Dá se věřit slabé pozitivní čárce na těhu testu?

mojsha
9. led 2012

Ahoj holky,
máte zkušennost s tím že jste byly těhu a test vám ze začátku ukazal pouze slabé ale viditelné pozitivní čárky?včera jsem si dělala TT z ranní moči a byl pozitivní stím, že čárka byla viditelná dobře nikoliv barevně sytá tako čárka v kontrolní zóně, dnes jsem si dělala test znovu (od jiné značky) a tam pozitivní čárka byla slabší něž včera 😒 tudíž nevím zda to mám brát vážně či ne, tak si přeju těhotenství, že si občas připadám že tu čárku si tam vsugerovávám 😅

nikita27lfc
22. lis 2016

@irenka84 jeee tak tj super že jste v pořádku!! 🙂 gratuluji a držím palečky do dalších týdnu..a co byste víc chtěli? Chlapečka či holčičku? Já byla dnes na kontrole na srdicko a je to fakt nadherne jak to tluče... Až dnes jsem tomu opravdu nějak uvěřila... 🙂 další kontrola az za 4 týdny, to bude věčnost! :D

irenka84
23. lis 2016

@nikita27lfc no nádherné teď už bude jen růst a máte pravdu taky se nemůžu dočkat další poradny a ultrazvuku a to už mám půlku za sebou a ví teď se budete prohlížet a koukat a nic nevikoukate naplno si to uvědomíte že jste az s prvnimi pohybi.vubec to neutika ...a co přítel co nato ?😉 Mi bysme radši holčičku ja s přítelem máme z předchozích vztahů syny každej jednoho (já 4roky a přítel deset let) mám pocit že to tak bude u syna jsem se nemýlila už když jsem viděla tečku na ultrazvuku věděla jsem že je to kluk a teď si myslím holku😃

mic90
24. lis 2016

Ahoj holky 🙂 Jsem tu nová a ráda bych znala Váš názor... Včera ráno jsem si dělala první testík a ukázala se mi slaboučká čárečka. Zbývají mi ještě 3 dny do menstruace, a tak se nechci předem moc radovat,kdyby to byl náhodou jen planý poplach a ta mrcha přeci jen přišla 😒 Předem díky za názory 🙂

lucccinek
24. lis 2016

Ještě bych udělala testik třeba za dva dny ale,ta čárka je tam uz krásně vidět takže si myslím ze,uz Vám ms nepřijde gratuluju 🙂

mic90
24. lis 2016

Snad ne 🙂 Byl to náš první pokus a bylo by krásné,kdyby to vyšlo a byla to pravda 🙂

lucccinek
24. lis 2016

no myslím si ze,uz Vám ms opravdu nepřijde ja to takhle měla stejně držím palecky máte krásný dáreček 🙂

irenka84
24. lis 2016

@mic90 to je jasné jak facka ste těhotná gratuluji

adis12
16. pro 2016

nevím si moc rady zda ano nebo ne. Mám 10 dní spoždění

adis12
16. pro 2016

Ahoj, jsem tady nová. Nejsem ještě zkušená s těmihle věcmi ale myslím si, že by to mohlo být pozitivní? viz foto předtím.. Mohu poprosit o vaše rady ? a zkušenosti ?

tapcirajka
16. pro 2016

@adis12 ja som mala tiez taku slabu...nebrala som to moc vazne tak som si znova citala prilozeny letak..a ano aj ked je slabsia je pozitivny.

irenka84
16. pro 2016

@adis12 myslím že to je pozitivní ta je tam jasná 😀

admiralbibi
17. pro 2016

urcite tam je, gratuluji. mela jsem to take tak a za par dni uz byla viditelna dost 😀

adis12
17. pro 2016

Děkuji, uvidime v ponděli jdu na kontrolu. Tak uvidime

dasa.77
17. pro 2016

@adis12 na 10 dní po termínu MS je ta čárka opravdu slabá,ale záleží taky na druhu testu. Každý ukazuje jinak. Tohle je tuším citlivost 25.
Jinak pokud čárka sílí (doporučuji udělat ještě jeden test před pondělní kontrolou z ranní moči) bude to pohodě😉

baskooskavy
18. led 2017

Ahoj holky je tam ????

kulistice
18. led 2017

@baskooskavy Já to tam teda vidím 🙂

baskooskavy
18. led 2017

@kulistice že jo ?🙂) zitra testuju znovu :D ....

kulistice
18. led 2017

@baskooskavy Určitě 🙂 jen doporučuji testovat spíše ob den, to je pak ta čárka jasnější, ale málo kdo to vydrží :D to je test po MS nebo před?

baskooskavy
18. led 2017

@kulistice 1 den zpozdeni 🙂 a 7.2 jdu k lekari ale to je silene moc dlouhy:/

kulistice
18. led 2017

@baskooskavy Chápu, že je to dlouhý, ale doktor by tam stejně nic neviděl 🙂 Pak už bude určitě i srdíčko 🙂 Veřte miminku, že se udrží a ono to zvládne, nervování tomu nepomůže 🙂

baskooskavy
18. led 2017

@kulistice to máte naprostou pravdu 🙂 pak dám vědět 🙂

kulistice
18. led 2017

@baskooskavy Já se vždycky klepla přes prsty, když jsem chtěla testovat a říkala si, že určitě miminko vydrží 🙂 Dokonce jsem vyhodila všechny testy a prostě jen věřila a vyšlo to 🙂

baskooskavy
18. led 2017

tak tomu říkám pevná vůle 🙂 ... ja pro jistotu jeste tak 2krát testnu at mam jistotu 🙂 do toho
7.2

kulistice
18. led 2017

@baskooskavy držím palce, ať čárka sílí a vše je v pořádku 🙂

irenka84
20. led 2017

@baskooskavy taky to vidím👍

baskooskavy
20. led 2017

tak dnešní ráno 🙂

kulistice
20. led 2017

@ baskooskavy Krásně sílí 🙂

irenka84
20. led 2017

👍 gratuluji

irenka84
20. led 2017

@nikita27lfc tak co jak se roste?

nikita27lfc
20. led 2017

@irenka84 ahoojky...vše super, dnes jsme 15+3. Zatím vše v pořádku, za dva týdny máme kontrolu, tak snad už budem znát pohlaví 🙂. Akorát na screeningu jsem měla výsledek 1:3500 tak jsem se docela lekla toho že holky to měly třeba 1:20 000 i 1: 50 000..ale nestresuju. Doktor říkal ze se řeší až když to je pod 200. A jak se máte vy? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru