Bolesti podbřišku 8DPO, měla jste některá takové?

gambrinkax
14. čer 2015

Ahoj Holky chci se vas zeptat jsem dnes 8DPO a 28dc . Uz 3 dny meobcas boli podbrisek. ALe dnes me boli cely podbrisek jako bych ho mela namozeny obcas k tomu tupa bolest na pravo a nalevo. Mela jste to nektera?

kaci87
15. čer 2015

Ahoj už tím taky trpim asi týden...zpoždění a bolest vaječníku hlavně kdyz si jdu večer lehnout.A ta bolest prsou to je taky des.Testy negativní.Dělala jsi test?

ivet1987
15. čer 2015

@gambrinkax Ahoj, já teda 5DPO a 6DPO měla šílené křeče v podbřišku... uhnizďování vajíčka, týden na to, pozitivní test. Držím pěsti! 🙂

gambrinkax
autor
15. čer 2015

@kaci87 test jsem si jeste nedelala preci jen jsem dnes teprve 9DPO a to je jeste brzy ms bych mela dostat zitra a kdyz nedorazi do patku tak testnu snad se zadarilo i kdyz byl jen sexik jeden a to v den pozit, ovu. Jinak vcera pri tech bolestech mi padla teplota o 0,1 a dnes vyhopsla nahoru o 0,2 tak doufam ze to bude uhnizdovani ale nejsem naivni a moc tomu neverim :D Jo a me prsa neboli zatim vubec. A kolik jsi ty DPO?

gambrinkax
autor
15. čer 2015

@ivet1987 Ahoj Ivet no ja mela vcera bolesti jako namozeny podbrisek ,dnes rano taky jinak celou zbytek dne mam tupou bolest nalevo jen doufam ze se zadarilo a ms uz neprijde 😉 Dekuji 😉

kaci87
15. čer 2015

@gambrinkax já jsem 15DPO ...já si dělám testy skoro obden..a příznaky si asi vsugerovavam.jinak zpoždění mužů mít protože jsem po laparce ☹ ten jeden sexik staci 😉 jiné příznaky nepocitujes?a jak dlouho se snaží s?držím palce at ta mrcha červená už neprijde 😀 😉

gabriella9092
15. čer 2015

Ahoj holky přidáván se od ovulace mě poboliva podbřišek 27DC a 11DPO jsem nafoukla jak balón dnes mi je divně a jako bych měla špatný tlak a plus bílý hustý výtok ale testy negativní achjooo :(

gambrinkax
autor
16. čer 2015

@kaci87 prave ze zadny priznaky kdom bolesti v podbrisku nonstop a tupich bolesti v nem nic. MS mela dnes dorazit a zatim ani naznak spineni no ale do vecera muze byt vsechno jinak ....... jinak se snazime pres 2,5 roku uz :(

gambrinkax
autor
16. čer 2015

@gabriella9092 jeste vydrz ale spon do 15dc a pak zkus testnout 😉 ja jsem dnes 10DPO a 30DC a pockam si do patku aspon drzim pesticky 😉

gambrinkax
autor
16. čer 2015

HOlky a kontrolujete si nektera cipek? ja ho mam hodne vysoko ze si na nej dosahnu jen na spicku cipku . Jak by mel vubec byt nevite?

gabriella9092
16. čer 2015

Ja to nevypdrzim netestovat samozrejme zase.nic .... cipek nepozmam jak ma byt pri tehu?

gambrinkax
autor
16. čer 2015

to prave nevim jaky ma byt v tehu cipek myslela jsem ze mi tu nekdo odpovi :D a bt si meris? a co cyklus je pravidelny? kdy by si to mela dostat?

gabriella9092
16. čer 2015

Ja jedu prvni cyklus po vytazeni mireny takze netusim bt si merim zatim se.drzi vysoko porad 🙂

gambrinkax
autor
16. čer 2015

@gabriella9092 tak aspon ze ta bt se ti drzi vysoko 😉 snad nam to vyjde 😀

gabriella9092
16. čer 2015

@gambrinkax kezby 😀 ale ja myslim ze by sei.uz ukazal alespon duch

gambrinkax
autor
16. čer 2015

@gabriella9092 vetsi pravdepodobnost ze by mohl byt duch je tak cca kolem 14-15DPO jeste nehazej flintu do zito 😉

kaci87
16. čer 2015

@gambrinkax teda dva a pul roku a resis to už s doktorama? Jinak stim cipkem jsem četla ze kdy je nahoře a skoro na něj nedosahnes tak by jsi to mela dostat.a když je dole a zavřeny tak možné těhotenství....ale prý to je stejně u každý ženy jiné...nemusí to tak vůbec bejt.

gabriella9092
16. čer 2015

@gambrinkax dekuji snad to vyjde.uz druhy den mi je divne sem tam teplota se drzi a jsem 28 DC ale mam delsi cyklus uvidime a dekuji za.podporu 🙂

gambrinkax
autor
17. čer 2015

@kaci87 no vypada to ze uz prijde mrcha ....... s dr sem to resil apred rokem a pul ale zadny duvod proc to nejde nenasel takze jsme si pak dali pauzu a jeden od ledna na novo

gabriella9092
17. čer 2015

Tak u nas nic btklesla ocekavam mrsku :(

gambrinkax
autor
17. čer 2015

@gabriella9092 a nemuze to byt implantacni pokles ? kdy ti ma prijit ms?

gabriella9092
17. čer 2015

@gambrinkax já předtim melsa cca cyklus 31 ale to je pár let z5 a jsem 13dpo takze pochybují :/

gabriella9092
17. čer 2015

Tak ,,zatím"MS nikde tak uvidíme zítra jaká bude teplota

gambrinkax
autor
18. čer 2015

@gabriella9092 vcera rano mi teplota klesla stejne jako tobe ...ms mi taky zatim ani dnes neprisla a po tom velkym poklesu se byhoupla jen o 0,1 nahoru takze asi z toho nic nebude a ms se jen nekde toula 😠

gabriella9092
18. čer 2015

No.me dneska klesla jeste o -0,3 takze me urcite prijde 😀

gambrinkax
autor
18. čer 2015

me klesla vcera o 0,3 a dnes o 0,1 vyskocila takze ji taky cekam 😲

gabriella9092
18. čer 2015

Mrcha jedna! Tak dalsi.kolo 🙂 aleme zrovna pristi mesic vychazi na dovcu tak se musi zadarit 😀

gabriella9092
18. čer 2015

Porad nic to je divne :(

gambrinkax
autor
19. čer 2015

@gabriella9092 ahoj me dnes taky nic a bt mi vyhoupla zpatky nahoru tam jak byla takze co se to zas deje nevim 😒

gabriella9092
19. čer 2015

Me o 0,1 taky nahoru co to jako jeee :/

gambrinkax
autor
19. čer 2015

😀 no ze by jsme meli jeste sanci ? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru