výtok ale bylo ho nějak hodně 😀 Cykly mám dlouhé cca 30 dní

misula29
26. črc 2016

@sarikslezak pak ti nezbyde než ještě pár dnů počkat a pak udělat test.Já bych v neděli zkusila testnout 😉

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Ok, děkuju za nazor a radu. Ještě si budu muset udělat nejakou pletovou masku, udelalo se mi hrozne akne.. :-/

misula29
26. črc 2016

@sarikslezak s tou maskou jsem se zasmála 😀 držím pěsti, u prvního syna jsem byla jak puberťák, ale nevím kdy se to projevilo jelikož nebyl v planu 😉

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Děkuju 🙂 Doufám, že se konečně zadařilo, uvidíme to čekání je hrozné.. 😀

misula29
26. črc 2016

@sarikslezak jj, to znám, dvě deti mam dřív než jsme se začali snažit a ted do třetice jsem si to vychutnala 😊

sarikslezak
autor
27. črc 2016

Dnes jsem si ještě všimla, že mi začali tmavnout prsní dvorce, nebo se jakoby zvětšovat nevím vypadá to dost zvláštně 😀 co to jee??? :D

pajush
27. črc 2016

@sarikslezak mě prsa začaly tmavnout až kolem 4. Měsíce těhotenství.

sarikslezak
autor
27. črc 2016

no a ja tehotna nejsem a tmavnou nebo o tom zatim nevim

sarikslezak
autor
29. črc 2016

tak sem si dneska delala test a negativni.. mozna je jeste brzy, ale ja uz ani neverim, ze bych mohla byt tehotna.. ☹ bradavky stale boli, akne mam snad jeste horsi, bily vytok ale polevil a BT uz druhy den 37.0 takže klesá.. asi bych si radši s těma bradavkama měla dojít. nebo nejaky novy premenstruacni syndrom 14 dní před ms ? Nechapu.. Achjooo

sarikslezak
autor
2. srp 2016

chjo holky, bradavky jsou furt hrozne citlive.. co to muze byt? zitra zkusim dalsi test, ale moc tomu nedavam.. ☹

amazonkan
2. srp 2016

@sarikslezak Mám teď to samé. Jsem 20 DC a bolí mě také bradavky. Zatím je to náš první pokus, takže tomu moc nedávam...

sarikslezak
autor
2. srp 2016

náš už to je asi 6 .. zítra zkusím test, ale neverim tomu uz :( i kdyz bych si to moc prala achjoo dej pak vedet jak si dopadla ty..

sarikslezak
autor
2. srp 2016

@amazonkan a meris si BT?

amazonkan
2. srp 2016

@sarikslezak Jelikož je to naše první snažení, tak zatím ne. Necháváme to zatím volný průběh. Jj dám pak vědět,jak jsem dopadla 🙂 Tak držím palečky,aby tam zítra byly //

sarikslezak
autor
2. srp 2016

Děkuju, taky držím palce 🙂

aymy31
2. srp 2016

Ahoj snazilky. Prosím poraďte,dnes je to 10dpo po pregnylu, tt negativní,ale z levého prsu vymacknu vždy kapku žluté tekutiny/kolomastru/. Nevíte co by to mohlo znamenat? Dekuju

sarikslezak
autor
2. srp 2016

Nemusí to znamenat nic, mě po vysazení HA z pravé bradavky také po zmáčknutí vyteče čirá (občas i trochu žlutá) sekrece, je ale důležité dojít na gyndu aby ti udelali test na prolaktin, jestli bude v normálu tak je to OK. Moje zkušenost...

aymy31
2. srp 2016

Děkuju. HA uz několik let neberu. Krevní testy na hormony atd.... mi dělaly před podáním pregnylu a vše ok. Tak jsem tak nějak tajně doufala ze by to mohla být známka tehu.

magdalenax
2. srp 2016

Ahoj, vzpomínám si, jak kdysi řekla moje bývalá spolužačka.... těhotná? - a bradavky? "zhnědly ti bradavky"? - to je totiž to první, se ti stane...... a měla pravdu!!!!

aymy31
2. srp 2016

Mám pocit ze mi tmavnou každé čekání na ms z toho jak si to přeji. 😁 magorim😢

sarikslezak
autor
3. srp 2016

Holky ted jsem si delala test a je tam duch pak sem dam fotku 🙂 myslite, ze si mam dojit na krev? _Nebo testovat kazdy den? (MS bych mela dostat v nedeli) a jit na gyndu v pondeli? Doufam, ze uz to nedostanu a ze vse bude ok...

amazonkan
3. srp 2016

@sarikslezak Počkala bych do pondělí jestli dorazí MS. Testovat každý den si myslím,že je zbytečné. Počkej do neděle, pak se ukáže a testneš kdyžtak v neděli. Hlavně se nestresuj 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru