Co mi je? Jsem těhotná?

simonas77
1. zář 2016

Zdravím, chtěla bych znát váš názor na můj nynější problém. Za posledních pár dní jsem si navykla jíst málo, třeba jen 2 nijak velké porce za den .. neměla jsem potřebu jíst a teď najednou se to otočilo, mě začalo bolet břicho (myslela jsem že bolestí i ondlím) cítím na sobě 20 kilo navíc, je mi na zvracení (i před jídlem i po jídle).. a mám tak nějak podobné příznaky jako na menstruaci, jenže ta mi před cca 10 dny skončila. S bývalým přítelem jsem měla sex před menstruací (pak i po ní) a pokaždé bez ochrany a jednou 2x po sobě, ale nikdy se do mě neudělal. Myslíte, že je možné, že jsem v tom nebo mám něco se žaludkem?! 🤐

sft
2. zář 2016

Víš jak se říká - stačí kapka, už to capká. 😀 Udělej si těhotenský test, možná je na něj moc brzo, tak si jich kup třeba víc a zkoušej to obden, nebo si zajdi k lékaři/na gyndu. Tady ti to nikdo fakt na sto pro neřekne. 🙂

lenusaak
2. zář 2016

tak jak je brzo na těhu test, tak je brzo na těhu příznaky 🙂
dost možná to může být něco se zažíváním 🙂

lajla
2. zář 2016

Ms před 10 dny...to spíš vypadá na přípravu na ovu

sft
2. zář 2016

Asi tak no, uvidíš, třeba to přejde, ani těhotná nebo nemocná být nemusíš. 😉

laisobel
2. zář 2016

Vydrzela bych. Ono i to počasí a nerviky a kdo vi co.. Na test je brzo. Tak uvidis a pro jistotu si muzes koupit domu testik.
Ale 10DC bude spis ovulace.

dome
6. zář 2016

Ptam se za kamaradku posledni mesicky mela v cervenci srpnu vubec a ted se zminila ze ji poboliva hlava a je unavena vcera vecer mela prujem a vleklo se to az do pul 4 do rana ja si myslim ze to muze by nejaky bacil ci co nejsem gynekolog tak takze nevim ja osobne sem nela skoro zadne priznaky jen ke konci me nabehly kalca a otekly skranata tak se ptam jesi nekdo nemel neco podobneho asi jsem za blba ale co uz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru