Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolest bradavek, mohla bych být těhotná?

sarikslezak
26. črc 2016

Ahoj, vím, že mi to tu nikdo neřekne jistě, ale jsem uz jak maniak a potřebuju si někde vylít srdíčko a slyšet i jiné názory 😀 Vůbec nevím, kdy mohla proběhnout ovulace, řekla sem si, že už to nebudu tak hrotit a nechám tomu volný průběh, nicméně poslední MS 4.7 - 9.7 (přišla o 2 dny déle.- nevím proč). Dva dny mě bolí bradavky, jsou citlivé na dotyk, měla jsem předevčírem hnědý výtok ale opravdu jen slabounce. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Nebo si mám s těma bradavkama raději dojít ke gynegologovi ? Z pravé bradavky mi po vysazení HA začala vytékat sekrece (je to cc 5 měsícu)- prolaktin OK. Mohla by ta bolest bradavek souviset s nějakým jiným problémem ? Děkuji

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Bazální teplota 37.1

misula29
26. črc 2016

řekla bych ,že to může být k ovulaci

machmalka
26. črc 2016

Ahoj mam dotaz 12.6 jsem sla k doktorce prooze mi nechodila menstruace dostala jsem vyvolavacku ms prisla do 4 dnu. 15-25 jsem dostala gynprodyl na srovnani

machmalka
26. črc 2016

A kyselinu listovou od 28 dne cyklu me boli bradavky...a ms nikde ...test zatim negativni co to muzw byt ?

sarikslezak
autor
26. črc 2016

machmlka - prosím, založ si svoji novou diskuzi. Děkuji

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Misula29 - ovulace uz proběhla a nikdy me pri ni nebolela prsa..

misula29
26. črc 2016

@sarikslezak ono vše je jednou poprvé 🙂 Test jsi zkoušela? jak dlouhé máš cykly cca?

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Nezkoušela, na to je ještě brzy. Navíc dnes mě hrozně píchalo v podbříšku a pak se objevil hustý výtok ale bylo ho nějak hodně 😀 Cykly mám dlouhé cca 30 dní

misula29
26. črc 2016

@sarikslezak pak ti nezbyde než ještě pár dnů počkat a pak udělat test.Já bych v neděli zkusila testnout 😉

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Ok, děkuju za nazor a radu. Ještě si budu muset udělat nejakou pletovou masku, udelalo se mi hrozne akne.. :-/

misula29
26. črc 2016

@sarikslezak s tou maskou jsem se zasmála 😀 držím pěsti, u prvního syna jsem byla jak puberťák, ale nevím kdy se to projevilo jelikož nebyl v planu 😉

sarikslezak
autor
26. črc 2016

Děkuju 🙂 Doufám, že se konečně zadařilo, uvidíme to čekání je hrozné.. 😀

misula29
26. črc 2016

@sarikslezak jj, to znám, dvě deti mam dřív než jsme se začali snažit a ted do třetice jsem si to vychutnala 😊

sarikslezak
autor
27. črc 2016

Dnes jsem si ještě všimla, že mi začali tmavnout prsní dvorce, nebo se jakoby zvětšovat nevím vypadá to dost zvláštně 😀 co to jee??? :D

pajush
27. črc 2016

@sarikslezak mě prsa začaly tmavnout až kolem 4. Měsíce těhotenství.

sarikslezak
autor
27. črc 2016

no a ja tehotna nejsem a tmavnou nebo o tom zatim nevim

sarikslezak
autor
29. črc 2016

tak sem si dneska delala test a negativni.. mozna je jeste brzy, ale ja uz ani neverim, ze bych mohla byt tehotna.. ☹ bradavky stale boli, akne mam snad jeste horsi, bily vytok ale polevil a BT uz druhy den 37.0 takže klesá.. asi bych si radši s těma bradavkama měla dojít. nebo nejaky novy premenstruacni syndrom 14 dní před ms ? Nechapu.. Achjooo

sarikslezak
autor
2. srp 2016

chjo holky, bradavky jsou furt hrozne citlive.. co to muze byt? zitra zkusim dalsi test, ale moc tomu nedavam.. ☹

amazonkan
2. srp 2016

@sarikslezak Mám teď to samé. Jsem 20 DC a bolí mě také bradavky. Zatím je to náš první pokus, takže tomu moc nedávam...

sarikslezak
autor
2. srp 2016

náš už to je asi 6 .. zítra zkusím test, ale neverim tomu uz :( i kdyz bych si to moc prala achjoo dej pak vedet jak si dopadla ty..

sarikslezak
autor
2. srp 2016

@amazonkan a meris si BT?

amazonkan
2. srp 2016

@sarikslezak Jelikož je to naše první snažení, tak zatím ne. Necháváme to zatím volný průběh. Jj dám pak vědět,jak jsem dopadla 🙂 Tak držím palečky,aby tam zítra byly //

sarikslezak
autor
2. srp 2016

Děkuju, taky držím palce 🙂

aymy31
2. srp 2016

Ahoj snazilky. Prosím poraďte,dnes je to 10dpo po pregnylu, tt negativní,ale z levého prsu vymacknu vždy kapku žluté tekutiny/kolomastru/. Nevíte co by to mohlo znamenat? Dekuju

sarikslezak
autor
2. srp 2016

Nemusí to znamenat nic, mě po vysazení HA z pravé bradavky také po zmáčknutí vyteče čirá (občas i trochu žlutá) sekrece, je ale důležité dojít na gyndu aby ti udelali test na prolaktin, jestli bude v normálu tak je to OK. Moje zkušenost...

aymy31
2. srp 2016

Děkuju. HA uz několik let neberu. Krevní testy na hormony atd.... mi dělaly před podáním pregnylu a vše ok. Tak jsem tak nějak tajně doufala ze by to mohla být známka tehu.

magdalenax
2. srp 2016

Ahoj, vzpomínám si, jak kdysi řekla moje bývalá spolužačka.... těhotná? - a bradavky? "zhnědly ti bradavky"? - to je totiž to první, se ti stane...... a měla pravdu!!!!

aymy31
2. srp 2016

Mám pocit ze mi tmavnou každé čekání na ms z toho jak si to přeji. 😁 magorim😢

sarikslezak
autor
3. srp 2016

Holky ted jsem si delala test a je tam duch pak sem dam fotku 🙂 myslite, ze si mam dojit na krev? _Nebo testovat kazdy den? (MS bych mela dostat v nedeli) a jit na gyndu v pondeli? Doufam, ze uz to nedostanu a ze vse bude ok...

amazonkan
3. srp 2016

@sarikslezak Počkala bych do pondělí jestli dorazí MS. Testovat každý den si myslím,že je zbytečné. Počkej do neděle, pak se ukáže a testneš kdyžtak v neděli. Hlavně se nestresuj 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli