• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá čárka na těhotenském testu nesílí. Co to znamená?

23. června 2016 
@maximka33 juchů čárečka sílí :slight_smile: Gratuluji :slight_smile:
23. bře 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladenka
@kixi
@salomee
TAK TO MÁM RADOST. a cítím se těhotně, jsem unavená jak hrůza, takže to vypadá dobře :wink:
23. bře 2012 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 my mame radost z tebe :slight_smile: opatruj se a drzim moc moc moc pesti :slight_smile:
23. bře 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak fazolka je tam, kde má být, čárka dále sílí. asi bude silná, až bude srdíčko :slight_smile:
29. bře 2012 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den,
dnes ráno jsem si udělala těhotenský test a vyšel mi pozitivní,jedna čárka silná,druhá slabší.
Zítra očekávám menstruaci,o miminko se snažíme 5měsíců a takhle se mi test ještě neukázal.
Prosím o radu,děkuji :o))
15. dub 2014 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stefanieb,je to jasne pozitivni test,gratuluji:slight_smile:
15. dub 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky na prvním testu mi druhá čárka nejde vůbec vidět, ale na tom druhém už jde vidět líp, myslíte, že bych mohla být těhotná? Moc prosím o radu :slight_smile:
25. pro 2015 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1588 vidim peknou carku i na prvnim testu :slight_smile:
25. pro 2015 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinka1588 vidím je na obou. Gratuluji. :blush:
25. pro 2015 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vám děkuji :slight_smile:
25. pro 2015 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. prosím poraďte, nechci si dělat zbytečné naděje. Dělala jsem test 12. dpo a čárka odpovídala (možná byla i silnější) testům 12. dpo v předchozích těhotenstvích. pak 14. dpo byla silnější ale potom 16. a 18. dpo byla skoro stejná jako 14. dpo. protože mám za sebou 3x ZT, tak si mě doktor pozval na utz už 4+3 a v děloze byl gestační váček prý odpovídající. Ale já mám strach z těch nesílících testů. Komu se to taky stalo a jak to dopadlo? Po tom všem co už máme za sebou trochu šílím. Jinak testy byly dr. max s citlivostí 10. Ty jsem používala i v předchozích těhotenstvích, kdy se nejdřív vše vyvíjelo jak mělo, ale pak přestalo bít srdíčko. Každopádně 18. dpo už byly vždy dálnice a teď je čárka poměrně slabá, sice ne duch, ale rozhodně se ani neblíží intenzitě kontrolní čárky. Kdy byla ovulace mám zjištěno pocitově, testem i bazální teplotou.
17. čer 2016 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkny den děvčata chtěla jsem se zeptat dneska sem cca 30DC s partnerem se snažime o druhe mimi, minuly měsic nam to nevyšlo teda spiše nejprve tam byly dvě čarky sice slabe ale byly jenže pak to asi mrnous vzdal a s opožděnou ms odešel a ja ted nevim jestli se už testovat nebo ještě nee ms mivam dost nepravidelnou někdy 29 jindy 32 a někdy zase jinak no prostě podle větru :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2016 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alelajda jeste pockeeej, i tyden.
17. čer 2016 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kasparka1 myslela sem si to ale raději sem se zeptala
:slight_smile: :slight_smile: děkuji
17. čer 2016 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 co já bych dala za takové testy. :slight_smile: Já mám už dva týdny všechny testy jako ty jsi měla ten první.
17. čer 2016 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krecici mně to tenkrát nedopadlo, skončilo to spontánním potratem v 7tt. ale za půl roku to vyšlo a už mám doma tříletého sviště.
17. čer 2016 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkny den holky tak sem si dnes udělala tt a byla dalnice naskočila poměrně rychle myslite že už mužu počitat s tím že to vyšlo?? druhy potrat bychasi nerozdychala
22. čer 2016 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alelajda vyšlo :slight_smile: Takhle nad tím přemýšlet nemůžeš a podle testu se nedá poznat zda bude těhu prosperovat. Nesmíš připouštět jinou variantu než že ano:slight_smile:
22. čer 2016 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2016 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
po obědě pujdu k doktorovi tak pak dam vědět co a jak
23. čer 2016 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tu nova ms sem mela dostat ted v pondeli bo ve stredu od ctvrtka od rana mam // ale jsou slabsi z rani moci a prez den skoro neviditelne clear blue digital je z odpoledni moci negativni ten jak ukazuje tydny poradte diky
23. čer 2016 v 10:29  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trrr Clear blue digital? Nepleteš si to? Clear blue digital je digitální test a ukazuje ti týdny od oplodnění...:slight_smile:
23. čer 2016 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trrr skuz ještě vydržet par dni a pokud bude sílit tak by to mělo byt dobré, něchci tě strašit ale take slabe sem to měla ja mynulý měsic a dopadlo to špatně ale tim nechci řict že to bude tak i u tebe
23. čer 2016 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka clearblue ukazuje tydny me ukazal - ale uz sem ho vyhodila :confused:
23. čer 2016 v 10:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trrr mamatesty bývají často falešně pozitivní, zkus test Dr. Max....jinak u prvníího syna jsem to také tak měla, byl vidět duch a zesílení nebylo takřka vidět ani po 4 dnech, tak jsem také měla obavy, týden na to jsem zakrvácela, jela na pohotovost a na utz nebylo vidět nic, ale hcg v krvi bylo a čekalo se, jestli se bude zvyšovat...po 4 dnech mě udělali znovu utz a už byla vidět i dutinka, za další týden už i žloutkový váček atd....
tak počkej ještě pár dní....
23. čer 2016 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alelajda si potratila nebo si to dostala?
23. čer 2016 v 10:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trrr Pokud ti Clear blue ukázal - tak je to jasný.
23. čer 2016 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trrr potratila jsem, když jsem řekla že sem si dělala dva testy a byl na nich duch tak se mě zeptal jestli to sililo a tak sem řekla že ne a on mi na to řekl že asi s největši pravděpodobnosti se vajčko začalo zahnizdovat ale vzapěti to vzdalo a přestalo se vyvíjet a nejspiš proto mi nechtěl ten test silit a když jsem pak šla na krev tak už jsem měla jen zbytkove hodnoto nebo co ale každe těhu je jine tak přeji at testy sílí
23. čer 2016 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alelajda to me mrzi snad se ti brzy zadari ja jdu zitra na krev
23. čer 2016 v 10:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka me vloni clear blue ukazal TT a jednalo se nakonec o biochemicke tehotenstvi. Nedavala bych to jako bernou minci, ze kdyz C.B. ukaze, ze je to jasny a vse ok. :slight_smile:
23. čer 2016 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek