Bt přes 37,5. Máte zkušenost s tak vysokou teplotou?

katy123
21. únor 2011

Ahoj holky jsem tu úplně poprvé a doufám, že máte zkušeností víc jak já... Dnes je to sice 1. den po vynechání ms, ale trápí mě bolesti v podbříšku. Bt mám už týden přes 37 a dneska dokonce 37,8. K tomu všemu bílý výtok tak jen tiše doufám. Má některá z vás zkušenosti s tak vysokou Bt? Tt mám neg. Tak nevím nevím jestli to spíš není něco jiného... Dík za odpověď. K.

kacenka25
22. únor 2011

Ahoj, měla jsem BT přes 37st 4 týdny, zkusila jsem těhotenský test a byl negativní. Rozhodilo mě to a přestala jsem se měřit. Těhotná jsem byla, jen byla posunutá ovulace. Slabý výtok jsem měla též. Moc držím palečky!!!!

katy123
autor
22. únor 2011

Tak to jsem ráda, že nejsem sama.... Děkuji moc za odpověď... Já budu zatím tichoučce doufat...

chrisula
20. led 2013

asi budes tehotna

pulecek
25. led 2013

Ahoj,nevím zda mi tu někdo odpoví ale nevěděla sem kam to napsat,31.12 sem přestala kojit chlapečka a začala měřit bt teploty byly 36,3 pak ovulace 36.8 pak se teplotky držely nahoře pohlavní styk sem měla jen jednou a to přerušovaný čípek byl uzavřený 23.1. se začal otevírat teploty stále 36,9 včera došla ms docela silná i s kousky bolesti břicha strašné ale teplota pořád 36.9-37.1 ráno dnes i včera čípek měkký otevřený..myslíte si že sem těhu nebo jen ta bt klesne později?děkuji za odpovědi a váš čas🙂

chrisula
27. led 2013

@katy123 asi budes tehotna,test udelej za 2 dny znovu...

romuaska
3. únor 2013

@pulecek Ahoj jak jsi dopadla??je to těhu nebo jen nic?? 🙂

romuaska
3. únor 2013

@katy123 jak jste dopadla vy bylo to těhotenství?já si BT neměřím..ale ted mám každé ráno už třetí den BT 37,5 i 7🙂

katy123
autor
3. únor 2013

Nebyla jsem tehotna....ale v dubnu uz jo 😉 a ted mame bajecneho 13 mesicniho chlapecka!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru