Clearblue digitální hlásí chybu. Co myslíte?

miminko91
26. zář 2022

Dobrý den, už několik měsíců se snažíme o miminko. Předevčírem jsem si udělala těhotenský test (GS mamatest) kde jsem našla ducha viz foto. Ovšem podobného ducha jsem měla i předchozí měsíc a na jiném bílo. Dnes jsem udělala digitální clearblue ten ovšem ukázal tento symbol viz foto. Po rozebrání (vím že by se nemělo) jsem našla toto. Co myslíte? Pro další test se dostanu až za dva dny. :(

inah91
26. zář 2022

No proste počkat na dalši test… já vím, “super” rada, ale stejne už víc nenadelas… snazIli jste se a je to buď a nebo…
Držím palce 🍀

jjasmina
26. zář 2022

@miminko91 zkusit jiný test, rozebraby nevypovídá o ničem

nina004
26. zář 2022

@miminko91 Tento rozobratý test ti nič neukáže, myslím ,že dve čiarky tam nájdeš pri hocijakom výsledku. Asi len skúsiť nový test

miminko91
autor
26. zář 2022

@inah91 děkuji x) nakonec jsem stihla koupit test jeste dnes.. ( Sluníčko ) to bylo minulý měsíc sněhobílé.. a toto je výsledek ..

miminko91
autor
27. zář 2022

Celkem mě to překvapilo.Společnost Clearblue mi za ten test co ukázal chybu zasílá nový test.

pepickovapavlinka
29. zář 2022

@miminko91 bacha na mamatesty dělají poslední dobou falešné //.Mě tento měsíc jeden taky ukázal // a jiné testy už nic

miminko91
autor
30. zář 2022

@pepickovapavlinka s tím jsem se setkala předchozí měsíce že byl falešný duch a na jiných testech nic ale tentokrát i ostatní pozitivní.. poslední dělaný dnes 😊

pepickovapavlinka
30. zář 2022

@miminko91 no super tak to moc gratuluji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru