• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bolí mě břicho a záda. Můžu být těhotná?

14. dubna 2011 
Ahoj holky, mám 10dní do začátku menstruace a už několik dní ( celkem asi týden) je mi špatně od žaludku, bolel mě i týden podbřišek, jako by každou chvíli měla dorazit menstruace,jeden den byl klid a dneska zase. Břicho bolí na menzes a žaludek mám na vodě ( každý den se ozve nevolnost) A bolí mě záda- bedra. V sobotu sem si zkoušela těhu test, kdyby náhodou a nic. Tak nevím, jestli zkusit znovu test, kdyby náhodou se tam už chtělo třeba něco objevit, nebo mám jít k lékaři, i když to mám příští týden dostat. Co mám dělat, poraďte.
12. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyhle příznaky můžou být např. i u onemocnění ledvin, třeba pyelonefritis, glomerulonefritis... na močení se to nemusí objevit, moč může být čirá a řezání a pálení taky nemusí být.
Jinak můžete být těhotná taky :wink: .
12. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hanysek.hanysek já bych radši zašla k dr.
12. dub 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted ani Dr nic nezjisti, pockala bych do ocekavane Ms, pak udelala test a uvidis... kdyz to ani po 5 dnech po ocekavane MS nebude tehu del testu, tak bych sla k DR...
kdyz dostanes MS a potize budou pretvavat , sla bych k Dr - bude to neco jineho :grinning:
12. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych počkala do termínu ms a ještě tak dva tři dny po termínu, udělala bych si test. pokud nevolnosti jsou velké, může to být i příčina něčeho jiného a jeslti se to nedá snést tak bych zašla k dr. jinak bych počkala.
12. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já tohle mám v podstatě celej měsíc :sunglasses: , buď je zrovna kolem ovulace, nebo to je PMS :grinning: . Už na to musím začít něco brát :rolling_eyes: .
12. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jaky test jste zkousela? tehu je mozne, ale takhle brzo by to myslim neukazal ani s citlivosti 10, nebo to muzou byt i ty ledviny, jestli je to velka bolest tak bych radsi zasla k doktorovi :sweat_smile:
12. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ještě počkala.Tohle někdy mívám taky.Někdy i dva týdny před ms mi je špatně,bolest břicha,nateklá a bolestivá prsa a bolest v dolní části zad.Určitě to čekání je strašný,znám to u sebe a prv s těmito příznaky.Ale jak už tady psali.Počkala bych,pak kdyby se MS neukázala v termínu,kord jestli je MS pravidelná,tak bych udělala testík a dyžtak potom zašla k dr.
12. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tenhle pocit jsem taky měla, zkoušela těhu testy a pořád negativní. Pak jsem dostala MS, ale trochu slabší než obvykle (byla jsem zbytečně smutná, že zase nic...) a další MS už jsem nedostala a test byl pozitivní. Podle všeho ta poslední menstruace byla už při těhotenství.
12. dub 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já bych počkala určitě aspoň do termínu MS, dřív nemá moc cenu dělat si test.... tyhle příznaky (nevolnost, bolení podbřišku...) mám každý měsíc :grinning: chtěli bychom další a myslím si, že si to spíš vsugerovávám.....
samozřejmě můžeš být těhotná a nemusíš....teď jen vydrž do termínu a pak si udělej test :wink: kup si co nejcitlivější, ten by mohl zapracovat už v den, kdy by měla dorazit MS :wink:
14. dub 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte , potrebovala by som poradit som vyše mesiaca po samovolnom potrate ,nemuseli ma čistiť , vyšlo to samo , doktor mi povedal že sa môžeme hneď snažiť , tak sme ako dva zajačiky , teraz som mala dostať menštruáciu ale prišlo len špinenie 2-3 dni , potom to úplne prestalo , teraz mám stále pocit mokra bez ďalších ťažkostí , nikdy pred tým to nebolo takéto , dnes mi bolo zle od žalúdku , testy som si urobila dva oba vyšli asi negatívne je tam len jedna silná čiarka a druhá len ako taký duch , fakt len trošilililinka viditeľná ale skoro pod lupou . robila som ich z odstupom 2 dní.
Prsia ma nebolia ani nemám žiadne iné príznaky , myslíte že môžem byť tehotná,poradte mi prosím čo mám robiť ďakujem už som zúfalá , tak veľmi túžime po miminku... :(((
14. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek