Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Bolest zad, poslíčci a citlivé bradavky. Mohla bych porodit dříve?

sandrasevcikova
8. pro 2020

Dobrý večer, chtěla bych se zeptwt už víc jak týden mám vždy odpoledne a večer poslíčky trvá to cca hodinu vždy do toho mě bolí víc jak měsíc záda snad v kuse a aby toho nebylo málo tak mám ještě teď ke všemu šíleně citlivé bradavky. Už ani s dětma nemůžu jít pořádně na procházku protože mě po chvíli začne bolet břicho stvrdne mi jako kámen, musím se zastavit a prodýchávat bolesti. V pondělí jsem byla na kontrole u pí. doktoky ale ta řekla že je vše v pořádku teda zatím, na další kontrolu jdu 21.12.2020 tak uvidíme co se dozvím. Já od začátku mám rizikové těhotenství brala jsrm i prášky ale teď už to nedávám. Myslíte si že bych mohla porodit dřív? Termín porodu mám až 17.1.2021 děkuju všem za odpověď a za rady

kamoulinek
8. pro 2020

Ahoj, já měla posličky asi týden, záda mě boleli, asi 2 měsíce před porodem, mě dělali ozvy dřív, v 36 týdnu myslím, ale můj málej měl málo kilo(stres kvůli tchyni) porodit můžeš i dřív, to záleží na miminku já třeba přenášela 5 dní, záleží co doktorka jestli si otevřená. Měla by ti udělát ozvy, tam je vidět i jak pracuje děloha.. A s rizikovým těhotenstvím by měla dělat ozvy dřív. Já měla taky rizikové. A kdyby mě primář neprdl vodu, tak snad přenašim dál, nakonec to dopadlo tak že s přenášení měl málej bakteriální sepsi, 2 den po porodu. Mě ho odvezli.. Zkus se zeptat doktorky.. Jestli ti nemůže udělat ozvy.

sandrasevcikova
autor
8. pro 2020

@kamoulinek ahoj, já mám jít na ozvy ve 36tt teď jsem 32+3 a když jsem byla u doktorky tak řekla že zatím je vše v pořádku ale že můžu porodit dřív právě. Já jen jestli bych měla už mít pro jistotu vše připravené pro princeznu než se narodí. Postýlku mám ale jestli už bych jí měla mít sestavenou a vyprat kočárek atd.

kamoulinek
8. pro 2020

Radši bych už chystala, já chystala vše od 5 měsíce a měla jsem v 8 měsíci nachystano.

sandrasevcikova
autor
8. pro 2020

@kamoulinek děkuju za rady ☺️

kamoulinek
8. pro 2020

Nz, 🙂 i pro tvoji jistotu, budeš mít vše připravené tak budeš v pohodě 🙂 preju hodně štěstíčka a zdravíčka. Jak tobě, tak malé 🙂

sandrasevcikova
autor
8. pro 2020

@kamoulinek tak taška připravená jen složit postýlku a vyprat kočárek a malá (Anežka) může přijít na svět ☺️☺️

sandrasevcikova
autor
8. pro 2020

@kamoulinek jinak děkuji moc