Jeden den pozitivní test, druhý den negativní. Můžu být těhotná?

aurelie34
25. zář 2020

Hezký den, včera jsem si dělala těhotenský test intimid s citlivosti 25 a byl tam duch, dnes jsem si dělala Lady max a tam nic. Dnes jsem 10 DPO. Co myslíte, můžu být těhotná? Zkusím ještě test v neděli, ale přijde mi to divné že na jednom testu něco je a na druhém nic.

andreasvo
25. zář 2020

@aurelie34 muže se jednat o biochemické těhotenství.

leniczka23
25. zář 2020

@aurelie34 nemyslím si, protože lady max je desítkovej. On duch je nicneříkající prostě. Nemůžeš ho brát v potaz pokud nesili. Takže pokud na tom desítkovém nic neni, spíš si myslím, že těhotná nejsi. Ale, 10dpo je celkem brzy, takže dokud nepřijde MS šance tam je.

klokanka31
25. zář 2020

@aurelie34 Já tohle měla při samovolném potratu. Jeden den slabá čárka, pak slábla, až zmizela úplně 😢 ale neboj, i kdyby to tak bylo i u tebe, tak snad většina holek hned potom otěhotní znova. Já otěhotněla měsíc a půl po potratu, a to ještě jen s jedním vejcovodem 😉

stepankova2
18. lis 2020

@klokanka31 prosím když jste měla samovolně potrat bolelo vás břicho a spinila nebo jste krvacela. Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru