• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

19. března 2017 
@cikina21 také bych to viděla pozitivně:slight_smile: držím pěstičky a posílám něco pro štěstí:slight_smile:
12. pro 2015 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásný večer pridávám testiky ten dnesni uz je viditelnější nemyslíte?myslite ze to je jasny?:slight_smile:
12. pro 2015 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@libidrozdova děkuji snad to vyjde ;)
12. pro 2015 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky muzete mi poradit s ciziny jedu domu v patek a 11.12jsem si delala teh.test a vysel pozitivni a dnes ráno se mi dostavila menstruace skoro na ocekavany datum vetsinou se mi dostavuje k 20. Je to normalni.to.dostat i kdyz jsem tehule?diky moc za odpovědi.Krasny den
16. pro 2015 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cikina21 Po navsteve doktora tehotna nejsem ale diky ze se tu nasli maminky ktery mi odpovedeli:slight_smile:Preji Vam krasne svatky a Stastny Novy Rok:slight_smile:
27. pro 2015 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, beru HA a v poslednich tydnech aniz bych cokoli zmenila se mi neuveritelne spevnily nehty a zacly se mi zvetsovat prsa. Dnes bych mela mit ovulaci a teh. Test mi vysel se slabounkou pozitivni carkou. Moc bych si mimco prala i kdyz neplanovane uz se na to citim.. Poradte je tam sance? A kdy si pripadne udelat dalsi test? Diky
4. led 2016 ve 22:54  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem poprosit o radu.Nebo lépe řečeno o názor .Dělala jsem si těhotenský test ,zdá se mi že je pozitivní,ale ta druhá čárka byla úplně světloučká a slabá.viz foto
24. únor 2016 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geryy Ahojky, může to být a nemusí. Ale já jsem to měla podobně a myslela jsem si, že to nevyšlo. Za tři dny jsem si udělala ještě jeden a už byla čárka znatelnější. Po týdnu od prvního testu už jsem měla jak se tady říká "dálnici" :slight_smile: Počkej ještě pár dní a testni se znovu pro jistotu :wink:
24. únor 2016 v 18:13  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za radu :slight_smile:
24. únor 2016 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geryy můžu vědět značku testu? jasně že bych Ti to přála,ale náznak druhé čárky je nějak moc daleko od kontrolní a všechny testy co znám je mají blíž u sebe. :wink:
24. únor 2016 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim...Potrebovala bych radu jsem den pred ocekavanou ms a vcera a predevcirem jsem si delala dohromady uz 4 testy ty prvni dva tam se mi carka ukazala lece po limitu..ale ty vcerejsi se ukazali hned respektive jeden z tech dvou testu tam se druha carka uzala hned, driv nez ta kontrolni a ruzova dost viditelna ze jsem ji ani nemusela hledat i kamardka ji videla..jsem po spontanim potratu pred dvema mesici ted jsme si teda davali pozor no v uvozovkach..:slight_smile: ale nejak se to ve me mele a bojim se aby se nestalo zase to same je fakt ze pred dvema mesici se mi carka ukazala az 6den po vynechane ms a nesila ted se mi ukzala jeste pred terminem a rozhodne vic viditelna nez kdysi a za den bych rekla ze i zesilila...mate nektera zkusenost ze po potratu jste prisli do jineho stavu a vse bylo ok? nebo se to opakovalo....
1. bře 2016 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridavam i foto tech testu..ze vcerejska..
1. bře 2016 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k69 já prodělala v dubnu revizi, v květnu dostala první MS a další už nepřišla a teď jsem v 38 tt:slight_smile: a vše ok:slight_smile: hlavně se nestresuj a klid:slight_smile:
1. bře 2016 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andysek2512 Tak to gratuluji :slight_smile: no porad na to myslim a rikam si jestli by jsme to zvladli mam doma jeste jedno a to je nemocne ted mu bude 7 let ma jit do specialni skoly a s pritelem jsme necely rok..a rodinu planujem jen teda jsme chteli az za rok..no ale priroda si to asi zaridila jinak...je fakt ze si mimi preju a zaroven se i bojim...ale to si myslim ze je prirozene jeto prece novy zivutek..
1. bře 2016 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mam dotaz vidite tam neco :slight_smile:
2. bře 2016 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
z mých zkušeností ANO.
2. bře 2016 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takze znamena ze muzu byt tehotna
2. bře 2016 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy si mam udelat dalsi test aby carka byla silnejsi
3. bře 2016 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je po druhe co se mi tam udela sice slaba druha carka nikdy predtim se mi to nestalo
3. bře 2016 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take tam neco vidim...mohu se zeptat jaky to je testik? ja pouzivam mamatest a kdyz tehotna nejsem je snehobili ale ted mam podobny problem Ms mela prijit vcera a na testech tri dny po sobe porad slaba carka ten prvni tam ta carka byla fakt krasne videt pekne zruzovela..a vcera skoro nic, je fakt ze ani jeden z testu jsem nedelala z ranni moci..takze nic jineho nezz cekat mi asi nezbyva... :unamused:
3. bře 2016 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dle me mudr...se ma testovat ob dva az tri dny...aby se zjistilo jestli sílí..
3. bře 2016 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak to si nepamatuju jaky typ to je ale je natom kopratina no ja mam dostat ms az zitra tak uvidim ale dekuju za radu
3. bře 2016 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@geryy ja nevidím nic :wink:
3. bře 2016 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na fotce to neni zas tak videt ale je tam ale velmi slaba tak uvidim jak to dopadne
3. bře 2016 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na fotce to neni zas tak videt ale je tam ale velmi slaba tak uvidim jak to dopadne
3. bře 2016 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,prikladam foto dnes rano,10DPO,testovala jsem pepino desitkou,zbarveni az po limitu, da se z toho neco usuzovat?
24. bře 2016 v 07:08  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chloefox Zkus za pár dní další :slight_smile: Mě se napoprvé objevila také slabá čárka až po limitu, přikládala jsem to chybě.. Ale za pár dní už se to na dalších testech zlepšilo :wink:
24. bře 2016 v 11:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chyba testu? Ta carka je po limitu a ještě mi přijde nejaka uzka..Dík za odpověď :slight_smile:
12. dub 2016 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anonimka123 Ahoj, mně se to taky nějak nezdá, přijde mi hlavně, že jsou od sebe moc daleko. Zkus ještě jeden z ranní moči a budeš mít jasněji. Držím palce :wink:
14. dub 2016 v 11:27  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám zkusit těh. test, nebo až v den Ms pokud nedojde - nerada bych vypatlala testy zbytečně - mám 4- 5 dní do Ms - je mi nějak divně, ale celkem se mi nezdá, že bychom se strefili - mimi by bylo vítané, ale po předchozím ZT v lednu, mám děsný strach, že se to bude opakovat ...
14. dub 2016 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek