• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolest v podbřišku, pocit na zvracení, hlen. Ovulace?

11. února 2014 
co myslíte? Ovu?
Ahoj holky. Nevím co to má být. Ale od včerejška mě strašně bolí podbříšku, jsem nafouklá a bolest jak při MS a je mi na zvracení. Před 8 dny jsem měla nechráněný sex. Poslední Ms jsem měla 27.1. Takže MS to být nemůže. I když Ms nemám pravidelnou. OVU jsem nějak neřešila nikdy ani nehlídala kdy ji mám mít. Ale podle kalkulačky vychází na 9.2. Prý se, ale OVU pozná podle táhnutého hlenu a ten už mám několik dní. A dodám, že nikdy mě takhle břicho nebolelo. Jen při MS. Teďka nevím jestli se bát? Nebo jestli můžu být těhu. Co si myslíte?
10. únor 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssuzankaa Může to být ovulace, ona ta bolest může být někdy i dost silná. Slyšela jsem i o případu holky, která s tím jela na pohotovost, že má slepáka, a tam jí řekli že je to ovulační bolest :slight_smile: Někdy jsem ovulaci ani nepozorovala, někdy ta bolest byla hodně silná (nejvíc před prasknutím folikulu a pak náhle ustala). Byla to taková tupá, tahavá bolest v podbřišku asi dva tři dny a pak to přešlo. Takže ovulace to být může, ale jestli to nemůže být nějaký jiný problém, to ti na dálku nikdo neřekne :frowning2:
11. únor 2014 v 00:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek