Duch na testu, vidíte něco?

majaaa82
14. bře 2015

Ahoj holky, vidite neco, prosim, nebo me sali zrak? Diky

majaaa82
autor
15. bře 2015

Nevím, jestli má smysl to nějak řešit s Dr. dnes, nebo se na to mám vykašlat. Už jednou jsem měla falešnou pozitivitu, ale to nebylo při zmeškané MS. Testovala jsem tenkrát den před a na testu byl slaboucky duch. Tenhle test vypadal jinak, ta čárka byla třeba po hodině už jasně viditelná a světle fialová. Mám kupovat další, nebo když špiním, nemá to smysl?

majaaa82
autor
15. bře 2015

Teď jsem koukla na ten novém test, po limitu je tam slaboulinkej náznak, ale je to fakt na hraně viditelnosti a fantazie. Takže asi biochem. ☹

ronyx
15. bře 2015

@majaaa82 Testy po limitu se nemají brát vážně.Vždy je na testu uvedena doba do kdy se má // objevit.Pokud je to po hodině,tak by se to nemělo moc brát v potaz. 😒 Je mi to líto.Tak to vyjde snad příště

majaaa82
autor
15. bře 2015

@ronyx na vcerejsim byla druha čárka okamžitě, v limitu. Dnes se tam udělala zhruba po pěti min., ale je slabší...

tarra27
15. bře 2015

@majaaa82 holky nemusí jít vůbec o biochemické třeba jsi tehu ani nebyla....některé testy dělají duchy i na vodě...navíc kyz mimi chceme,hledáme a vidime je po limitu,což může byt rozpita čárka tam kde by normálně při tehu byla...
Za me kupujte si digitální testy ty vám jasné ukáží zda tehotny jste nebo ne....nebo bezte na krev.
navíc digitální vám to ukáže už dva dny před očekávanou MS celkem dost spolehlivě.

Hledat duchy a pak se domyslet jak to bylo biochemické je nesmysl....chápu,ze chcete mimi ale nemá smysl to hrotit az tak.

At se brzy zadari.

majaaa82
autor
15. bře 2015

@tarra27 Ahojky, no... Je to možný. Ale nevím, no. Každopádně jsem mrzutá. Jak říkám, včera jasná věc, dnes slaboučko a špiním. Tak buď testy kecaj, nebo se nezadařilo. Ať tak, nebo tak, už se smiřuju s tím, že nic.

tarra27
15. bře 2015

@majaaa82 já ti rozumím,moc si prejes miminko..některé testy duchy delaji a delší je i po limitu i v limitu, cetlajsem na netu v nějaké diskuzi,ze pozitivni vyšly i po vodě nebo když na ne nacural manžel paní.....

Podle me je nejlepší testovat digitalnima,tam je to jasné. Me vyšel negativní i když jsem měla duchy celých 5dni a těhotná jsem nebyla, par hodin po testu jsem mela MS ....a pak tři dny před MS a pozitivní....a duchy jsem vůbec neresila.

majaaa82
autor
15. bře 2015

@tarra27 OK, dík moc za radu, koupim ten digitální a uvidíme, no.

verunka_korunka
15. bře 2015

@tarra27 jen k tem digitálním... Rozebrala jsi je? Já jo, je tam normální papírek se 2 čárkami pokud jsi těhotná a že se to zobrazí na display, to je na základě tě druhé čárky na testu 😉
Po pravdě, docela jsem zírala, protože jsem to nečekala . Takže v podstatě digitální a nedigitalni test clearblue by měl vlastně ukázat to stejne, akorát je rozdíl v ceně B-)

monyna83
15. bře 2015

@majaaa82 Je mi to líto, avšak naděje umírá poslední. Pokud se ti nerozjede standardní MS, šance je pořád. Zkus si koupit 10kové testíky Dr. Max. Jsou v balení 2 a stojí do 40Kč.
Nikdy se mi nestalo, že by udělat, byť jen šmouhu nebo falešného ducha.

tarra27
15. bře 2015

@verunka_korunka ne tak docela. Z digitálního jsem neslyšela ze by někomu ukázal těhotenství a pak z toho nic nebylo..naopak duchové na testech jsou dost časté....a cena není az tak strašná, kdy si vezmu,ze si ho koupim jednou za mesic,nebo se da sehnat v akci na netu atd. Za me je digitální spolehlivejsi.

majaaa82
autor
15. bře 2015

Holky, teď už na toaleťáku po utření červeň. Není tmavá, nejsou v tom žádné cucky, ale to červené. Už mám ten digitál, ale nevím, jestli ho plácat... Nejsem "zasloužilá" 🙂 , tak nevím...

tarra27
15. bře 2015

@majaaa82 pokud spinis, tak ho necelém. Počkej minimálně do zítra. Bud se krvácení zastaví nebo rozjede.

Upřímně si myslím,ze pokud spinis, tehu nejsi. Bývá to válečné ze ženy špiní nebo mají MS.....a jsou těhotné.

Vydrz alespoň 24hodin,pokud se krev ztratí,test s udělej,jinak bych ho nechala na přísti měsíc.

tarra27
15. bře 2015

@majaaa82 me to přijde jako začátek klasické MS....rozhodne bych to nepovažovala za biochemické apod....

Biochemické beru ze není vidět na ultrazvuku ale hodnoty hCG jsou v krvi např do 1000j . a v moci jasný test....to ze jsi mela duchy slabé na testu není biochemické....

Drz se,netruchli,určité to brzy vyjde.

verunka_korunka
15. bře 2015

@majaaa82 nejspíš se ti MS rozjede, ale uvidíš. Jinak špiní v prvním trimestru 1/3 tehotnych... Ale jestli mas čerstvou krev, tak to by opravdu musela být ta výjimka 😉 Digital neplytvej, kup si třeba testy dr.max, ty nedělají špatně duchy a jsou levné. Jestli chceš věřit jen clearblue, tak ten normální nedigitalni je za polovinu ceny digi, ale za má dr. Max dostačující. Zatím jsem tu neviděla nikoho, kdo by si stěžoval na negativní duchy.

ashley27
16. bře 2015

Ahoj holky prosim pradte mi,vcera a dnes jsem si delala tt. Ms by mela prijit zitra,ale ja uz to nevydrzela :D pridavam foto a ptam se: vidite pidi ducha nebo jen ja vidim carky vsude? :D

lenna_1
16. bře 2015

@ashley27 já ho tam vidím 😀

eloana
16. bře 2015

@ashley27 take dusiky vidim

katka_mel
16. bře 2015

@ashley27 Vidím slaboučkého na horním testu.

ashley27
16. bře 2015

Dekuju holky 🙂 zítra se uvidí jestli ms dorazí. Nemusela by :D

monyna83
16. bře 2015

@ashley27 Na obou a celkem pěkně viditelný 😉 Držím pěsti 🙂

ronyx
16. bře 2015

@ashley27 Vidím a držím pěsti 😉

bobulka_216
16. bře 2015

vidím 🙂

ashley27
16. bře 2015

Děkuju 🙂 akorát mam trošku strach neměla by ta druha / být výraznější když to mam zítra dostat?

ashley27
16. bře 2015

Myslím tím ze plno holek ma třeba 5 dni před ms vyditelnejsiho ducha..jak jste to mely vy?ach jo mě už to čekání nebaví snažíme se už rok.naivne jsem si myslela jak vysadim HA a hned se zadari a ono nic..mam pocit ze už mi z toho hrabe 😀

monyna83
16. bře 2015

@ashley27 Je to před MS, je zázrak, že je vidět, chce to klídek. Rok??? My skoro 7 let a stále nic... Buď hlavně v klidu a ráno otestuj znovu. Měla by být o něco viditelnější. 😉

ashley27
16. bře 2015

7 let ?? Tak to se s mým rokem cítím trapně...musíme věřit a ono to snad přijde 🙂 kdyby aspoň člověk věděl kdy aby se zbytečně nestresoval :-P :D

luciebx
16. bře 2015

taky vidim 😵

junkka
16. bře 2015

@ashley27 já mela takový ho ducha jak ty az tak 4 dny po MS 🙂

monyna83
16. bře 2015

@ashley27 Proto říkám, vypadá to krásně. Pokud čekáš miminko, zaslouží si klid a vyrovnanou maminku, aby se mu u Tebe líbilo. Vydrž den nebo dva a uvidíš...Čekáte přeci už rok, tak den, dva je nic 😉
Pak dej určitě vědět...A věř, že Tě naprosto chápu..Jsem po 3 IVF a Et byt před pár dny. Na test čekám jako na smilování, na pozitivní samozřejmě 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru