Brzo pozitivní tt. Může už test ukázat ducha 10 dní před MS?

monyscerna
7. bře 2023

Může těhotenský test ukázat už slabého suchá 10 dní před MS? Včera jsem si dělala test, protože chodím pořád čůrat a bylo me to divný a vyšel mě úplně slabý duch 🤷‍♀️👻🙏 Tak nevím co si mám myslet 😀 Nikdy se mě nic takového nestalo 🤷‍♀️

katherine177
7. bře 2023

@monyscerna může pokud jste už 10 dní po ovulaci

lencaa11
7. bře 2023

@monyscerna přesně může pokud už je 10 + po ovulaci

monyscerna
autor
7. bře 2023

@katherine177
@lencaa11
Já právě vůbec nevím kdy byla ovulka, protože jak mě skončili měsíčky tak pár dní po tom začal ovulační výtok a trvá to do dnes😀 tak moc nechápu co se děje 😀🤷‍♀️

bbub
7. bře 2023

@monyscerna já měla na testu 5 dní před ms úplnou dálnici. Vycházelo to, že byla ovulace hned po skončení ms. Takže možné to je 🙂

clairexr
7. bře 2023

@monyscerna Slaby duch tam byt muze, ale stejne jak se objevil muze taky za par dni zmizet. Testovat takhle brzo je blbost.

jenseptam
7. bře 2023

Je to fakt blbost, z vlastni zkusenosti vim, ze test muze ducha ukazat, ale za par dnu je pryc. Meli jsme s manzelem nehodu cca uprostred cyklu, nervy pracovaly, delala jsem prvni test necely tyden po te nehode a ukazal se slaby duch. Dnes jsem delala opakovane, deset dnu po nehode a test je uplne snehobily krome kontrolni carky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru