Bolest podbřišku a prsou, bílý výtok. Testy negativní

ucianek
8. únor 2017

Ahoj holky píšu sem nevím kam jinam napsat ,psala jsem i do zdravotních problémů, ale nikdo se neozval. Pisu, protože mám takové trápení.. už dva týdny mě poboliva v podbřišku občas pociťuji píchání,, bolí mě prsa až na bradavky občas mám problém se jich dotknout, už dvakrát mi sahal přítel na bradavky a říká jsou nějaký tvrdší, tohle jsi nikdy neměla, k tomu mám výtok bílý bez zápachu, svědění, pálení,,občas pocit na zvracení.. Testy jsem dělala dva ty papirkove a vyšli negativní.. Nesetkali jste se s tím některá? Můj gynekolog má dovolenou tak musím počkat,ale ještě se právě chci zeptat vás jestli nevíte co by to mohlo být. Moc děkuji za každou odpověď či radu..

misula29
8. únor 2017

může to být cokoliv, odpověď ti dá až doktor

ucianek
autor
8. únor 2017

@misula29 dobře tak hold počkám až tam doktor bude.. děkuji za odpověď

vanea
8. únor 2017

@ucianek Tohle jsem měla vždy před menstruací a občas i okolo ovulace, ani se mi to nezdá, jako nějaké divné příznaky, je to běžné... musíš počkat na MS. pokud nepřijde, tak zkus test, případně doktora🙂 těhu příznaky jsou skoro totožné s PMS, takže je to před MS spíš jak věštění z ruky = ne moc spolehlivé...

absintka19
8. únor 2017

@ucianek mel by mit zaskok ne?
Jinak souhlasim s @vanea

alcar
8. únor 2017

PMS nebo tehotenstvi. 🙂 Nikdo ti tu nic jineho neporadi. Radim ti se tak nesledovat a pockat proste par dni. Ja osobne si teda bradavky ani vytok nesledovala. 🙂

elvira
8. únor 2017

Tak to já, když jsem chtěla otěhotnět, taky jsem se sledovala. Je možné, že čeho jsem si dřív ani nevšimla, mi přišlo jako těhu příznak...
Může to být cokoliv - mě před ms bolívají taky prsa. Zkusila bych ještě za týden test. Ono takto brzo by doktor toho stejně moc neviděl.

ucianek
autor
8. únor 2017

Mám to dostat až 15cteho takže na příznaky menzes mi to přišlo moc brzo,, @alcar výtok fakt nesleduji,ale když mám s toho mokré kalhotky tak opravdu nejde nevšimnou si..
Každopádně děkuji.

lv
8. únor 2017

Pokud tě pobolívá břicho + výtok, šla bych k zastupujícímu lékaři.

ucianek
autor
8. únor 2017

@lv můj lékař bohužel nemá zástup.

alcar
8. únor 2017

@ucianek a nemuze to byt ovulace? U te byva takovy hodne vodnaty vytok a mozna i ty cilive bradavky by mohly byt.

ucianek
autor
8. únor 2017

@alcar to nevím podle kalendáře jsem ji už měla..

ajinka0991
8. únor 2017

Podobně jsem to měla před menstruací

ucianek
autor
9. únor 2017

@ajinka0991 jak dlouho před menstruaci jsi/jste to měla?

ajinka0991
12. únor 2017

Ahoj no už nevím presne asi tak týden plus mínus

anickaveselkova
20. říj 2019

Ahoj holky, předem se omlouvám těm kteřím bude vadit můj dotaz!. Chtěla bych se zeptat. Mám přibližně dva týdny spožděnou menstruaci z toho tři týdny mě pobolívá až pichne v podbříšku, bolí mě prsa až páli či mravenčí bradavky a mám asi týden bílí výtok. Beru nízkohormonalni antikoncepci myslíte že mohlo dojít k otěhotnění? Či co by to jiného mohlo být? Jinak test jsem si dělala a ukázal se mi minulí týden negativní :/ už si nevím rady.
Děkuji za případné rady a odpovědi.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru