Duch na těhotenském testu. Jsem těhotná?

barrci
21. dub 2021

Ahojky delala jsem si těhotenský test a mam tam slabounkeho ducha, jsem tehotna?

themuffin
21. dub 2021

@barrci něco málo tam je, zkus si udělat test znovu za dva dny.

vladuska30
21. dub 2021

@barrci něco málo vidím zkus zitra nebo za dva dny další. Mě tento test dělal duchy pokaždé, Le u tebe budu držet palečky aby to tak nebylo 🍀🍀🍀

leniczka23
21. dub 2021

To my ti nepovime, můžeš být a nemusíš. Nezbývá než čekat, buď můžeš za dva dny zkusit další test, pokud bude silnější jsi nejspíš těhotná. Z jednoho testu s duchem ti nikdo nic nepoví.

izzylka
21. dub 2021

Zkus obyčejný papírkový test, tyhle plasťáky dělají hezké duchy i když to těhu není 👍🏻

milujicimaminkas89
25. dub 2021

Holky, mám už druhý den ducha po limitu. Jsem 10.dní po KET, ale tohle se mi ukáže vždy po limitu. Jde o rysku že?...Děkuji...❤️

ivetka7686
4. říj 2021

Ahoj holky můžu poprosit jestli tam něco vidíte?

barrci
autor
4. říj 2021

@milujicimaminkas89 ahojky ducha taky vidím zkus si udělat tak za 3 dny další 😇 čárka by měla sílit tak jako u me😇 držím palečky 😇

barrci
autor
4. říj 2021

@ivetka7686 ahojky ano jde tam vidět duch zkus za 3 dny udělat další test čárka by měla silit 😇😇 držím palečky ať to vyjde tak jako u me😇😇

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru