Digitální test negativní, no jsou vidět i týdny

klarinka999
8. led 2017

Ahoj holky. Potřebuju poradit zkusila jsem pregnancy test od intimed tam byla skoro neviditelná čárka,tak jsem si to chtěla potvrdit testem digitálním od clearblue a tam mi vyšlo tohle. Přikládám foto. Co si o tom myslíte?

saidy
8. led 2017

@klarinka999 mínus je negativní, ne? Jinak jsem takový výsledek ještě nikdy neviděla. Ale má citlivost myslím 25, asi bych si koupila nějaký s citlivostí 10.

luidisek
8. led 2017

Podle mě je to vadný test, prostě špatný kus

leymea
8. led 2017

Me taky prijde jak vadny.

alassel
8. led 2017

Vadny kus, to nastve pri ty cene 👎

klarinka999
autor
8. led 2017

No právě to naštve 😂hledala jsem to všude možně na netu a nikde jsem takový neviděla asi jsem divná 😂

luj89
8. led 2017

Vadný kus, je dobře, že máš fotku, jdi to reklamovat.

klarinka999
autor
8. led 2017

Tak mi to nedalo a rozebrala jsem ho. Ale netuším co to znamená 😂 každopádně těhotná jsem už jednou byla, normálně jsem i 3 měsíce menstruovat, teď opět ale MS mi dorazila o 4 dny dřív i když to mám vždy přesně na den. Tak nevím v pátek jdu k doktorce a uvidíme.

klarinka999
autor
8. led 2017

@saidy dobře děkuji zkusím jiný 😉

veeeraf
8. led 2017

chybný test, kup nový 🙂

veeeraf
8. led 2017

mimochodem, za ty peníze bych byla docela naštvaná, že nefunguje jak má

klarinka999
autor
8. led 2017

@veeeraf to teda jsem 😡 hlavně když si miminko moc přeju 😊

veeeraf
8. led 2017

@klarinka999 zkusila bych reklamaci, dají ti novej 🙂

klarinka999
autor
8. led 2017

@veeeraf to už asi nebude možné když po půl hodině mizeli i ty týdny a pak jsem ho rozebrala😉ale určitě jim ukážu alespoň fotku tak uvidíme...Ale děkuji za komentáře holky

luj89
8. led 2017

@klarinka999 Neměla jsi ho rozebírat, stejně tam nic nevykoukáš. Škoda dvou stovek..

klarinka999
autor
8. led 2017

Tenhle jsem dělala před týdnem a už nevím zda tam je duch nebo ne🤔 může to třeba jen prusvitat? Co myslíte?

klarinka999
autor
8. led 2017

@luj89 To máš pravdu, škoda no našla jsem to na netu a zkusila😊no uvidíme počkám co mi řekne doktorka v pátek radši si počkám než se stresovat testem😉jestli to vydržím 😀😀😀 víte dělám fyzicky náročnou práci tak jsem to chtěla vědět co nejdřív.

luj89
8. led 2017

@klarinka999 Udělala bych si normální klasický test - třeba mamatest a nezkoumala staré testy.Fotky zkreslují a navíc ty testy blednou.

klarinka999
autor
8. led 2017

@luj89 máš pravdu děkuji 😉

lucinka58
8. led 2017

@klarinka999 Podle mě se jedná o vadný test....

maca2607
8. led 2017

Mě se třeba u prvního stalo že jsem si udělala test ( tu tyčinky co ukazuje - nebo +) čekala jsem jak blb asi 10 min. A bylo tam mínus, ale bsla jsem si na 100% jistá ue těhotná jsem. Zkontrolovala jsem ho ještě asi za hodinu a výsledek stejný tak jsem si řekla ze to asi tak teda bude a vyrazila jsem si s kamarádama ven a test jsem neresila a nechala lezet. Ráno když jsem šla na záchod tak jsem náhodně kukly na test a tam + tak jsem letěla do lékárny pro nový ale to uz jsem koupila jen ty papírky mamatest a byly na obou // a teď tu mám 4,5 roku staryho syna 😁

klarinka999
autor
8. led 2017

No právě, třeba u prvního Mimi mi jsem si dělala jen dva testy, první negativní a týden na to pozitivní a byla jsem už v 7 týdnu. Jen mě zajímá proč mi radí skusit test s nižší citlivostí, možná hloupá otázka no když ten silnější je slába čárka nebo vadný test tak v začátcích těhotenství ten slabší už neukáže vůbec nic nebo se pletu?

veeeraf
8. led 2017

@klarinka999 čím nižší tim lepší 🙂

luj89
8. led 2017

@klarinka999 Je to spíš s vyšší citlivostí, ale s nižším číslem 😉. Test s citlivostí 10 ukáže těhotenství dříve než ten s citlivostí 20. Zachycuje hladinu hormonu hCG v moči, která se na začátku každý den dost mění.

klarinka999
autor
8. led 2017

Děkuji vyzkouším 😉

klarinka999
autor
9. led 2017

Tak holky psala jsem mailem přímo firmě která to vyrábí a napsali mi že výsledky jsou negativní😔 a test vadný a že mi pošlou jako náhradu novej.😉

leymea
9. led 2017

@klarinka999 to bych od nich necekala 🙂

klarinka999
autor
9. led 2017

To já taky ne... Takže budu testovat znova😂i když tam asi nic nebude😥nebo si ho nechám na později 😉

leymea
10. led 2017

@klarinka999 uvidis no 🙂

klarinka999
autor
10. led 2017

Tak pan mi teď volal že ho přiveze večer osobně až pojede z práce domů...To Teda koukam.. Doufám že nebude nějakej uchylak 😂😂😂to jsou služby teda, takže holky až se vám něco stane s testemtak víte už co dělat 😉

leymea
10. led 2017

@klarinka999 masakr 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru