Duch na testu 4 dny před ms

nikca94
1. pro 2018

Ahoj 🙂  Včera jsem měla 10 dní po ovulaci a 4 dny do ms. Nebylo mi dobře od žaludku, tak jsem zkusila test a tam toto..(1.fotka) Teď ráno - 3 dny do ms jsem zkoušela taky test, protože mě nevolnost i budí a tam taky duch. Rozdíl tam moc vidět není, ale hcg prý roste obden tak zkusím zítra. Měla jste některá takového ducha a udržel se i dál? Nebo odešel s ms? Mám hrozný strach...😔
Prvni foto včera, druhé dnes.

pajos12
1. pro 2018

Ano měla jsem to úplně stejně,zkousela jsem dřív než mě měla přít menstruace.posilam foto.No a dnes mám mesicniho kluka na svete😊tak přeji hodně stesti☘👍

pajos12
1. pro 2018
jaja01k
1. pro 2018

@nikca94 To vypadá dobře, držím palce 🙂

nikca94
autor
1. pro 2018

Holky je mi děsně zle..od půl 4 jsem vzhůru a čekám jestli to ustojím nebo ne. Mám křeče jako kdybych to měla dostat a žaludek totálně na vodě. Doufám, že kdyby to bylo blbé tak mi nebude tak blbě. 😊

Neber to špatně..Ale já nechápu proč se vždy každý stresuje, že to odejde. Mě to při testování ani nenapadlo. Prostě je test pozitivní a hurá. Teď už jen čekat aby ti nebylo tak zle😉 Samozřejmě se může cokoli stát, když máš před ms. Ale fakt bych se tím nestresovala😉

Ještě detail. Ona i ta psychika dělá hodně. 😉 Zaměříš se na to jak ti je. Kde že píchá, kde bolí a budeš se teď pozorovat.. 🤔 chce to se fakt snažit na to nemyslet. 😉

nikca94
autor
1. pro 2018

moc děkuju..dokud nebudu mít aspoň nějaký zpoždění tak tomu stejně neuvěřím. Nechápu, že by to fakt vyšlo. A co se týče strachu, že to odejde tak se prostě bojím. Internet je toho plný..bohužel  😔 A teď když jsem koukala na uschlé testy, moc tam toho vidět není..

vendelinka08
1. pro 2018

@nikca94 ano, testy vypadají že jsou pozitivní, zatím slabě... a co bude dál není v naší moci, tak se prosím tě raduj a nestresuj.... může se staát cokoli a na to ti nikdo odpověď nedá.... když jsem otěhotněla, tak mě zlé myšlenky vůbec nenapadaly. prostě jsem si řekla, že pokud se má něco stát, tak čím dříve tím lépe.... jinak jsem byla spokojená... ale mě tedy nebylo vůbec blbě. Ale to není směrodatné, jestli je nebo není blbě.... tak odpočívej a uvidíš....

nikca94
autor
1. pro 2018

@vendelinka08 Děkuji, připadám si prostě jak blázen 😃 zkusím test znovu zítra ráno a budu doufat, že čárka aspoň trošku zesílí..

moly001
1. pro 2018

@nikca94 Já měla také takový test cca 4 dny před MS a dnes jsem v 16 tt. Ono je normální, že jakmile zaschne a je tam takový pididušík, tak vybělá...mně to tak taky udělalo...že i ten dušík se potom po zaschnutí ztratí...Nestresuj se, tím si nepomůžeš..bohužel, je to "nevýhoda" testovat před MS, že MS může v termínu dorazit dušík, nedušík....to se mi stalo letos 2x, ale napotřetí to vyšlo...Držím pěsti, pokud se má udržet, udrží se🙂

jitulka87
1. pro 2018

Neboj se, bude to dobre. Ja to mela stejne. Navic jsem zjistila, ze jsem tehu v dobe strevni chripky, ktera byla vazne masakr....a vse je i tak na dobre ceste. Ver, ze to bude dobre. Taky me prvni 2 tydny strasne bolelo bricho, jak kdyby ms mela prijit a nic. 😊

irena1111
1. pro 2018

A proc testujes tak brzo? Tak proste pockej do MS a kdyz nedorazi udelej teprve test. Takhle se zbytecne stresujes

nikca94
autor
1. pro 2018

@irena1111 už jsem psala výše. Motá se mo hlava a je mi ráno a večer blbě a nedostanu do sebe ani rohlík. Tak mě to prostě donutilo.

@nikca94 tak nečti internet. 😉 Raduj se, ze své situace a neřeš. Mě by ani nenapadlo si říct ,že toho je všude plno tak to nevyjde 🙂😉

marketa1218
1. pro 2018

@nikca94 Já se snažím před menstruaci opravdu už netestovat, protože jsem pak vždycky zbytečně brzy zklamaná. Miminko chceme už poměrně dlouho, ale nedaří. Dneska mě třeba svědi a natekaji prsa, dostat to mám v pondělí a naštěstí nemám doma ani test, takže stejně musím vydržet. Každopádně já už tyhle znaky u sebe beru jako klasika PMS. Držím palce 🙂

preiba
1. pro 2018

Proto nechápu, proč se všichni testují před MS když vědí, že to může s menstruací zase odejít... Za ty nervy to nestojí 🤷‍♀️

nikca94
autor
2. pro 2018

Tak ms by měla dojít nejdéle v úterý. Cykly mám 28-30 dní. Dnes jsem 28dc. Nevolnosti mám pořád a na testu zase čárka o něco silnější. Teď jen doufat, že se udrží ❤

nikca94
autor
3. pro 2018

Tak holky..do ms zbývá poslední den a ja riskla digital..Tak snad je šance, že to zvládne ❤

bibi2727
24. bře 2022

@nikca94 ahoj viem ze je to uz velmi dlho ale som na tom uplne presne tak isto ako ty.. ako to dopadlo?

ferda90
24. bře 2022

@nikca94 držím palce ✊🍀

nikca94
autor
24. bře 2022

@bibi2727 dobře, je z toho holčička 2,5roku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru