Bolest v kříži, je to způsobené vysazením HA?

oliii9
31. kvě 2016
Ahoj holky, bohužel jsem nikde nenašla podobné téma, musela sem založit nové. Už měsíc neberu HA, takže čekám, když dorazí první mrška. S přítelem provozujeme přerušovanou soulož, ale snažíme se hlídat. Problém je v tom, že mě pořád bolí v podbříšku (to přisuzuji změně hormonů po vysazení HA), ale nejhorší je ta bolest v kříži. Už nevím, jak si sednout nebo lehnout. Myslíte, že je to také způsobené vysazením HA? Dost mě to omezuje. MS by měla dorazit zítra, možná je to také k ní, ale nikdy jsem tyto bolesti neměla a už vůbec né týden vkuse. Také mě napadlo, jestli se nám náhodou už nepodařilo otěhotnět. O různých příznacích nechci ani přemýšlet, protože by mi mohlo přijít, že nějaké byly a oni třeba ani nebyly 😃 víte, jak to myslím.. Snad se tu najde někdo, kdo měl tyto problémy taky a pomůže mi to vyjasnit 😃 díky moc za odpovědi!! 🙂
mrskato
1. čer 2016
já třeba měla bolesti v kříži vždy když jsem otěhotněla, trvaly tak do 10tt, pak už to bylo dobré, ale trpěla jsem dost. Počkej pár dní, třeba bolest odejde s MS nebo MS nedojde a bude mimi 😃
oliii9
autor
2. čer 2016
už sem se bála, že mi nikdo neodepíše 😃 bolesti se zmírnily, ale ještě nepřešly a MS taky nikde, tak budu dál čekat 😃 děkuji
brrbrr
2. čer 2016
Po vysazeni HA me taky bolel podbrisek i zada,mela jsem dost silne krece.Myslela jsem,ze mi snad vajecniky vyletnou z tela....takze si myslim,ze to je z toho.A prvni MS jsem dostala az po 3mesicich....kazdy to ma jinak,tak uvidis no.

Sem začni psát odpověď...

Odešli