Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

luciek9152
17. led 2018
irenka84
17. led 2018

@luciek9152 vidím ducha

luciek9152
17. led 2018

Ja prave take zitra bych mela dostat menstruaci tak uvidime zdali dojde nebo ne 🙂

irenka84
18. led 2018

@luciek9152 tak co došla? Já bych řekla že nepřijde

luciek9152
18. led 2018

Nedosla jen spinim byla jsem u doktora pry je to normali..jen kdyz spinim je to v poradku jsem v obdobi menstruace tak proto..vysetril me a zadna krev neni jen hnedy hlen..zitra jdu znovu na kontrolu 🙂

luciek9152
18. led 2018

Digitalni ukal 1-2 a test sili odpoeldne jsem si dala normalni a sili oproti vcerejsku 🙂 nechci ale nic zakriknout aby se neco nestalo jeste :-/

irenka84
18. led 2018

@luciek9152 tak to držím palce to vypadá slibně.... já u kluka měla těhotenský test negativní pak ms byla ale slabší ,byla jsem tak unavená že jsem usínala kdykoliv to šlo pak ms nepřišla vůbec tak k dr.a ten potvrdil těhotenství to už jsem byla na konci druhého měsíce

luciek9152
18. led 2018

Dekuji spineni ustalo tak snad to bude v poradku byla bych nejstasnejsi 🙂

miluskah
22. led 2018

Holky prosím o radu.My se snažíme skoro pět let a nic, takže už jsem to hodila za hlavu a smířila se s tím, ze už tehotna nebudu.Ale tenhle měsíc je to divné, jeden den me bolely klouby, pak to přestalo, týden před MS bolesti břicha a jeden den hrozny křeče v břiše, ale trvali tak pět min.Prsa se mi nalily, ale za dva dny přestaly bolet, jindy me bolí az do příchodu MS. Ještě se mi udělaly dva opary, divné, a týden po sexu jsem mela dva dny jen růžovou kapku na intymce, ze by zahnizdovani???Ne­vím už jsem z toho mimo.MS mám dostat ve středu, břicho me bolí porad, myslíte ze mám šanci? Děkuji za odpovědi 🙂

irenka84
22. led 2018

@miluskah zkuste test a uvidíte pokuď jste tak by se už měl ukázat duch.....ale pokud vím klouby ani opar nejsou klasickými příznaky těhotenství....u mě to byla strašná únava,nevolnosti....

irenka84
22. led 2018

@luciek9152 tak co kontrola?

luciek9152
22. led 2018

@irenka84 na kontrolu jsem nakonec nemusela prestala jsem spinit 🙂 jen lezim a jsem v klidu 🙂 jdu na kontrolu ve stredu jak mam 🙂 ono by mi meli zitra koncit mesicky ( tedy jak bych je male mit kdybych nebyla tehotna ) tak to asi i ustalo 🙂

luciek9152
22. led 2018

@miluskah presne jak pise irenka zkuste test uz by mohlo byt neco vydet 🙂 ja jsem mela take ruzovo ale asi tak dva dny a pak jsem spinila az kdyz jsem mela zpozdeni den tak jsem udala testik a uz byl duch na testu a pak jen silil...ale opar nebo klouby me neboleli jen unava...a trochu takove jako kdyz je vam na zvraceni ake to mi ustalo...kuste test a uvidite ale jeste muze byt brzy...jinak zahnizdeni to klidne muze byt 🙂

miluskah
22. led 2018

Děkuji vam moc za odpovedi , ted jsem dělala dig.test a je negativní, ale mám to dostat za dva dny tak uvidim, PSK se ozvu jak jsem dopadla 🙂

luciek9152
22. led 2018

@miluskah me digitalni ukazal v den ocekavane menstruace ale uz na normalnich testech se mi ukazaval duch ale u tebe mohla byt dele ovulace tak pak ukaze test dele uvidis zdali se dostavi menses nebo ne 🙂 hodne stesti at najdes // 🙂

miluskah
22. led 2018

@luciek9152 děkuji ti jsi hodna 🙂

luciek9152
22. led 2018

Nemas zac 🙂 vim jake to je🙂 me tu holky moc pomohli a hlavne uklidnovali kdyz neco se delo 🙂

miluskah
22. led 2018
miluskah
24. led 2018

Holky já vidím ducha a vy?

luciek9152
24. led 2018

@miluskah je tam naznak 🙂 hodne stesti at jen sili 🙂

miluskah
24. led 2018

Myslis ze opravdu jsem těhotná??? Já tomu nemůžu uvěřit, nemůže byt špatný test?Je to mámatest do proudu moci.

snahnah
24. led 2018

@miluskah Držím palce, ať sílí 🙂

luciek9152
24. led 2018

@miluskah no rikasa tedy ze mama test dela duchy nevim me udelal take ale zkusila jsem i jiny od jine znacky a byl tam take tak jsem mela jistotu a za dva dny zesilil tak jsem vedela hned 🙂

luciek9152
24. led 2018

@miluskah ja jsem zacinala take stimto duchem mini 🙂 zkus od jine znacky a jestli ti udela take tak mas jistotu 🙂 a nebo pockej jeste dva dny a zkus znovu mel by silit 🙂 zalezi jak moc jsi nedockava ja byla hrozne 🙂

miluskah
24. led 2018

@luciek9152 jsem hrozné nedockava děkuji ti

miluskah
24. led 2018

@luciek9152 děkuji zkusim znovu jiný test 🙂

miluskah
24. led 2018

@snahnah děkuji moooc 🙂

luciek9152
24. led 2018

@miluskah neni za co 🙂 pak dej vedet jak se vede 🙂

miluskah
24. led 2018

Ano 🙂

miluskah
26. led 2018

Holky tak dnes ráno test mamatest a snehobilo, takže to nechapu, když predevcirem duch :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru