• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se otěhotnět před menstruací?

19. února 2012 
Ahojte holky...12.ledna jsem měla samovolnný potrat :(( poté jsem měla revizi dělohy a ta dopadla dobře...s přítelem jsme spolu spali už od 12.února ted 16.února jsem dostala měsíčky..myslíte si že se dá před menstruací otěhotnět?? Máte někdo s potratem zkušenosti??jestli jo za jak dlouho se vám podařilo znovu otěhotnět??děkuji za info :slight_smile:
19. únor 2012 v 11:14  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,s potratem zkušenosti nemám,ale bezpečně vím,že miminko může vzniknout před ms,náš adam je toho důkazem.na KO jsem šla na konci 6tt a mimi odpovídalo 4+3,čili vzniklo před ms.dr.to vyřešil tak,že mi termín ms posunul,aby mimi odpovídalo vzniku v ovulce.držim palce.
19. únor 2012 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
s potratem také nemám zkušenosti, ale jsem teď těhotná a to jsem otěhotněla 2dny před menstruací, pak jsem jí nemohla zastavit, ale MUDr. mi pomohl a mimí se udrželo........
19. únor 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Já taktéž nemám zkušenosti z potratem. Jinak co vím já od sebe, ponevadž jsem prvorodička tak malý se mi drží v bříšku o stošest :grinning: a samozřejmě jsem otěhotněla v době, kdy jsem měla menstruaci. Sice mi trvala jenom 3 dny, ale měla jsem to..Takže se myslím, že se to dá...Tak neztrácej odvahu a jdi do toho určo znova a doufám, že uspěšně otěhotníš :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take nemam zkusenost s potratem, ale syna jsme pocali par hodin pred MS :wink:
19. únor 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel zkušenost s revizí mám - V červnu revize, koncem července první ms, srpen jsme ještě počkali a od září se opět snažíme..
Po revizi by mělo být tělo v "šestinenedělí" aby se zotavilo a srovnal se cyklus - Klasicky začne tělo pracovat až po první porevizní ms (4-6 týdnů po revizi). Takže pokud jsi měla styk před touto ms, neměla bys otěhotnět..
19. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek