Co mám dělat, když mám bolesti prsou?

andyyysek
23. únor 2016

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Dnes v noci mě začli šíleně bolet prsa jak na dotek tak i když jsem v klidu. Sice mám dostat příští týden menzes, ale nikdy jsem takové bolesti neměla. Tak nevím, mám je takové jako horké a jsou víc vidět žilky. Tak jsem se chtěla zeptat, zda někdo netuší. S manželem se už 1,5 snažíme o dítě, ale nejde to a teď mě za měsíc čeká laparoskopie. Manžel si myslí, že jak jsem na to přestala myslet a začla řešit operaci, tak že se nám to podařilo. Já tomu moc nevěřím, ale ty bolesti jsou protivný. Děkuju

hojda
23. únor 2016

Údělej si test a případně jdi k dr.

werumka
23. únor 2016

Dokud nebudeš mít aspoň 10 dní po ovulaci, tak moc nezjistíš, jestli je to vliv progesteronu z důvodu jeho vzestupu v druhé fázi cyklu, nebo kvůli progesteronu, který je zvýšený vlivem těhotenství. Nejvyšší hladina progesteronu je cca týden po ovulaci. V tu dobu můžou začít dost výrazně bolet prsa. Zvlášť, pokud třeba bereš nějaký hormony typu Utrogestan. Počkej ještě chvíli, udělej si pak test. Buď ta bolest začne postupně slábnout, nebo bude stejně intenzivní. Každá žena je v tomhle trochu jiná 🙂 Ale neboj se, fakt se nejedná o nic patologického 🙂

xvitko13
23. únor 2016

''Ahojky, mě taky na začátku těhu bolely prsa. Tak třeba čekáte mimi, zkus test 🙂 hodně štěstí!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru