Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Den zpoždění. Měly jste ducha, nebo by měla být pořádná čárka?

anonymk123
25. čer 2020

Ahoj holky, mely jste nekdo v den zpozdeni ms takoveho ducha nebo uz by tam mela byt poradna carka? Diky za odpovedi

amemmait
25. čer 2020

@anonymk123 ja jsem mela v den ms rano ducha, kteryho jsem videla jen ja, den predtim uplne negativni a vecer v den ms uz byl takovy jako mas ty ted ✌🏻🍀

leniczka23
25. čer 2020

Já měla v prvním tehu taky jen takhke a naopak u druhýho jsem měla čárku už 6 dní před MS. 😊 Důležitý je ať sílí. Držím palce.

jjasmina
25. čer 2020

Já měla tři dny před ms takhle

anonymk123
autor
25. čer 2020

Myslite, ze kazde stoupa hcg jinak ?

jjasmina
25. čer 2020

@anonymk123 Ano, každému stoupá určitě hcg jinak, kdyžtak bych zkusila testovat vždy za dva dny, abyste viděla rozdíl. Já mám upřímně několik těhu za sebou a ani silná dálnice hned z kraje nic nezaručí 🙂

katule1990
25. čer 2020

@anonymk123 Ano, kažnému stoupá jinak. Ale hlavně - každá má jinak dlouhou fázi od ovulace do menstruace. Jedna pravidelně očekává menses 10. den po ovulaci, jiná 15. den po ovulaci a to je velký rozdíl. Takže se moc nedá porovnávat, kdo měl jakou čárku v den MS. I tak posílám mojí v den očekávané MS (14. dní po ovulaci). Ty ale klidně můžeš být teprve 10. den po. Držím palce, ať to vyjde 🍀.

jjasmina
25. čer 2020

@katule1990 Tak to sme měli snad stejnou čárku 🙂 akorát nevím kolikátý den po ovulaci jsem to měla já .

anonymk123
autor
25. čer 2020

Dekuju za odpovedi holky 🤗 pockam a uvidime, ale asi tam neco bude ? Jak to dopadne ukaze asi cas

katule1990
25. čer 2020

@jjasmina Ano, vypadá fakt úplně stejně 😀. Já to vím přesně, že to byl 14. DPO, protože jsem po IVF. Byl to první test, co jsem dělala 🙂.

Sem začni psát odpověď...

Odešli