Jsem těhotná, i když test nevyšel?

katyfitlife
21. zář 2017

Ahojky 😊

Mám na Vas prosbu dámy. Jde o to že jsem měla necelý rok zavedené ttělísko a před jim byla menstruace nepravidelná..... A s teliskem jsem měla bolesti, neustálé krvácení, záněty, bakterie apod a pak mi to,díky bohu, jiná gynekolozka vyndala že dne na den se mi ulevilo...... a my se na to s přítelem v červnu začali pokoušet o mimo když není ochrana a těšíme se na něj.

Pracujeme na něm pořád.

Teď mě už 15 dnů šíleně bolí prsa. Zvětšil se mi obvod hrudníku za 15dnu o 6cm. Menstruace se zpozdila o týden a dnes mě v 7 den začal bolet podbrisek. test jsem dělala jen jeden a negativní.

Myslíte že mám navštívit gynekolozku?

Moc Vám děkuji za rady a názory 😊😊

jitka0a
21. zář 2017

@katyfitlife Teda zvětšení o 6 cm 😲, Na tvém místě bych určitě navštívila gynekoložku, protože to podle mě vypadá nadějně 🙂 😍. Test se může zmýlit, tam ti udělají test z krve a uvidíš. Já jsem zjistila, že jsem v tom až na 6 testu z lékárny 🙂

dendasubaristka
21. zář 2017

Urcite gynda 🙂

kacasa
21. zář 2017

Testy jsou vetsinou spolehlive, ale existuje asi moznost.. muzete zkusit udelat dalsi a kdyztak spis k lekari na krev

lmartinkova85
21. zář 2017

Lepší na krev 7dni zpoždění uz by mohlo byt něco vidět na testu...i kdyz me vyšel slabé pozitivní až týden po vynecháme MS u druhého tehu... držím a palečky🙏

lmartinkova85
21. zář 2017

Mozna jsi měla pozdější ovulaci jako já... proto jsem měla testy negativní 😉

kacik88
22. zář 2017

@katyfitlife mě vyšel pozitivní test, až když jsem byla 3 týdny těhotná, o týden dřív mi vyšel také negativní. Teď jsem 7-8tt podle plodu. Ale prsa mě začala bolet tak ve 4. týdnu. Určitě gynda. A hodně štěstí 👶

digisek
22. zář 2017

Prosím tě a jak jsi to poznala že se ti zvětšil hrudník za 15 dnu přesně o 6cm? To se denně měříš?

misula29
22. zář 2017

@digisek taky pobavilo 😀

katyfitlife
autor
22. zář 2017

@digisek
No já byla dřív fitnesska a s přítelem jsme se rozhodli trošku srovnat po létě a měřili jsme se před dovolenou, kolik toho sníme a já paradoxně nikde nepribrala o cm jen na prsou a pak jsem se měřila zas protože se mi zdályopet větší no..... 😊sem pako já vím ale akorát to Tak vyšlo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru