Duch na testu, vidíte něco?

majaaa82
14. bře 2015

Ahoj holky, vidite neco, prosim, nebo me sali zrak? Diky

ronyx
14. bře 2015

No nevím,nejsem si jistá.Na prvním možná něco malilinkatého vidím,na druhém snímku už ne.Pokud těhu jsi tak hodně čerstvě.Kdy má dorazit ms? 🙂

majaaa82
autor
14. bře 2015

@ronyx ahojky, mam dva dny po terminu...okem je na testu zretelna smouha

ronyx
14. bře 2015

@majaaa82 Tak to držím palce aby // sílila 😉 Nejlepší máš koupit si digitální Clearblue,ten ti řekne jasně,zda jsi či nejsi těhotná 🙂

majaaa82
autor
14. bře 2015

@ronyx diky moc. Jsem z toho zmatena. Test jsem davala na jukacku par lidem, vsichni vidi smouhu. Je to odpo moc, test delan cca 20 min. pred napsanim dotazu, fotka delana ihned po testovani

monyna83
14. bře 2015

@majaaa82 Na první fotce ducháček je... 😉

lusiana125
14. bře 2015

@majaaa82 zkus to z ranní moči

majaaa82
autor
14. bře 2015

@monyna83 posilam jeste jednu foto

monyna83
14. bře 2015

@majaaa82 Jasan, já jsem řádný lovec duchů. Je vidět celkem pěkně... Jedná se o BENU test? Tento test se dá rozložit a zase složit.Zkus to a vyfoť tak... Myslím si, že to plastové sklíčko ubírá na efektu. Navíc po zaschnutí vypadají testíky ještě lépe. Uvidíš cca za hodinku 🙂 Moc a moc držím pěsti. Také jsem v očekávání, ale mám ještě moóóóć času na testování... ET byl včera...

luciebx
14. bře 2015

taky vidim 😵 😵

monyna83
14. bře 2015

@luciebx Nazdárek kočino, vede se? Občas Tě jedním očkem sleduju 🙂 Jak si daleko?

majaaa82
autor
14. bře 2015

@monyna83 ahojky, je to mamatest. Jsemcz toho vypleskla.

monyna83
14. bře 2015

@majaaa82 A dá se rozdělat? Nemá pevný svar? Moc Ti to přeju, já když našla ducha, koukala jsem na něj pořád, zkrátka furt a pak jsem testila denně.
A pokud ano, foť n světlém podkladu. Kontrast je pak lepší 🙂

dasus
14. bře 2015

já bohužel nic nevidím 😖. ale jak psaly holky, zkus z ranní moči. držím pěsti!

luciebx
14. bře 2015

@monyna83 no u me dobry.. tehu teda zatim furt nic... ale 24.3 jdu na car zkusim si nechat predepsat clostik... no a ted bylinkuju a vse mozny do sebe laduju ale uz me to nebavi... trva to nejak dlouho... takze si rikam ze jak vse doberu uz nic objednavat nebudu.. dam si pauzu.. a co u tebe? taky na tebe obcas nakouknu 😵 😵

monyna83
14. bře 2015

@luciebx Tak to je ale za pár, Luci... Tak to se budeme vzájemně podporovat 🙂. A jsi v Čechách?
Já tedy nic, krom listovky a vitamínů v ovoci, nedlabu. Jsem teď po 3.IVF, včera byl ET. Takže v očekávání. Nechala jsem zavést 2 áčkový embryjka, v pondělí budu volat, jestli budou i mrazáčci. To by bylo prvně 😉 .

luciebx
14. bře 2015

@monyna83 wow to mas krasny.. to gratuluji... nene sem stale v UK... ja kdybych ti napsala co vse do sebe hazu tak si potukas na celo 😅 no ja vim ze je to za chvilku.. to bude akorad pred ovu.. tak to hned nasadim.. a uvidime.. 😵 😵 tobe budu moooc drzet palecky 😵

tineta
14. bře 2015

to je roztomilý 🙂 lovení duchů, test v každém úhlu pod všemi možnými světelnými zdroji :D :D něco tam je, zítra už tam bude určitě čára jako hrom! Zkus ten obyč mamatest v té růžové krabičce, jak jsou dva..Mně tento ukázal ducha, ten obyč asi za hodinu nepřehlédnutelnou čáru 😉

monyna83
14. bře 2015

@luciebx Holka, ale tentokrát nějaká horma OHSS a nic moc, teda... Měla jsem 31 folikulů, jsem jak balón... Z té hezké a krásně štíhlé holčiny se pomalu stává pěkně macatá mamina... Když jsem začalas IVF, měla jsem 58 kg a teď mám 70 😒 ☹ . Ty hormony mi fakt dávají na prdel. Ale víc dlouhý protokol, než krátký...
Ještě chvililinku vydrž a za pár dní už simulka, to je pak, coby dup 🙂 Včera ET a já už nemůžu vydržet... 😀

luciebx
14. bře 2015

@monyna83 ty blahoooo... tolik jich bylo? 😨 no budu drzet vse co mam.. uz si to zaslouzis.. cekas strasne dlouho.

monyna83
14. bře 2015

@luciebx folikulů bylo 31, vajíček 18, použitelných 14, na ICSI zralých 10. Do druhého dne se dobře vyvíjecích 7, den transferu 6, z toho mi zavedli 2 krásný a zbytek je na PK a v pondělí verdikt, zda něco na virtifikaci. Snad ano, moc doufám. Jinak más recht, čekám skoro 7let. Minule už to bylo napůl, tentokrát to klapne.
oc ti děkuju a samosebou Ti přeju to samé... 😉 😉 😉

luciebx
14. bře 2015

@monyna83 😵 😵

majaaa82
autor
14. bře 2015

Holky, bojim se zitra testovat, co kdyz to bude negativni?

chita
14. bře 2015

@majaaa82 netestuj zítra,ale až v pondělí HCG roste ob den. I na krev mě zvali ob den.

majaaa82
autor
14. bře 2015

@chita ok, moc diky za info. Doufam, ze to vsechno klapne, ale bojim se, uz jsem mela na mamatestu falesnou pozitivitu. Ale ke fakt, ze v te dobe jsem nemeskala s MS...

arianne
14. bře 2015

Ja ho tam taky vidim a to jsem poradny slepon😉Tak drzim palce,at se z toho vyklube poradna dalnice...
Ale urcite dalsi udelej z ranni moci a par dni vydrz,podobni dusici by te akorat stresovaly,dej tomu cas,at vidis jasne 😉

majaaa82
autor
14. bře 2015

@arianne dekuju za nazor... A radu. Jsem ouplne mimo z toho...

majaaa82
autor
14. bře 2015

Hoj ještě jednou. Sic po limitu, ale teď už je na tom testu regulérní čárka... I z dálky viditelná...

monyna83
15. bře 2015

@majaaa82 foto sem 🙂

majaaa82
autor
15. bře 2015

Hoj, tak asi nic. Dnešní test negativní a začala jsem špinit. Takže buďto opět falešná pozitivita, nebo biochem.

luciebx
15. bře 2015

@majaaa82 to je mi lito 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru