Co myslíte? Je šance na těhotenství?

hasara33
5. říj 2018

Ahoj holky, vidíte ducha? Poslala mi to kamarádka, že se jí zdá, že tam něco vidí ...já to vidím taky, je to z ranní moči, ale prý se jí to ukázalo až po limitu ...takže nevím, co myslíte vy? Má cca 3-4 dny před MS

kac9
5. říj 2018

Ahoj, taky vidím... ale ať kamarádka netestuje takto brzy 😟 může pak být zklamaná 😕 počkala bych zda ms nedorazí a pak bych kdyžtak zkusila znovu...

leniczka23
5. říj 2018

Ano, vidim, ale na tomhle testu jsem mela taly
a nic..takze ted je dulezity aby silil..at zkusi rano dalsi..drzim palce.

chumlee71
5. říj 2018

Ahoj jj vidím, ale testovala by jsem se až v den nebo po ms. Takhle jsem to taky jednou měla a pak mrcha došla

hasara33
autor
5. říj 2018

Já vím no, taky jsem jí to říkala, protože sama to znám ...ale znáte to, netrpělivost je silnější 😀 je to test z Benu lékárny, ten růžový Livsane ....kdyby se to třeba ukázalo v limitu tak si myslím, že by to mohlo vyjít, ale po limitu..no nevím nevím

hasara33
autor
6. říj 2018

Tak dneska prý dělala mamatest a ten neukázal ani ducha ...tak nevím teda

miba10
6. říj 2018

@hasara33 mamatest mi ukázal 2 // až 14 dní po vynechání MS 😂 ten nepovažuji zrovna za spolehlivý. Ten z Benu je lepší. A i čárka po limitu je čárka. Kdyby v moči nic nebylo, tak se neukáže nic. Pokud někdo testuje před vynechanim MS, musí počítat s tím, že ještě může mrcha dorazit. Držím palce

nicol22
6. říj 2018

Testy z Benu jsou úplně na nic. Podle těch by byl těhotný snad i můj muž. Doporučuju spíš Mamatest, ten mi nikdy falešné naděje nedával...

lotta1234
7. říj 2018

Namiesto dohadovania sa, ktory tehotensky test je najlepsi, by som odporucala kupit si aspon 2 rozne znacky a pockat minimalne do dna ocakavanej menstruacie. Ak bude test pozitivny, oplatilo by sa investovat do digitalneho Clearblue, ten ukaze aj dobu od oplodnenia.
Chapem, ze sa zeny nevedia dockat, ale ma svoj vyznam pockat, aj ked je to tazke a nemyslite snad na nic ine.

hasara33
autor
7. říj 2018

Tak prý včera začala růžově špinit a dneska už slabé krvácet takže MS asi došla ....ach jo, je mi jí líto .. snaží se už rok a už právě jednou měla nějak zpoždění 3 dny, dělala si test z Benu a ukázal jí hned ducha, ale nakonec MS za pár dní dorazila :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru