Bolí mě podbřišek, jsem unavenější. Brzké příznaky?

petramarie
9. čer 2012

Ahojky holky, 6. den po ovulaci pořád pobolívá podbřišek, hlavně tedy večer... (styk den po ovulaci). Pořád chodím na záchod a jsem trochu unavenější. [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Na test je ještě brzy]]... zároveň to může být jen nachladlý močový m. 😕

nikollita
9. čer 2012

Ahoj, může to být těhotenství stejně tak jako ne 😉
Já jsem na sobě těhu poznala asi týden po ovulaci...prostě jsem věděla, že jsem 😀 Ale příznaky jsem neměla žádné. Ty začaly chodit až od 5.tt
Držím palečky 🙂

smudlinka2019
25. čer 2012

souhlasím s nikollita.Může i nemusí.Já měla několikrát už po ovulaci příznaky na těhotenství a nakonec nic.Někdy jsem dokonce měla už dva týdny před ms příznaky a nakonec byly jen předmenstruační.Jinak teď v těhotenství jsem měla příznaky zvýšenou chuť k jídlu a bývalo mi někdy i špatně.Nevolnost jsem sice měla někdy i před ms,ale tohle byla jiná nevolnost,takovou jsem ještě neznala,taková zvláštní 🙂 Jo a předtím,než jsem si dělala testík,tak mi to vymizelo a začala jsem mít znovu příznaky až po pozitivním testu 😀

mendie
26. čer 2012

Hm, tak to se mi stalo taky, už jsem myslela, že budu jásat, ale bohužel jsem se radovala předčasně. ☹

jijitka
26. čer 2012

já jsem na sobě poznala, že je něco jinak než obvykle asi 4. - 5. den po OVU. Ale žádné těhotenské příznaky jako nevolnost, únava. Spíš divná bolest u pravého vaječníku a celkově "divno" v břiše. A bylo to tam 😀

verunka11
4. črc 2012

Jak poznám,že mám ovulaci????

jane_s
4. črc 2012

No ovulace se pozná většinou takovou mírnou bolestí v podbřišku a výtokem..takový mazlavý a průhledný, mám pocit neustálého mokrat v kalhotkách, trvá mi to vždycky 2-3 dny a pak to zmizí.. nejlepší je ale vyzkoušet OVU testy😉 to je celkem jisté..
Jinak Já se taky bojím že to mám příznaky před MS, ono to je totiž podobné, tak jsem zvědavá, co se z toho vyklube☹ jedna holčina tady psala, že jeden měsíc byla jistá že je v tom a nic,měla moc příznaků..další měsíc neměla ani jeden a rázem byla v tom..takže fakt asi jak kdo! Držím pěstičky😉

saminomimino
4. črc 2012

určitě chceš dát naději,apač jak to opravdu je, je velmi těžké teď odhadovat,ano možné těhu to je 😵 ale taky i ne,u syna mi nebylo nic jen děsně boleli prsa,ale to bylo kolem očekávané MS u dcery mně před MS přepadla děsná chuť na žužu,to jsem vzala v obchodě útokem a dva dny mi bylo divně,a teď teď vůbec ale vůbec nic,nebyl jedinný důvod myslet že jsem těhotná ale vnitřní hlas mi říkal že jsem,takže se fakt nedá říct že to co teď prožíváš je možné těhu ale vše je možné,tak držím palec 😉

hpaja
4. črc 2012

Myslím, že to těhu být může i nemusí...
Já mám zkušenost takovou - u syna jsem asi týden po ovulaci cítila jakoby jemný tlak na jedné straně v podbřišku, test jsem si pak dělala 3 dny na to (10 dpo) a byl tam dušík 🙂 a u dcery to bylo jiné, večer 9 dpo jsem najednou cítila brnění v levém prsu, jak se mi nalilo (ještě jsem sice syna kojila, ale nalívání prsou jsem v té době už neměla). Takže mi to nedalo a hned ráno jsem zkusila testík a taky tam byl dušík 🙂 U syna jsem si byla ovulkou jistá, měla jsem pozitivní ovu test a u dcery jsem si moc jistá nebyla, ovu test jsem sice pozitivní měla, ale jakoby 2x - obden... myslela jsem, že ten měsíc to absolutně nemůže vyjít a ono jo 🙂 ten ob den pozitivní ovu test se nakonec vysvětlil na prvním utz v 7tt, ovulace zřejmě proběhla 2x, čekali jsme totiž dvojčátka (trochu tomu napovídalo i to, jak mi pak rychle sílil těhotenský test).
Jinak těhu příznaky jsem v té době žádné neměla, nevolnosti atd. začaly až 6tt 😉

lalita1992
8. srp 2012

Mám 10 den po ovulaci stale mam bolesti pot břišku na leve strane mam strašne dvrde břiho kdyš se dotknu te leve strane tak mě to začne bolet ne mám stym ešte žadne skuženosti tak bych se vas holki chtela zeptat jestly je to přiznak že mužu byt tehotna nebo nejaka cysta nebo zanět ☹ a jestli byste my ješte mohly poradit kdy si mam udelat tes 🙂

zoriazz
9. srp 2012

@verunka11 - existují testy pro zjištění ovulace - zajdi do lékárny
@lalita1992 - cca 10 dní od toho, kdy jsi měla dostat MS a nedostala ji 🙂 aspoň tak to radí různé servery, které pomáhají podle MS vypočítat OVU, nicméně každá z nás to má jinak 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru