• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Druhá čárka na těhotenském testu nesílí. Co to znamená?

23. června 2016 
@trrr no ono se zadařilo velmi rychle včera rano tt ukazal dálnici dneska jdu za doktorem tak uvidim co a jak
23. čer 2016 v 10:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe To mě mrzí. Ale ona píše, že jí ukázal -. Proto píši, že je to jasný :slight_smile:
23. čer 2016 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alelajda ju tak parada!gratuluji tak dej vedet :wink:
23. čer 2016 v 10:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka biochemicke beru jako opozdenou ms, uz mam za sebou horsi, jsi mila dik :slight_smile: ano, me taky ukazal pozitivni vysledek vcetne tt a bylo to biochemicke.
23. čer 2016 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe Asi se nechápeme :grinning: Jí ukázal Clear blue - (mínus), jako negativní :slight_smile:
23. čer 2016 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz mam 2deti syny chteli jsme zkusit holku ms mi nikdy nemeska spis to mam driv o nekolik dni a kdyz sem nebyla tak sem mela negativni mamatesty zadny duch nic proto nevim co si myslet
23. čer 2016 v 11:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka asi tim chce rict,ze kdyz mi ukazal minus tak to nic neznamena ze ji ukazal plus a tydny a take to nebyla pravda
23. čer 2016 v 11:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trrr Tak to jedině, v tom případě jste první, od koho slyším, že digi Clear blue neukázal, co měl...já s ním mám vesměs pozitivní zkušenosti :slight_smile:
23. čer 2016 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka ja nerikam ze digy lze nevim to jen rikam jak sem pochopila pani
23. čer 2016 v 11:28  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trrr Já také netvrdím že lže...:slight_smile: Já jen čtu zkušenosti vás ostatních...:slight_smile:
23. čer 2016 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka uvidim co na gynde zitra az mi vezmou krev
23. čer 2016 v 11:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andreaandrejka @trrr uf zeny :slight_smile: tehotenstvi muze negovat i kdyz oplodneni probehlo, avsak ve velmi rannem bunecnem vyvoji skoncilo. I muze byt pozitivni napr 1-2tt avsak tim nemusi odpovidat dobe kopulace a nasledne oplodneni a uhnizdeni, aj. V kazdem pripade me clear blue nikdy nezklamal a za me je to nej test v cr na trhu co do detekce a ukazatele. V pripade negativniho digi clear blue za me bohuzel taky vysledek netehotna. Jedina moznost ze by by to byl spatny vysledek, tak spatne provedeny ci poskozeny/vadny test.
@trrr je mi lito :pensive:
23. čer 2016 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja to mam potvrzeno lékařem ale je to zatím bez srdce tak se snad brzo ozve
23. čer 2016 ve 20:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek