Šílená bolest v křížích. Co by mi mohlo pomoci?

sanyy22
25. led 2021

Zdravím těhulky, dnes jsem 15+3tt a cca 3 týdny mě trápí šílená bolest v křížich. Bolest přijde vždy z ničeho nic ,nejhorší to je když ležím a chci vstát. I když se chci pro něco zohnout tak to bolí jak čert. Asi 4x mi ta bolest jakoby vystřelila i do půli páteře. Kříže když na ně zatlačim tak bolí i na dotek. Máte s tím někdo zkušenost co by mi mohlo pomoct ?

michaelarousova
25. led 2021

@sanyy22 mela jsem se zady problemy cele tehu a chodila jsem na fyzioterapii a dost mi to pomahalo☺️ Promasiruje a nauci nejake cviky ☺️Chodila jsem domu jako znovuzrozena😂

mamikry
25. led 2021

@sanyy22 Mne taky narazove boli bedra. Ne tedy tak moc, ale nekdy ani nevydrzim stat. Zkuste si zacvicit klasickou kocku, ta je na uvolneni. Jinak, jak pise @michaelarousova, nejlepe jit na fyzio.

somalicats
25. led 2021

Mela jsem taky krizove bolesti, postupne se to zhorsovalo, az to zacalo vystrelovat i do podbrisku. Jela jsem do porodnice (22.tyden), pricinou byla velka cysta. Uz jsem po operaci. Doporucuju to rict i na gynde, at Te pro sichr zkontroluji.

klokanka31
25. led 2021

@sanyy22 Radši se nech zkontrolovat u doktora. Mě takhle v těhotenství bolely záda, ale silný bolesti v kříži jsem měla až když jsem rodila...

bomo1
25. led 2021

Doporucuji fyzio co nejdříve. Chce to několikrát denně cvičit záda a hluboké svaly středu těla, jinak s rostoucím bříškem bude pravděpodobně hůř a hůř...

sanyy22
autor
25. led 2021

Holky a na tu fyzioterapii se můžu objednat sama ? Nebo potřebují nějaké doporučení od gynekologa?

michaelarousova
25. led 2021

@sanyy22 sama☺️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru