Duch nebo negativní test?

2op
2. čer 2019

Dobrý den, dneska ráno jsem si dělala test z ranní moči. Délka cyklu je 35 dní dostat jsem to měla včera a nic a ani dneska zatím nic. Jelikož bylo nějaké snaženíčko tento měsíc kterému jsme ale moc nevěřili že by se to povedlo a tak jsem si říkála že si ráno udělám TT a vyšlo mi tohle prosím vás o pomoc 🙈vidím tam jenom já malilinkateho ducha nebo už jsem si to vsugerovala?😄 přikládám fotky toho testu a jedna fotka je se sníženým jasem děkuji za odpovědi

elikup
2. čer 2019

Promiň, nic tam nevidím.

talinka1990
2. čer 2019

Na první fotce mozna náznak. Nevím může to být i stín z pokrčene podložky. Na těch ostatních nevidím nic.

ocetnicek
2. čer 2019

Nic tam není. Negativní.

2op
autor
3. čer 2019

Holky a dneska z ranní moči mi test udělal tohle tak nevím co si myslet...😕

elesse
3. čer 2019

Spatny test, tyhle plastove jsou k nicemu

2op
autor
3. čer 2019

@elesse no teď jsem přišla domů a měla jsem ještě jeden doma tak jsem ho udělala a začalo se tam něco objevovat 🙈 co říkáte?

alkuska
3. čer 2019

Mě to jako duch přijde, zkus to nějakým normálním testem zítra ráno. A hlavně používej pořád stejnou značku testů ať to můžeš porovnávat.

2op
autor
3. čer 2019

@alkuska děkuji jsou to všechno pepino tak zítra zkusím zase další a uvidím já tam taky vidím ducha no

2op
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
biton
3. čer 2019

@2op na té poslední fotce vidím ducha...

smekalovamo
3. čer 2019

Na tech prvních fotkách,nic nevidím,ale na té poslední slabou,druhou čárku ano. 😊

2op
autor
4. čer 2019

@smekalovamo děkuji za reakci tak dneska ranní test z moči a vůbec nic ani malilinkaty duch 😕😞

elinka90
4. čer 2019

Ja vidim na prvni fotce duvlcha a ze kde je ostatni vidi, tak ja ne, ale ja v den zpozdeni uz mela viditelnou carku.

2op
autor
4. čer 2019

@elinka90 no já už mám dneska 4 den spoždění a bolí mě prsa a mám je jakoby nalite takže se mi zvětšily což se normálně neděje při ms a ještě jsem hrozně hrozně pořád unavena a jinak žádné jiné příznaky nemám zatím tak nevím jestli jít k dr nebo počkat jestli to ještě nepřijde..🤔😊

alkuska
4. čer 2019

@2op Počkej v klidu doma, co doktor udělá? Nic. Buď to dostaneš, nebo ne. Příznaky jsou na nic. Zkus to zas zítra. Mě to jako duch přišlo, buď zesílí, nebo to bylo špatné a dostaneš MS.

2op
autor
4. čer 2019

@alkuska jasné no děkuji moc za rady ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru