Digitální test negativní, no jsou vidět i týdny

klarinka999
8. led 2017

Ahoj holky. Potřebuju poradit zkusila jsem pregnancy test od intimed tam byla skoro neviditelná čárka,tak jsem si to chtěla potvrdit testem digitálním od clearblue a tam mi vyšlo tohle. Přikládám foto. Co si o tom myslíte?

klarinka999
autor
10. led 2017

@leymea to teda😂

luj89
10. led 2017

@klarinka999 Asi je mu jasný, že za tu cenu každý očekává kvalitu a kdyby se negativní ,,reklama" rozšířila, znamenalo by to pro ně velké problémy. Každopádně klobouk dolů před ním i tou firmou 😉

klarinka999
autor
10. led 2017

@luj89 to teda klobouk dolů,pán byl velice milý, přivezl mi dva testy až domů. Tomu se říká firma😉

terezaolsovcova
15. srp 2019

@klarinka999 ahoj , chci se zeptat jak ti to nakonec dopadlo, byla jsi v tom nebo ne? Taky jsem testovala tímto, a výsledek se mi vůbec nezobrazil, tak jsem ho rozebrala a výsledek jsem měla stejný jako ty... když jsem se divala na ostatní příspěvky, sice tam byly dve ale hodně blízko sebe , ja to měla jako ty, dal od sebe a ne blízko.😂 tak se ptám jestli v tom je rozdíl 😊 jelikož ty co byly blízko, těhotenství mely negativní 🤨

julia00
26. črc 2022

@klarinka999 ahoj, ako to vtedy dopadlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru