Dlouhé snažení po potratu. Za jak dlouho se vám pak zadařilo?

agony28
6. led 2021

Ahoj holky 1.7 jsme přišli o miminko v 15tt Zt dostala jsem tabletku a malé porodila a poté proběhla revize (nešla ven placenta).za jak dlouho se vám pak podařilo otěhotnět?já vždy otěhotněla hned a teď nic a nic:( hrozně se bojím že se něco pokazilo a už to nepůjde:(

avaya
6. led 2021

Mela jsem to podobne, potrat v 20 tt, taky revize po porodu a podarilo se to 15 mesicu po revizi. U mne to byla asi psychika a strah od noveho tehotenstvi.

syslounek
6. led 2021

Skoro 3 roky, ale bylo to nejspíš psychikou.

mamikry
6. led 2021

@agony28 Vyvolany porod a revize ve 20tt. Snazit jsme se zacali po 3 mesicich, otehotnela jsem po pul roce, cyklus pred biochemicke. Predchozi mimca byla na prvni max. druhy pokus. Od porodu jsem chodila na terapii, dala si kurz hormonalni jogy, pila caj na podporu cyklu a brala Femibion, abych se dala co nejdriv do poradku psychicky i fyzicky.

volodka162
6. led 2021

Já měla revizi 9.1.2020 a stále nic...i přes injekci i prášky....takže taky nevím a pokud teď dostanu menzes, tak už se mám opětovně hlásit na gyndu a budeme řešit už dále. PS: Syna už mám, takže asi porodem se něco stalo, netuším a budeme zjišťovat.

gramar
6. led 2021

Dva a půl roku, no a stále nic. Pravdou je že už to nehrotíme, zvláště teď je víc věcí k řešení...

agony28
autor
6. led 2021

@volodka162 ach jo tak držím palce bojím se že u nás to bude to samé

katerina_j
6. led 2021

já nic od SP 3.července 😒

agony28
autor
6. led 2021

@katerina_j tak ta máme stejně pomalu:(

holkaokomodra
6. led 2021

@agony28 po prvním potratu do tří měsíců, ale po těch dalších nikdy ne dřív než za rok, teď od posledního se podařilo až po roce a půl...

agony28
autor
6. led 2021

@holkaokomodra no pěkný 😭😭

holkaokomodra
6. led 2021

@agony28 ja vím noo moc povzbudivé to teda není, ale nakonec to šlo 😊 byla jsem na to těhotnění jednu dobu strašně upnuta, až když přišli jiné starosti a já to přestala řešit povedlo se

rihova1
7. led 2021

28.1.2020 potrat v 21tt, následně revize. A zatím se stále nedaří. Už na to pomalu kašlu. Začala jsem se věnovat něčemu jinému, tak uvidíme zdali to pomůže. A hlavně si teď na plno užívám 3letou dceru 🥰. Už je to skvělá kámoška ☺

volodka162
8. led 2021

@rihova1 Taky mi pomáhá, že mám 6leťáka....jinak bych to asi pak taky nedávala. Nebo o dost hůře.

vienetta
30. led 2021

Krásný den milé ženy,

mrzí mě vaše ztráta a jsem jedna z vás. Proto si vás dovolím tady oslovit.

Pro svůj vznikající projekt Když smrt předchází zrození hledám ženy, které přišly o své miminko během těhotenství, při porodu nebo krátce po něm.

Chtěla bych vytvořit bezpečný prostor pro sdílení našich bolestných zkušeností, prostor, kde se každá z nás bude cítit přijatá a pochopená.

Vaše odpovědi mi pomohou lépe pochopit, co vás nejvíce trápí a co by vás nejlépe podpořilo.

Vážím si vašeho času i důvěry, a proto tři z vás za vyplnění otázek odměním 30 minutovým online setkáním. Pokud své odpovědi odešlete do nedělní půlnoci (31. 1. 2021), získáte možnost vyzkoušet si se mnou rituál sdílení.

A budu moc ráda i za sdílení, pokud někoho s podobným osudem znáte.

https://forms.gle/cJn9L1aw5tm7HDkcA
Děkuji, Kamila